Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj

Praha-Stromovka (21. 12. 2015)

skok daleký - Junioři

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin DvořákMartin Dvořák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.03 388
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
98 5.55 492
2 Hynek HampelHynek Hampel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 4.98 378
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 5.45 471
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.39 459
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 5.22 425
4 David ŠtrosDavid Štros
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.95 373
5 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.56 301
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.88 360
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 4.59 306
3 Pavel JindraPavel Jindra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.39 271
4 Ondřej ŠmausOndřej Šmaus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.19 237
5 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.99 204
6 Sebastian BolardtSebastian Bolardt
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.97 201
7 Samuel VašinaSamuel Vašina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.82 177
8 Michal BolehovskýMichal Bolehovský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.58 142
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.00 559
2 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.77 498
3 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.65 466
4 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.56 443
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.53 436
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.34 388
7 Tereza BútorováTereza Bútorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.28 374
8 Veronika PoštováVeronika Poštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 4.26 369
9 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 4.11 333
10 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.99 306
11 Veronika KvasničkováVeronika Kvasničková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 3.98 303
12 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.93 292
13 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.89 283
14 Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.78 259
15 Klára EliášováKlára Eliášová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.77 257
16 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.68 237
17 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.68 237
18 Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 3.24 150
19 Klára ZemancováKlára Zemancová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.22 146
Martina HrdličkováMartina Hrdličková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 NM
Klára ŽeleznáKlára Železná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam JanskýAdam Janský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.78 281
2 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.52 225
1 David BičištěDavid Bičiště
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 3.87 551
2 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 3.56 469
3 Jonáš ZelenýJonáš Zelený
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 3.55 466
4 Jakub ŘehákJakub Řehák
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 3.49 451
5 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.34 413
6 Václav AkrmanVáclav Akrman
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
05 3.27 396
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 21.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 4.04 598
2 Tereza LáchováTereza Láchová
TJ Sokol Říčany a RadošoviceTJ Sokol Říčany a Radošovice
06 3.55 466
3 Marie AkrmanováMarie Akrmanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
07 3.25 391
4 Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.14 364
5 Mariana TomanováMariana Tomanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
07 3.07 347
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 4.35 686
2 Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.13 623
3 Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.98 581
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.82 538
5 Agáta LautnerováAgáta Lautnerová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 3.79 530
6 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.73 514
7 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.68 500
8 Anna VoseckáAnna Vosecká
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.66 495
9 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 3.65 492
10 Eliška ChválováEliška Chválová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
05 3.53 461
11 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 3.44 438
12 Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.37 421
13 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.31 406
14 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 3.26 393
15 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.25 391
16 Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.16 369
17 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 3.16 369
Celkem 22 závodníků