Kontrolní závody mladšího žactva
Olomouc (22. 1. 2016)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KoblihaLukáš Kobliha | 03 | SK Hranice | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | AK Olomouc | 08.14 | |||||||||||||||
3 | Robin ŽbraněkRobin Žbraněk | 03 | AK Olomouc | 08.35 | |||||||||||||||
4 | Martin VavříkMartin Vavřík | 03 | SK Hranice | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | AK Olomouc | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | AK Olomouc | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | AK Olomouc | 09.19 | |||||||||||||||
Martin BábekMartin Bábek | 03 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | AK Olomouc | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Pavel DohnalPavel Dohnal | 04 | AK Olomouc | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MilarTomáš Milar | 04 | AK Olomouc | 10.28 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav ŘebíčekJaroslav Řebíček | 03 | AK Šternberk | 10.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domink GebaDomink Geba | 04 | AK Olomouc | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba | 03 | AK Šternberk | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Adam TomášekAdam Tomášek | 04 | AK Olomouc | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Matěj HápMatěj Háp | 04 | AK Olomouc | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 94 | AK Olomouc | 09.48 | |||||||||||||||
2 | Tomáš HavlíkTomáš Havlík | 04 | AK Olomouc | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MenoušekLukáš Menoušek | 03 | AK Olomouc | 09.76 | |||||||||||||||
Adam Daniel HorryAdam Daniel Horry | 03 | AK Šternberk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KlabačkaJiří Klabačka | 03 | AK Olomouc | 09.87 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš SpáčilTadeáš Spáčil | 03 | AK Olomouc | 09.97 | |||||||||||||||
3 | Petr KrátkýPetr Krátký | 04 | AK Olomouc | 10.11 | |||||||||||||||
4 | Lukáš NeradLukáš Nerad | 04 | AK Olomouc | 10.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domink HrdličkaDomink Hrdlička | 03 | AK Olomouc | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KeňaTomáš Keňa | 03 | AK Olomouc | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Antonín HamalaAntonín Hamala | 04 | AK Olomouc | 09.42 | |||||||||||||||
4 | Vít ChalánekVít Chalánek | 03 | AK Olomouc | 09.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KoblihaLukáš Kobliha | 03 | SK Hranice | 08.04 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | AK Olomouc | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Robin ŽbraněkRobin Žbraněk | 03 | AK Olomouc | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | AK Olomouc | 09.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | AK Olomouc | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | AK Olomouc | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Domink HrdličkaDomink Hrdlička | 03 | AK Olomouc | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KeňaTomáš Keňa | 03 | AK Olomouc | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | AK Olomouc | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Domink GebaDomink Geba | 04 | AK Olomouc | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 94 | AK Olomouc | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Pavel DohnalPavel Dohnal | 04 | AK Olomouc | 09.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Adéla BačíkováAdéla Bačíková | 03 | AK Olomouc | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva StudenáEva Studená | 04 | TJ Uničov | 10.01 | |||||||||||||||
2 | Gabriela SásováGabriela Sásová | 04 | AK Šternberk | 10.26 | |||||||||||||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk | DNP | ||||||||||||||||
Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KolářováAnna Kolářová | 03 | AK Olomouc | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | AK Olomouc | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk | 09.28 | |||||||||||||||
4 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová | 03 | AK Olomouc | 09.29 | |||||||||||||||
2 | Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková | 03 | AK Olomouc | 09.87 | |||||||||||||||
3 | Gabriela BurdováGabriela Burdová | 04 | AK Olomouc | 09.90 | |||||||||||||||
4 | Lucie KočnarováLucie Kočnarová | 04 | SK Hranice | 11.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea HupkováAndrea Hupková | 03 | AK Olomouc | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Tereza ŠiškováTereza Šišková | 03 | AK Olomouc | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Adéla SteidlováAdéla Steidlová | 03 | AK Olomouc | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Veronika GáborováVeronika Gáborová | 03 | AK Šternberk | 12.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Linda ČernoškováLinda Černošková | 04 | AK Olomouc | 09.60 | |||||||||||||||
3 | Jolana NiebauerováJolana Niebauerová | 04 | AK Olomouc | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Aneta DidykováAneta Didyková | 03 | AK Olomouc | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HemerkováPavlína Hemerková | 03 | AK Olomouc | 09.66 | |||||||||||||||
2 | Timea GyöreTimea Györe | 04 | AK Olomouc | 09.83 | |||||||||||||||
3 | Nikola KrejčířováNikola Krejčířová | 03 | AK Olomouc | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Eliška JuráňováEliška Juráňová | 04 | AK Olomouc | 10.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PlodkováZuzana Plodková | 03 | AK Olomouc | 09.73 | |||||||||||||||
2 | Michaela KubešováMichaela Kubešová | 04 | AK Olomouc | 09.83 | |||||||||||||||
3 | Viktorie HadravováViktorie Hadravová | 03 | AK Olomouc | 10.10 | |||||||||||||||
4 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | AK Olomouc | 10.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová | 04 | AK Olomouc | 10.24 | |||||||||||||||
2 | Adina LejskováAdina Lejsková | 04 | AK Olomouc | 11.45 | |||||||||||||||
MS | Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová | 02 | AK Olomouc | 09.27 | |||||||||||||||
Daniela HlavatáDaniela Hlavatá | 04 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 03 | AK Olomouc | 09.50 | |||||||||||||||
2 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 04 | AK Olomouc | 09.99 | |||||||||||||||
3 | Johana OravováJohana Oravová | 03 | AK Olomouc | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Nikol SlamencováNikol Slamencová | 04 | AK Olomouc | 10.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína MičudováPavlína Mičudová | 04 | AK Olomouc | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková | 03 | AK Olomouc | 09.97 | |||||||||||||||
3 | Barbora JankováBarbora Janková | 04 | AK Olomouc | 10.16 | |||||||||||||||
Natálie SloukováNatálie Slouková | 03 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 12 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena LevkováAlena Levková | 04 | AK Olomouc | 09.65 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | AK Olomouc | 10.07 | |||||||||||||||
3 | Zuzana RutterováZuzana Rutterová | 03 | AK Olomouc | 10.21 | |||||||||||||||
4 | Dominika ŠvarcováDominika Švarcová | 03 | AK Olomouc | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 13 (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice | 09.44 | |||||||||||||||
2 | Klára StejskalováKlára Stejskalová | 03 | AK Olomouc | 11.37 | |||||||||||||||
3 | Lucie ZemánkováLucie Zemánková | 03 | AK Olomouc | 11.47 | |||||||||||||||
4 | Karolína VanečkováKarolína Vanečková | 04 | AK Olomouc | 11.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Gabriela ŠubováGabriela Šubová | 03 | AK Šternberk | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Anna KolářováAnna Kolářová | 03 | AK Olomouc | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Adéla BačíkováAdéla Bačíková | 03 | AK Olomouc | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | AK Olomouc | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Terezie KočnarováTerezie Kočnarová | 03 | SK Hranice | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová | 03 | AK Olomouc | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 22.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína MičudováPavlína Mičudová | 04 | AK Olomouc | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Andrea HupkováAndrea Hupková | 03 | AK Olomouc | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 03 | AK Olomouc | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |