Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Kolínská vánoční laťka ZŠ

Kolín (15. 12. 2015)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KoutskýPetr Koutský 04 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 05.89
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.03
3 Martin HendrychMartin Hendrych 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.12
4 Petr DudekPetr Dudek 04 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.15
5 David HübštDavid Hübšt 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.25
6 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.31
7 Ondřej NováčekOndřej Nováček 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.38
8 Radovan BotekRadovan Botek 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.43
9 Ondřej JahodaOndřej Jahoda 05 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.45
10 Liška Liška 04 ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem 06.46
11 Lukáš RichterLukáš Richter 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.50
12 Vladislav MelounVladislav Meloun 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.57
13 Michal FílaMichal Fíla 05 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.59
14 Jakub NohýnekJakub Nohýnek 04 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 06.62
15 Luděk MelichLuděk Melich 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.67
16 Adam ŠkopekAdam Škopek 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.72
17 Štěpán HorálekŠtěpán Horálek 05 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 07.16
18 Štěpán VedralŠtěpán Vedral 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 07.17
Celkem 18 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FílaMichal Fíla 05 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.55
Vladislav MelounVladislav Meloun 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.55
3 Lukáš RichterLukáš Richter 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.65
4 Jakub NohýnekJakub Nohýnek 04 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 06.68
5 Adam ŠkopekAdam Škopek 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.70
6 Luděk MelichLuděk Melich 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.92
7 Štěpán VedralŠtěpán Vedral 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 07.16
8 Štěpán HorálekŠtěpán Horálek 05 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 07.17
Celkem 8 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Semifinále)

Semifinále (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KoutskýPetr Koutský 04 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 05.87
2 Radovan BotekRadovan Botek 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.03
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.04
4 Martin HendrychMartin Hendrych 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.19
5 David HübštDavid Hübšt 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.28
6 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.37
7 Ondřej NováčekOndřej Nováček 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.42
8 Petr DudekPetr Dudek 04 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.43
9 Ondřej JahodaOndřej Jahoda 05 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.52
10 Liška Liška 04 ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem 06.57
11 Vladislav MelounVladislav Meloun 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.59
12 Michal FílaMichal Fíla 05 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.67
Celkem 12 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KoutskýPetr Koutský 04 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 05.75
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.01
Radovan BotekRadovan Botek 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.01
4 Martin HendrychMartin Hendrych 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.02
5 David HübštDavid Hübšt 04 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.21
6 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.22
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Semifinále)

Semifinále (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.13
Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.13
3 Natálie Reisichová Natálie Reisichová 04 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.42
4 Jana KerhartováJana Kerhartová 05 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.44
5 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.50
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.55
7 Tereza HankováTereza Hanková 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.56
Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká 06.56
Zuzana ValentováZuzana Valentová 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.56
10 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.63
11 Adéla SyřínkováAdéla Syřínková 05 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.88
12 Michaela HamplováMichaela Hamplová 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.90
Celkem 12 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.06
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.17
3 Jana KerhartováJana Kerhartová 05 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.39
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.43
5 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.47
6 Natálie Reisichová Natálie Reisichová 04 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.60
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.23
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.27
3 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.41
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.42
5 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká 06.53
6 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova 06.54
7 Tereza HankováTereza Hanková 05 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.56
8 Jana KerhartováJana Kerhartová 05 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.58
9 Natálie Reisichová Natálie Reisichová 04 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek 06.62
10 Adéla SyřínkováAdéla Syřínková 05 4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská 06.67
11 Zuzana ValentováZuzana Valentová 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.69
12 Julie VeseláJulie Veselá 05 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.73
13 Michaela HamplováMichaela Hamplová 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.75
14 Magdalena JelínkováMagdalena Jelínková 05 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 06.82
15 Nikola ŠindelářováNikola Šindelářová 04 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.98
16 Křováková Křováková 04 ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem 07.14
17 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 07.19
18 Žáková Žáková 05 ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem 07.31
Celkem 18 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HamplováMichaela Hamplová 05 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany 06.59
2 Zuzana ValentováZuzana Valentová 04 2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova 06.61
3 Julie VeseláJulie Veselá 05 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 06.67
4 Nikola ŠindelářováNikola Šindelářová 04 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická 06.93
5 Magdalena JelínkováMagdalena Jelínková 05 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 06.98
6 Žáková Žáková 05 ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem 07.10
7 Křováková Křováková 04 ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem 07.14
8 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky 07.31
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

Žáci 8 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.62
1 Tomáš HančilTomáš Hančil
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.60 XOXXX
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
02 1.55 XOXXX
3 Denis KadečkaDenis Kadečka
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.55 XOXXX
4 Dominik KrálDominik Král
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
01 1.50 XOXXX
5 Marek TichýMarek Tichý
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.45 XOXXX
6= Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.45 XOXXX
6= Radek SixtaRadek Sixta
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
02 1.45 XOXXX
8= David KoděraDavid Koděra
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
01 1.45 XOXXX
8= Kevin KelešKevin Keleš
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
01 1.45 XOXXX
10 Dominik OlivaDominik Oliva
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
01 1.45 XOXXX
11 Daniel PlocekDaniel Plocek
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
01 1.45 XOXXX
12 Matyáš HobikMatyáš Hobik
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
01 1.40 XOXXX
13 David OpolzerDavid Opolzer
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.35 XOXXX
14 Jakub ČižinskýJakub Čižinský
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.35 XOXXX
15 Samuel KvapilSamuel Kvapil
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.35 XOXXX
16= Jan VokřálJan Vokřál
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
02 1.35 XOXXX
16= Jan JarešJan Jareš
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
01 1.35 XOXXX
18 Jakub HulaJakub Hula
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.35 XOXXX
19= Lukáš MinarčíkLukáš Minarčík
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
02 1.30 XOXXX
19= Dominik HonzíčekDominik Honzíček
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.30 XOXXX
21= Patrik ČížekPatrik Čížek
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.30 XOXXX
21= Jan VavákJan Vavák
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
01 1.30 XOXXX
23 Ladislav KudrnaLadislav Kudrna
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
02 1.25 XOXXX
24 Martin NikodýmMartin Nikodým
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
01 1.25 XOXXX
Jakub TrochtaJakub Trochta
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
02 NM
Celkem 25 závodníků
Žáci 9 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.82
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
00 1.80 XXOXXX
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.75 XXOXXX
3 Jan BoumaJan Bouma
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.70 XXOXXX
4 Dominik HolubDominik Holub
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
01 1.65 XXOXXX
5 Jakub ŠancJakub Šanc
ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem
99 1.65 XXOXXX
6 Miroslav KarbanMiroslav Karban
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
00 1.60 XXOXXX
7 Martin KorblMartin Korbl
