výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (3. 2. 2016)

Skok daleký - Žáci

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.50
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.88
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 5.67
4 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.51
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.50
6 Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5.45
7 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.18
8 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.17
9 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.94
10 Marek SchätzMarek Schätz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.81
11 Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.73
12 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.56
13 Václav BarekVáclav Barek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.55
14 Tomáš ProšekTomáš Prošek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.51
15 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.48
16 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 4.38
17 Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.35
19 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.34
18 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.34
20 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.32
21 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.28
22 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.24
23 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.21
24 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.14
25 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.95
26 Petr ChalupaPetr Chalupa
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.80
27 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.62
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 NM
Filip BartošFilip Bartoš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.90
3 Kateřina DondováKateřina Dondová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.84
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.80
5 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.80
6= Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.73
6= Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.73
8 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.72
9 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.68
10 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.66
11 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.66
12 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.66
13 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.64
14 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.64
15 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.61
16 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.57
17 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.54
18 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.47
19 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 4.47
20 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.46
21 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.44
22 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.43
23 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.39
24 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.38
25 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.37
26 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.35
27 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.32
28 Barbora VenclováBarbora Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.31
29 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.30
30 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.29
31 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 4.27
32 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.24
33 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.20
34 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.17
35 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.14
36 Alicia JoklováAlicia Joklová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.13
37 Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.08
38 Barbora KašparováBarbora Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.07
39 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 4.05
40 Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.04
41 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.03
42 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.99
43 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 3.93
44 tereza Obuškevičovátereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.93
45 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 3.90
46 Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.88
47 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.87
48 Nicole BöhmováNicole Böhmová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.81
49 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.75
50 Eliška KrejčíEliška Krejčí
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.74
51 Adriana MolováAdriana Molová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.70
52 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.66
53 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.58
54 Kateřina RyplováKateřina Ryplová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 3.51
55 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.45
56 Julie PokornáJulie Pokorná
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 3.44
57 Alena MichálkováAlena Michálková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.33
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Alžběta OttováAlžběta Ottová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 NM
Veronika BartošováVeronika Bartošová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 NM
Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 NM
Lucie DavisLucie Davis
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 NM
Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 DNS
Celkem 64 závodníků