Mistrovství ČR mužů a žen
Praha-Stromovka (19. - 20. 2. 2005)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KneblTomáš Knebl | 83 | TJ Dukla Praha | 06.86 | |||||||||||||||
2 | Jan StokláskaJan Stokláska | 83 | ASK Slavia Praha | 06.90 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BorekTomáš Borek | 81 | AK SSK Vítkovice | 07.02 | |||||||||||||||
4 | Marek MalýMarek Malý | 85 | A. C. TEPO Kladno | 07.09 | |||||||||||||||
5 | David VrbaDavid Vrba | 82 | USK Praha | 07.10 | |||||||||||||||
Lubomír ProcházkaLubomír Procházka | 80 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman ZubekRoman Zubek | 78 | TJ Dukla Praha | 06.88 | |||||||||||||||
2 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | AK SSK Vítkovice | 06.98 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PateraLukáš Patera | 86 | AC Pardubice | 06.99 | |||||||||||||||
4 | Martin BohmanMartin Bohman | 80 | ASK Slavia Praha | 06.99 | |||||||||||||||
5 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 07.09 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USK Praha | 07.30 | |||||||||||||||
Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | SK Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 06.98 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek | 86 | AK Zlín | 07.02 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc | 83 | SK Nové Město nad Metují | 07.06 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | SK Spartak Praha 4 | 08.47 | |||||||||||||||
Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | USK Praha | DQ | ||||||||||||||||
Petr OgounPetr Ogoun | 84 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Muži (Semifinále)
Semifinále 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KneblTomáš Knebl | 83 | TJ Dukla Praha | 06.83 | |||||||||||||||
2 | Jan StokláskaJan Stokláska | 83 | ASK Slavia Praha | 06.87 | |||||||||||||||
3 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | AK SSK Vítkovice | 06.98 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BorekTomáš Borek | 81 | AK SSK Vítkovice | 07.01 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc | 83 | SK Nové Město nad Metují | 07.21 | |||||||||||||||
Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Semifinále 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman ZubekRoman Zubek | 78 | TJ Dukla Praha | 06.84 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 06.91 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PateraLukáš Patera | 86 | AC Pardubice | 06.97 | |||||||||||||||
4 | Martin BohmanMartin Bohman | 80 | ASK Slavia Praha | 06.98 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek | 86 | AK Zlín | 07.00 | |||||||||||||||
6 | Marek MalýMarek Malý | 85 | A. C. TEPO Kladno | 07.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan StokláskaJan Stokláska | 83 | ASK Slavia Praha | 06.74 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 06.78 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KneblTomáš Knebl | 83 | TJ Dukla Praha | 06.85 | |||||||||||||||
4 | Roman ZubekRoman Zubek | 78 | TJ Dukla Praha | 06.86 | |||||||||||||||
5= | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | AK SSK Vítkovice | 06.99 | |||||||||||||||
5= | Tomáš BorekTomáš Borek | 81 | AK SSK Vítkovice | 06.99 | |||||||||||||||
7 | Martin BohmanMartin Bohman | 80 | ASK Slavia Praha | 06.99 | |||||||||||||||
8 | Lukáš PateraLukáš Patera | 86 | AC Pardubice | 07.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | 07.52 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 07.76 | |||||||||||||||
3 | Jana PolívkováJana Polívková | 85 | SK Spartak Praha 4 | 07.77 | |||||||||||||||
4 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olomouc | 07.82 | |||||||||||||||
5 | Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | 07.90 | |||||||||||||||
6 | Veronika KohútováVeronika Kohútová | 88 | AK SSK Vítkovice | 07.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KoškováTereza Košková | 78 | USK Praha | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.76 | |||||||||||||||
3 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠigutováKateřina Šigutová | 87 | AK SSK Vítkovice | 07.85 | |||||||||||||||