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
01 1.60 XXOXXX
8 Robin MartinekRobin Martinek
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.55 XXOXXX
9 Lukáš VacekLukáš Vacek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
01 1.55 XXOXXX
10 Robert FormanRobert Forman
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
00 1.55 XXOXXX
11 Matěj ZelenkaMatěj Zelenka
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 1.50 XXOXXX
12= Martin PlivaMartin Pliva
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
01 1.50 XXOXXX
12= Adam VelechovskýAdam Velechovský
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.50 XXOXXX
14 Martin ChalupaMartin Chalupa
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
01 1.50 XXOXXX
15 Nikolas HirkoNikolas Hirko
DDŠ Býchory DDŠ Býchory
00 1.45 XXOXXX
16 Daniel BuriánekDaniel Buriánek
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
00 1.45 XXOXXX
17 Jiří ČápJiří Čáp
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
00 1.45 XXOXXX
18= Adam FialaAdam Fiala
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
01 1.40 XXOXXX
18= Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.40 XXOXXX
20 Michal VašekMichal Vašek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 1.40 XXOXXX
Radil Radil
ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem
00 NM
Zdeněk ProkůpekZdeněk Prokůpek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 NM
David PoláčekDavid Poláček
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
00 NM
Miroslav PapcunMiroslav Papcun
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
01 NM
Petr SmolíkPetr Smolík
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
01 NM
Adam BenešAdam Beneš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
01 NM
Martin RysMartin Rys
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
00 NM
Jaroslav HorákJaroslav Horák
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
00 NM
Kryštof KubelkaKryštof Kubelka
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
01 NM
Celkem 29 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 6 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.40
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý
ZŠ Zásmuky ZŠ Zásmuky
03 1.35 XXOXXX
2 Jakub SekyrkaJakub Sekyrka
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
03 1.30 XXOXXX
3 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.30 XXOXXX
4 Filip SvobodaFilip Svoboda
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 1.30 XXOXXX
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
04 1.20 XXOXXX
6 Dominik ŠestauberDominik Šestauber
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.20 XXOXXX
7 Jan ŽilkaJan Žilka
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
03 1.20 XXOXXX
8= Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
03 1.15 XXOXXX
8= Ondřej BoumaOndřej Bouma
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.15 XXOXXX
8= Michal HäuslerMichal Häusler
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 1.15 XXOXXX
11 Jan PukalJan Pukal
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 1.15 XXOXXX
12 Jakub HladíkJakub Hladík
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
04 1.10 XXOXXX
13 Daniel StřihavkaDaniel Střihavka
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
04 1.10 XXOXXX
Jiří VnukJiří Vnuk
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
04 NM
Jaroslav KrejčíJaroslav Krejčí
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
04 NM
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
04 NM
Jaroslav KubešJaroslav Kubeš
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 NM
Jakub JešetaJakub Ješeta
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 NM
Celkem 18 závodníků
Ml. žáci 7 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.55
1 Adam HojdaAdam Hojda
ZŠ Týnec nad Labem ZŠ Týnec nad Labem
02 1.50 OXXX
2 Filip MocFilip Moc
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 1.50 OXXX
3 Michal VacekMichal Vacek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.40 OXXX
4= Michal HadrbolecMichal Hadrbolec
DDŠ Býchory DDŠ Býchory
02 1.35 OXXX
4= Miroslav KořínekMiroslav Kořínek
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.35 OXXX
6 Filip VondráčekFilip Vondráček
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.35 OXXX
7 Ondřej BímOndřej Bím
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
02 1.35 OXXX
8 Pavel NovákPavel Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
02 1.35 OXXX
9= Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
02 1.30 OXXX
9= Michal TomanMichal Toman
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.30 OXXX
11= Tomáš ZimaTomáš Zima
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
02 1.30 OXXX
11= Vít TechnikVít Technik
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
02 1.30 OXXX
13= Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
02 1.30 OXXX
13= Vojtěch BalounVojtěch Baloun
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
02 1.30 OXXX
15= Martin KukalMartin Kukal
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
02 1.30 OXXX
15= Rudolf StieberRudolf Stieber
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.30 OXXX
17= David BatelkaDavid Batelka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
02 1.25 OXXX
17= David BořánekDavid Bořánek
ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem
02 1.25 OXXX
19 Zdeněk LiškaZdeněk Liška
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
02 1.25 OXXX
20= Kryštof StarczewskiKryštof Starczewski
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.25 OXXX
20= Martin RůžekMartin Růžek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.25 OXXX
22 Vít RozkošnýVít Rozkošný
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
02 1.25 OXXX
23= Matěj JidovuMatěj Jidovu
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
02 1.20 OXXX
23= Lukáš NollLukáš Noll
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
03 1.20 OXXX
25= Michal PriesnitzMichal Priesnitz
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
03 1.20 OXXX
25= Vít ČerveňákVít Červeňák
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
02 1.20 OXXX
27 Jakub ŠípJakub Šíp
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 1.15 OXXX
Jakub JelínekJakub Jelínek
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 NM
Martin FialaMartin Fiala
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
02 NM
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
02 NM
Josef LaurynJosef Lauryn
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
03 NM
Artur DziadukhArtur Dziadukh
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
03 NM
Jan BrátJan Brát
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 NM
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Žákyně

Žákyně 8 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.481.501.53
1 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
02 1.50 XOXXX
2= Eliška VoglováEliška Voglová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.40 XOXXX
2= Veronika NěmcováVeronika Němcová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
01 1.40 XOXXX
4 Veronika KozelkováVeronika Kozelková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.40 XOXXX
5 Barbora HrodkováBarbora Hrodková
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
02 1.40 XOXXX
6 Adéla MarkováAdéla Marková
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
01 1.30 XOXXX
7 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.30 XOXXX
8 Diana ŽáčkováDiana Žáčková
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
02 1.30 XOXXX
9= Zuzana SahulkováZuzana Sahulková
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
01 1.25 XOXXX
9= Eliška TůmováEliška Tůmová
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.25 XOXXX
11= Tereza ŠkopkováTereza Škopková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
02 1.25 XOXXX
11= Darina DarebnáDarina Darebná
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.25 XOXXX
13 Tereza PluhařováTereza Pluhařová
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.25 XOXXX
14= Kristýna PoláčkováKristýna Poláčková
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
01 1.20 XOXXX
14= Denisa ChlupáčkováDenisa Chlupáčková
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
01 1.20 XOXXX
14= Klára ČerníkováKlára Černíková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.20 XOXXX
17= Eliška UrbanováEliška Urbanová
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
01 1.20 XOXXX
17= Zdena TáborksáZdena Táborksá
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.20 XOXXX
17= Tereza SaulichováTereza Saulichová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.20 XOXXX
Kateřina MalečkováKateřina Malečková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
01 NM
Kateřina ŠotolováKateřina Šotolová
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
01 NM
Sabina StránksáSabina Stránksá
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 NM
Tereza KolmanováTereza Kolmanová
ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem
02 NM
Celkem 23 závodníků
Žákyně 9 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.48
1 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
01 1.45 XOXXX
2 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
00 1.40 XOXXX
3 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
00 1.40 XOXXX
4 Nela BauerfeindováNela Bauerfeindová
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.40 XOXXX
5 Ema PodskalskáEma Podskalská
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
00 1.35 XOXXX
6 Natálie ŠimůnkováNatálie Šimůnková
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
01 1.35 XOXXX
7 Tereza MatějkováTereza Matějková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.35 XOXXX
8 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
01 1.35 XOXXX
9 Karolína SokolováKarolína Sokolová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.30 XOXXX
10 Adriana FrydrychováAdriana Frydrychová
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 XOXXX
11 Vanessa JeřábkováVanessa Jeřábková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
01 1.25 XOXXX
12 Nikola VaškováNikola Vašková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 1.25 XOXXX
13= Anežka KolářováAnežka Kolářová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
00 1.20 XOXXX
13= Natálie SmetanováNatálie Smetanová
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
00 1.20 XOXXX
15 Marie MeissnerováMarie Meissnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
01 1.20 XOXXX
Kateřina PuczkováKateřina Puczková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
00 NM
Zuzana VojtováZuzana Vojtová
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
00 NM
Kristýna KaňákováKristýna Kaňáková
