Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (10. 2. 2016)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:03.89
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:07.68
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:10.62
4 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:13.91
5 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:16.41
6 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:19.28
7 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.31
8 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:24.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:29.50
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:32.99
3 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:33.03
4 Filip GoldmanFilip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.44
5 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:36.53
6 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:36.77
7 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:37.86
8 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:39.12
9 Michal KrsičkaMichal Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:49.35
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel RádlDaniel Rádl 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.58
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:38.02
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:38.28
4 Filip EliášFilip Eliáš 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:41.76
5 Karel DvořákKarel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:45.96
6 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:49.58
7 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:52.44
8 Michal StiborMichal Stibor 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:59.75
9 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:05.32
Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František FišerFrantišek Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:25.18
2 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:26.98
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.11
4 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.55
5 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:50.10
6 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:56.37
7 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:01.08
8 Kilián FrankKilián Frank 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.17
9 Stanislav KopinecStanislav Kopinec 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.46
10 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:01.96
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.99
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:26.48
3 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.64
4 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.65
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:30.92
6 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:33.37
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:33.58
8 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:33.68
9 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:34.85
10 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:42.97
11 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 2:46.74
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.87
2 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:37.65
3 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:41.64
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:42.71
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:46.10
6 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:46.25
7 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:48.88
8 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:51.64
9 Anna IhmováAnna Ihmová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:52.38
10 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.85
11 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.61
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (st, 10.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:46.39
2 Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:53.00
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.99
4 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:54.56
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:56.03
6 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.17
7 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3:06.24
8 Josefína ZachováJosefína Zachová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:08.31
9 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.47
10 Michaela JirasováMichaela Jirasová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:15.33
11 Ema JánskáEma Jánská 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:17.08
12 Anežka HanuškováAnežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:20.39
Celkem 12 závodníků