5 | Pavlína DlouháPavlína Dlouhá | 73 | A. C. Sparta Praha | 07.89 | |||||||||||||||
6 | Zoja JakešováZoja Jakešová | 85 | TJ TŽ Třinec | 07.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová | 86 | AK SSK Vítkovice | 07.69 | |||||||||||||||
2 | Hana BenešováHana Benešová | 75 | USK Praha | 07.74 | |||||||||||||||
3 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | AK ŠKODA Plzeň | 07.75 | |||||||||||||||
4 | Eva JelínkováEva Jelínková | 83 | A. C. Sparta Praha | 07.81 | |||||||||||||||
5 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Martina DostálováMartina Dostálová | 86 | PSK Olymp Praha | 07.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Semifinále)
Semifinále 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | 07.48 | |||||||||||||||
2 | Hana BenešováHana Benešová | 75 | USK Praha | 07.62 | |||||||||||||||
3 | Jana PolívkováJana Polívková | 85 | SK Spartak Praha 4 | 07.72 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.74 | |||||||||||||||
5 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.81 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠigutováKateřina Šigutová | 87 | AK SSK Vítkovice | 07.85 | |||||||||||||||
7 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 07.95 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Semifinále 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KoškováTereza Košková | 78 | USK Praha | 07.61 | |||||||||||||||
2 | Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová | 86 | AK SSK Vítkovice | 07.63 | |||||||||||||||
3 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | AK ŠKODA Plzeň | 07.70 | |||||||||||||||
4 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olomouc | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Eva JelínkováEva Jelínková | 83 | A. C. Sparta Praha | 07.79 | |||||||||||||||
Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Tereza KoškováTereza Košková | 78 | USK Praha | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová | 86 | AK SSK Vítkovice | 07.55 | |||||||||||||||
4 | Hana BenešováHana Benešová | 75 | USK Praha | 07.61 | |||||||||||||||
5 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | AK ŠKODA Plzeň | 07.70 | |||||||||||||||
6 | Jana PolívkováJana Polívková | 85 | SK Spartak Praha 4 | 07.73 | |||||||||||||||
7 | Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.75 | |||||||||||||||
8 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olomouc | 07.77 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | ASK Slavia Praha | 21.64 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 22.17 | |||||||||||||||
3 | Martin BohmanMartin Bohman | 80 | ASK Slavia Praha | 22.45 | |||||||||||||||
4 | Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | TJ JE Dukovany | 22.55 | |||||||||||||||
Marek MalýMarek Malý | 85 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej KubalaOndřej Kubala | 85 | AK SSK Vítkovice | 22.67 | ||||||||||||||||
Jaroslav GregorJaroslav Gregor | 85 | TJ Kavalier Sázava | 23.05 | ||||||||||||||||
Petr HabáskoPetr Habásko | 76 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Radek ZachovalRadek Zachoval | 78 | TJ Dukla Praha | 21.79 | ||||||||||||||||
Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | ASK Slavia Praha | 22.52 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 21.92 | |||||||||||||||
2 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | 22.22 | |||||||||||||||
3 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.50 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.91 | |||||||||||||||
5 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 23.60 | |||||||||||||||
Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | USK Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | ASK Slavia Praha | 21.37 | |||||||||||||||
2 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 21.80 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský | 82 | USK Praha | 22.13 | |||||||||||||||
4 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | 22.43 | |||||||||||||||