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
01 NM
Nikola SýkorováNikola Sýkorová
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
00 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 6 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.35
1 Blanka LelkováBlanka Lelková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.30 XXOXXX
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 1.30 XXOXXX
3 Jana SombergováJana Sombergová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 1.25 XXOXXX
4 Linda VokolkováLinda Vokolková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.25 XXOXXX
5 Kristýna NěmečkováKristýna Němečková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 1.25 XXOXXX
6 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 1.25 XXOXXX
7 Veronika MichalkováVeronika Michalková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 1.20 XXOXXX
8 Anna RadikovskáAnna Radikovská
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
04 1.20 XXOXXX
9= Alena FridrichováAlena Fridrichová
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
03 1.15 XXOXXX
9= Dominika FořtováDominika Fořtová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
04 1.15 XXOXXX
11 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.15 XXOXXX
12 Helena JehličkováHelena Jehličková
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.15 XXOXXX
13 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
04 1.15 XXOXXX
14= Lucie MüllerováLucie Müllerová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 1.10 XXOXXX
14= Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
03 1.10 XXOXXX
14= Natálie FaltysováNatálie Faltysová
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
03 1.10 XXOXXX
17= Vendula HroudováVendula Hroudová
ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany
04 1.10 XXOXXX
17= Eliška PancováEliška Pancová
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
03 1.10 XXOXXX
19= Anna JarochováAnna Jarochová
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
04 1.05 XXOXXX
19= Nikola FaltysováNikola Faltysová
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
04 1.05 XXOXXX
19= Beáta HejnáBeáta Hejná
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
03 1.05 XXOXXX
22= Marika VančurováMarika Vančurová
ZŠ Řečany nad Labem ZŠ Řečany nad Labem
03 1.05 XXOXXX
22= Lucie KoubkováLucie Koubková
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 1.05 XXOXXX
24 Nela JírováNela Jírová
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
03 1.05 XXOXXX
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
04 NM
Kateřina HrejsemnouKateřina Hrejsemnou
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
03 NM
Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 NM
Celkem 27 závodníků
Ml. žákyně 7 (út, 15.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.541.58
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.54 OXXX
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
02 1.40 OXXX
3= Natálie VáňováNatálie Váňová
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
02 1.25 OXXX
3= Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
02 1.25 OXXX
5 Lucie OlivováLucie Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 1.25 OXXX
6 Tereza SklenárováTereza Sklenárová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 1.25 OXXX
7 Anna KmochováAnna Kmochová
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.25 OXXX
8 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
03 1.25 OXXX
9= Martina UlrichováMartina Ulrichová
5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.20 OXXX
9= Markéta BrožováMarkéta Brožová
ZŠ V.Havla Poděbrady ZŠ V.Havla Poděbrady
02 1.20 OXXX
9= Natálie JelínkováNatálie Jelínková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého 3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.20 OXXX
12 Petra FundováPetra Fundová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
02 1.20 OXXX
13= Veronika FrintováVeronika Frintová
MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek
02 1.20 OXXX
13= Valerie MatějkováValerie Matějková
4.ZŠ Kolín Lipanská 4.ZŠ Kolín Lipanská
02 1.20 OXXX
13= Veronika PokornáVeronika Pokorná
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
02 1.20 OXXX
16 Aneta MašínováAneta Mašínová
ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim
03 1.20 OXXX
17 Tamara KrumichováTamara Krumichová
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
02 1.20 OXXX
18 Barbora TicháBarbora Tichá
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.20 OXXX
19= Jana GruberováJana Gruberová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká 6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.20 OXXX
19= Klára KuchyňkováKlára Kuchyňková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
03 1.20 OXXX
19= Adéla KozumplíkováAdéla Kozumplíková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám. ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.20 OXXX
19= Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 1.20 OXXX
23 Nikola FormanováNikola Formanová
ZŠ Přelouč Smetanova ZŠ Přelouč Smetanova
03 1.15 OXXX
24 Eliška BlechováEliška Blechová
2.ZŠ Kolín Kmochova 2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.10 OXXX
Aneta VokáčkováAneta Vokáčková
ZŠ Červené Pečky ZŠ Červené Pečky
03 NM
Poznámky / pokusy:
" Nový REKORD Polabské Výškařské Tour: Natálie Olivová 7.třída = 154 cm!!<br><br>
Celkem 25 závodníků