Radek ZachovalRadek Zachoval | 78 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PolívkováJana Polívková | 85 | SK Spartak Praha 4 | 24.90 | |||||||||||||||
2 | Eva JelínkováEva Jelínková | 83 | A. C. Sparta Praha | 25.23 | |||||||||||||||
3 | Zoja JakešováZoja Jakešová | 85 | TJ TŽ Třinec | 25.27 | |||||||||||||||
4 | Martina DostálováMartina Dostálová | 86 | PSK Olymp Praha | 25.63 | |||||||||||||||
Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová | 78 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 24.68 | |||||||||||||||
2 | Lenka OstravskáLenka Ostravská | 79 | USK Praha | 24.85 | |||||||||||||||
3 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olomouc | 25.23 | |||||||||||||||
4 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | ASK Slavia Praha | 25.50 | |||||||||||||||
5 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 26.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 24.53 | |||||||||||||||
2 | Jana PolívkováJana Polívková | 85 | SK Spartak Praha 4 | 24.63 | |||||||||||||||
3 | Lenka OstravskáLenka Ostravská | 79 | USK Praha | 24.79 | |||||||||||||||
4 | Eva JelínkováEva Jelínková | 83 | A. C. Sparta Praha | 25.00 | |||||||||||||||
5 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olomouc | 25.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | TJ Dukla Praha | 47.70 | |||||||||||||||
2 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 48.34 | |||||||||||||||
3 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | A. C. TEPO Kladno | 48.91 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | PSK Olymp Praha | 50.29 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček | 85 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav ČechJaroslav Čech | 82 | AK Most | 48.93 | |||||||||||||||
2 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | ASK Slavia Praha | 49.15 | |||||||||||||||
3 | Martin EšpandrMartin Ešpandr | 76 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 50.08 | |||||||||||||||
4 | Jiří NavrátíkJiří Navrátík | 77 | TJ TŽ Třinec | 50.84 | |||||||||||||||
Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | TJ Šumperk | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 48.24 | |||||||||||||||
2 | Jan MazanecJan Mazanec | 82 | AC Domažlice | 48.46 | |||||||||||||||
3 | Petr HabáskoPetr Habásko | 76 | ASK Slavia Praha | 49.01 | |||||||||||||||
4 | Marek HrubýMarek Hrubý | 86 | TJ Vodní stavby Tábor | 49.19 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Jaroslav ČechJaroslav Čech | 82 | AK Most | 47.44 | |||||||||||||||
1= | Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | TJ Dukla Praha | 47.44 | |||||||||||||||
3 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 48.14 | |||||||||||||||
4 | Jan MazanecJan Mazanec | 82 | AC Domažlice | 48.60 | |||||||||||||||
5 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | A. C. TEPO Kladno | 49.95 | |||||||||||||||
Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | ASK Slavia Praha | 56.87 | |||||||||||||||
2 | Ivana JohnováIvana Johnová | 86 | SK Nové Město nad Metují | 57.37 | |||||||||||||||
3 | Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská | 88 | A. C. TEPO Kladno | 57.96 | |||||||||||||||
4 | Veronika HovorkováVeronika Hovorková | 80 | TJ Sokol Kolín | 58.15 | |||||||||||||||
5 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 58.53 | |||||||||||||||
6 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 59.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 56.49 | |||||||||||||||
2 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | AC Čáslav | 56.74 | |||||||||||||||
3 | Lucie JašováLucie Jašová | 83 | ASK Slavia Praha | 58.35 | |||||||||||||||
4 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | AC Pardubice | 58.49 | |||||||||||||||
5 | Lenka RoblováLenka Roblová | 82 | Sokol České Budějovice | 58.70 | |||||||||||||||
6 | Tereza NozarováTereza Nozarová | 83 | ACP Olymp Brno | 59.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 54.08 | |||||||||||||||
2 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | ASK Slavia Praha | 54.13 | |||||||||||||||
3 | Ivana JohnováIvana Johnová | 86 | SK Nové Město nad Metují | 56.92 | |||||||||||||||
4 | Veronika HovorkováVeronika Hovorková | 80 | TJ Sokol Kolín | 57.85 | |||||||||||||||
5 | Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská | 88 | A. C. TEPO Kladno | 58.30 | |||||||||||||||
6 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | AC Čáslav | 60.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Dukla Praha | 1:48.47 | |||||||||||||||
2 | Michal KulkaMichal Kulka | 82 | AC Čáslav | 1:53.86 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík | 86 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:54.06 | |||||||||||||||
4 | Pavel ProcházkaPavel Procházka | 79 | USK Praha | 1:55.57 | |||||||||||||||
5 | Jan RusJan Rus | 85 | TJ VTŽ Chomutov | 1:56.07 | |||||||||||||||
Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | ŠAK Chrudim | DQ | ||||||||||||||||
Stanislav TáborStanislav Tábor | 80 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jan PernicaJan Pernica | 81 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Hrstka diskvalifikován pro porušení pravidla 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KaplanMiroslav Kaplan | 86 | A. C. TEPO Kladno | 1:52.85 | |||||||||||||||
2 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 1:53.40 | |||||||||||||||
3 | David MaťašovskýDavid Maťašovský | 83 | USK Praha | 1:54.32 | |||||||||||||||
4 | Jiří PetersJiří Peters | 86 | AK SSK Vítkovice | 1:55.59 | |||||||||||||||
5 | Vladislav ŠílenýVladislav Šílený | 85 | USK Praha | 2:00.95 | |||||||||||||||
David VondruškaDavid Vondruška | 84 | TJ Neratovice | DNF | ||||||||||||||||
Jiří DoupovecJiří Doupovec | 84 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Dukla Praha | 1:50.11 | |||||||||||||||
2 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 1:51.80 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KaplanMiroslav Kaplan | 86 | A. C. TEPO Kladno | 1:52.50 | |||||||||||||||
4 | David MaťašovskýDavid Maťašovský | 83 | USK Praha | 1:53.49 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík | 86 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:53.87 | |||||||||||||||
6 | Michal KulkaMichal Kulka | 82 | AC Čáslav | 1:55.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra LochmanováPetra Lochmanová | 80 | SK Nové Město nad Metují | 2:16.38 | |||||||||||||||
2 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | AC Čáslav | 2:16.53 | |||||||||||||||
3 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | ACP Olymp Brno | 2:16.61 | |||||||||||||||
4 | Dana ŠatrováDana Šatrová | 86 | Sokol České Budějovice | 2:17.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | ACP Olymp Brno | 2:13.91 | |||||||||||||||
2 | Veronika MráčkováVeronika Mráčková | 82 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2:13.95 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 85 | PSK Olymp Praha | 2:14.14 | |||||||||||||||
4 | Michaela NováMichaela Nová | 77 | TJ Sokol Kolín | 2:14.72 | |||||||||||||||
Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková | 87 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MráčkováVeronika Mráčková | 82 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2:06.39 | |||||||||||||||
2 | Petra LochmanováPetra Lochmanová | 80 | SK Nové Město nad Metují | 2:06.61 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 85 | PSK Olymp Praha | 2:08.44 | |||||||||||||||
4 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | AC Čáslav | 2:10.37 | |||||||||||||||
5 | Michaela NováMichaela Nová | 77 | TJ Sokol Kolín | 2:11.23 | |||||||||||||||
6 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | ACP Olymp Brno | 2:23.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk | 80 | TJ Dukla Praha | 3:48.72 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BednářTomáš Bednář | 85 | AK SSK Vítkovice | 3:53.07 | |||||||||||||||
3 | Jan TománekJan Tománek | 83 | TJ Nová Včelnice | 3:55.66 | |||||||||||||||
4 | Petr DoubravskýPetr Doubravský | 84 | PSK Olymp Praha | 3:56.39 | |||||||||||||||
5 | Jindřich TučanJindřich Tučan | 78 | SK Spartak Praha 4 | 3:56.87 | |||||||||||||||
6 | Michal MálekMichal Málek | 84 | AC Čáslav | 3:57.55 | |||||||||||||||
7 | Radek VážanskýRadek Vážanský | 86 | AK SSK Vítkovice | 4:00.81 | |||||||||||||||
8 | Martin PetrželaMartin Petržela | 78 | VSK Univerzita Brno | 4:01.41 | |||||||||||||||
Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | SK Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Petr HubáčekPetr Hubáček | 78 | TJ Nové Město na Moravě | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | 4:31.24 | |||||||||||||||
2 | Lucie MüllerováLucie Müllerová | 78 | AC Slovan Liberec | 4:31.71 | |||||||||||||||
3 | Radka HolubováRadka Holubová | 80 | A. C. TEPO Kladno | 4:36.89 | |||||||||||||||
4 | Daniela LitošováDaniela Litošová | 88 | ASK Slavia Praha | 4:39.13 | |||||||||||||||
5 | Lenka PtáčkováLenka Ptáčková | 85 | AK ŠKODA Plzeň | 4:40.12 | |||||||||||||||
6 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | A. C. Sparta Praha | 4:42.41 | |||||||||||||||
7 | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | AC Čáslav | 4:47.07 | |||||||||||||||
8 | Helena ŠimkováHelena Šimková | 78 | TJ Sokol Kolín | 4:49.06 | |||||||||||||||
9 | Nina RybákováNina Rybáková | 84 | AK Most | 4:50.49 | |||||||||||||||
Květa PeckováKvěta Pecková | 85 | TJ Lovochemie Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠnebergerMichal Šneberger | 78 | TJ Dukla Praha | 08:05.86 | |||||||||||||||
2 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | SK Spartak Praha 4 | 08:13.73 | |||||||||||||||
3 | Lubomír PokornýLubomír Pokorný | 75 | AC TJ Jičín | 08:17.14 | |||||||||||||||
4 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | PSK Olymp Praha | 08:24.45 | |||||||||||||||
5 | Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil | 79 | A. C. TEPO Kladno | 08:25.06 | |||||||||||||||
6 | Martin MužíkMartin Mužík | 86 | TJ Baník Stříbro | 08:28.77 | |||||||||||||||
7 | Michal MálekMichal Málek | 84 | AC Čáslav | 08:29.42 | |||||||||||||||
8 | Jan BláhaJan Bláha | 71 | Sokol České Budějovice | 08:30.52 | |||||||||||||||
9 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08:32.49 | |||||||||||||||
10 | Martin KotoučMartin Kotouč | 85 | TJ Olympia Bruntál | 08:40.32 | |||||||||||||||
11 | Karel VáňaKarel Váňa | 75 | AC Čáslav | 08:40.89 | |||||||||||||||
12 | Petr PechekPetr Pechek | 83 | TJ Maratonstav Úpice | 08:48.59 | |||||||||||||||
13 | Martin KučeraMartin Kučera | 80 | VSK Univerzita Brno | 09:00.90 | |||||||||||||||
Michael NejedlýMichael Nejedlý | 69 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MüllerováLucie Müllerová | 78 | AC Slovan Liberec | 09:42.35 | |||||||||||||||
2 | Vendula FrintováVendula Frintová | 83 | PSK Olymp Praha | 09:43.34 | |||||||||||||||
3 | Irena PetříkováIrena Petříková | 83 | ACP Olymp Brno | 09:47.51 | |||||||||||||||
4 | Tereza ČapkováTereza Čapková | 87 | ASK Slavia Praha | 09:54.25 | |||||||||||||||
5 | Radka HolubováRadka Holubová | 80 | A. C. TEPO Kladno | 10:00.68 | |||||||||||||||
6 | Monika PreibischováMonika Preibischová | 85 | AC Slovan Mariánské Lázně | 10:01.48 | |||||||||||||||
7 | Hana SlavíkováHana Slavíková | 84 | TJ Sokol Opava | 10:02.68 | |||||||||||||||
8 | Marta VlčovskáMarta Vlčovská | 76 | AC Pardubice | 10:05.28 | |||||||||||||||
9 | Nina RybákováNina Rybáková | 84 | AK Most | 10:06.77 | |||||||||||||||
10 | Eva ŠtroblováEva Štroblová | 83 | USK Praha | 10:27.23 | |||||||||||||||
11 | Lenka VšetečkováLenka Všetečková | 84 | Sokol České Budějovice | 10:33.33 | |||||||||||||||
12 | Radka KrygarováRadka Krygarová | 89 | Sokol České Budějovice | 10:33.57 | |||||||||||||||
13 | Anna BáčováAnna Báčová | 69 | TJ Svitavy | 10:42.39 | |||||||||||||||
Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | A. C. Sparta Praha | DNF | ||||||||||||||||
Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Radka VodičkováRadka Vodičková | 84 | RPG Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Pavel ĎuricaPavel Ďurica | 80 | PSK Olymp Praha | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 08.16 | |||||||||||||||
4 | Jakub TomoszekJakub Tomoszek | 85 | TJ TŽ Třinec | 08.26 | |||||||||||||||
Martin HoudekMartin Houdek | 82 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | TJ Dukla Praha | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Jan ČechJan Čech | 81 | PSK Olymp Praha | 08.06 | |||||||||||||||
3 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Jan KouřilJan Kouřil | 86 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 82 | A. C. Sparta Praha | 08.50 | |||||||||||||||
Filip ŠilerFilip Šiler | 83 | AK SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | TJ Dukla Praha | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Jan ČechJan Čech | 81 | PSK Olymp Praha | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Pavel ĎuricaPavel Ďurica | 80 | PSK Olymp Praha | 08.00 | |||||||||||||||
5 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 08.09 | |||||||||||||||
6 | Jakub TomoszekJakub Tomoszek | 85 | TJ TŽ Třinec | 08.22 | |||||||||||||||
7 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 08.26 | |||||||||||||||
8 | Jan KouřilJan Kouřil | 86 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MartincováLucie Martincová | 82 | USK Praha | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Petra WalachováPetra Walachová | 85 | TJ TŽ Třinec | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Spartak Hořovice | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Petra BlovskáPetra Blovská | 85 | ASK Slavia Praha | 09.04 | |||||||||||||||
6 | Petra ŠindelářováPetra Šindelářová | 83 | PSK Olymp Praha | 09.18 | |||||||||||||||
7 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SeidlováPetra Seidlová | 81 | USK Praha | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Lucie KostnerováLucie Kostnerová | 81 | AK Olomouc | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Michaela MahdalováMichaela Mahdalová | 86 | AK Zlín | 09.11 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 86 | AK SSK Vítkovice | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Petra LudányiováPetra Ludányiová | 86 | TJ JE Dukovany | 09.24 | |||||||||||||||
7 | Tereza NozarováTereza Nozarová | 83 | ACP Olymp Brno | 09.29 | |||||||||||||||
8 | Natálie FričováNatálie Fričová | 81 | AK ŠKODA Plzeň | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MartincováLucie Martincová | 82 | USK Praha | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Petra SeidlováPetra Seidlová | 81 | USK Praha | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Petra WalachováPetra Walachová | 85 | TJ TŽ Třinec | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Petra BlovskáPetra Blovská | 85 | ASK Slavia Praha | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Spartak Hořovice | 09.02 | |||||||||||||||
7 | Lucie KostnerováLucie Kostnerová | 81 | AK Olomouc | 09.10 | |||||||||||||||
8 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh A (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uhlík, Šarapatka, Götz, Šimáne Uhlík, Šarapatka, Götz, Šimáne | ASK Slavia Praha | 3:16.50 | ||||||||||||||||
2 | Jiráň, Veselý, Kaplan, Hanzl Jiráň, Veselý, Kaplan, Hanzl | A. C. TEPO Kladno | 3:17.93 | ||||||||||||||||
3 | Přáda, Šrámek, Szetei, Hatlman Přáda, Šrámek, Szetei, Hatlman | AC Domažlice | 3:21.22 | ||||||||||||||||
4 | Vrba, Tassler, Medlík, Hlubůče Vrba, Tassler, Medlík, Hlubůče | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:23.86 | ||||||||||||||||
5 | Procházka M., Procházka P., Ší Procházka M., Procházka P., Ší | USK Praha | 3:29.39 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ešpandr, Štefan, Opolecký M., Ešpandr, Štefan, Opolecký M., | Sokol Král.Vinohrady Praha | 3:23.96 | ||||||||||||||||
2 | Rejmon, Jelínek, Janoušek, Dre Rejmon, Jelínek, Janoušek, Dre | SK Spartak Praha 4 | 3:25.13 | ||||||||||||||||
3 | Pena, Kulovaný, Beneš, Grepl Pena, Kulovaný, Beneš, Grepl | Sokol České Budějovice | 3:36.28 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plesarová, Lustigová, Ostravsk Plesarová, Lustigová, Ostravsk | USK Praha | 3:49.10 | ||||||||||||||||
2 | Jašová, Čapková, Táborská, Bar Jašová, Čapková, Táborská, Bar | ASK Slavia Praha | 3:53.18 | ||||||||||||||||
3 | Pecnová, Polívková, Němečková, Pecnová, Polívková, Němečková, | SK Spartak Praha 4 | 3:54.12 | ||||||||||||||||
4 | Vosáhlová, Klučinová, Slavíkov Vosáhlová, Klučinová, Slavíkov | A. C. TEPO Kladno | 3:58.06 | ||||||||||||||||
5 | Ptáčníková, Šedivá, Loužecká, Ptáčníková, Šedivá, Loužecká, | PSK Olymp Praha | 3:58.22 | ||||||||||||||||
6 | Jeřábková, Hlaváčová, Červenko Jeřábková, Hlaváčová, Červenko | AC Kovošrot Praha | 4:11.17 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.052.102.152.182.212.242.272.302.35 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
AK SSK Vítkovice |
84 | 2.30 | -----XOOOXOXXX | |||||||||||||||
2= |
Tomáš JankůTomáš Janků
TJ Dukla Praha |
74 | 2.21 | --OOOO-XXX | |||||||||||||||
2= |
Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla Praha |
78 | 2.21 | ---O-O-XXX | |||||||||||||||
4 |
Ondřej BalcarOndřej Balcar
PSK Olymp Praha |
81 | 2.18 | OOOOO-XXX | |||||||||||||||
5 |
Jan JankůJan Janků
AC Česká Lípa |
71 | 2.15 | ---O-XXX | |||||||||||||||
6 |
Michal ŠpakMichal Špak
VSK Univerzita Brno |
86 | 2.10 | OOXOXX-X | |||||||||||||||
7 |
Roman NovotnýRoman Novotný
VSK Univerzita Brno |
86 | 2.10 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
8= |
Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp Praha |
81 | 2.05 | OOXXX | |||||||||||||||
8= |
Dalibor HonDalibor Hon
AK Olomouc |
78 | 2.05 | OOXXX | |||||||||||||||
10 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika Jihlava |
82 | 2.05 | OXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Jiří KřehulaJiří Křehula
AC Moravská Slavia Brno |
82 | 2.05 | XOXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Jan MalíkJan Malík
TJ Klatovy |
77 | 2.00 | OXXX | |||||||||||||||
12= |
Tomáš KrásaTomáš Krása
AK SSK Vítkovice |
87 | 2.00 | OXXX | |||||||||||||||
14 |
Jakub OndrejkaJakub Ondrejka
AK Olomouc |
85 | 2.00 | XXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.671.721.771.801.831.861.891.921.95 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp Praha |
80 | 1.92 | XXX | |||||||||||||||
2 |
Barbora LalákováBarbora Laláková
SK Spartak Praha 4 |
81 | 1.89 | XXX | |||||||||||||||
3 |
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
TJ Lovochemie Lovosice |
86 | 1.83 | XXX | |||||||||||||||
4 |
Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
PSK Olymp Praha |
83 | 1.80 | XXX | |||||||||||||||
5 |
Petra LaškováPetra Lašková
TJ Lovochemie Lovosice |
77 | 1.77 | XXX | |||||||||||||||
6= |
Maria ChotokouridouMaria Chotokouridou
Řecko |
77 | 1.72 | XXX | |||||||||||||||
6= |
Ivana DupalováIvana Dupalová
ACP Olymp Brno |
84 | 1.72 | XXX | |||||||||||||||
6= |
Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
AK SSK Vítkovice |
88 | 1.72 | XXX | |||||||||||||||
9 |
Nela SeverováNela Severová
AK Olomouc |
87 | 1.72 | XXX | |||||||||||||||
10 |
Veronika HamplováVeronika Hamplová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
87 | 1.72 | XXX | |||||||||||||||
Lucie MižďochováLucie Mižďochová
AK SSK Vítkovice |
85 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Šárka NollováŠárka Nollová
AC Kovošrot Praha |
74 | DNP | |||||||||||||||||
Markéta SoučkováMarkéta Součková
JAC Brno |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 4.604.805.005.155.305.405.60 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla Praha |
77 | 5.40 | ---O-OXXX | |||||||||||||||
2 |
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla Praha |
82 | 5.15 | --OOXXX | |||||||||||||||
3 |
Aleš HončlAleš Hončl
USK Praha |
75 | 5.15 | --OXOXXX | |||||||||||||||
4= |
Pavel StošekPavel Stošek
SK Spartak Praha 4 |
78 | 5.00 | OOOXXX | |||||||||||||||
4= |
Jan DočkalJan Dočkal
TJ Dukla Praha |
85 | 5.00 | OOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
USK Praha |
83 | 5.00 | -OXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Sokol Opava |
88 | 4.80 | OXXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Milan KohoutMilan Kohout
AC Slovan Liberec |
81 | 4.60 | XXOXXX | |||||||||||||||
Radek PatlejchRadek Patlejch
AK ŠKODA Plzeň |
78 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
AK SSK Vítkovice |
83 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.103.303.503.653.803.904.004.104.304.45 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla HamáčkováPavla Hamáčková
TJ Dukla Praha |
78 | 4.30 | OOXXX | |||||||||||||||
2 |
Šárka MládkováŠárka Mládková
USK Praha |
76 | 4.00 | OOXXX | |||||||||||||||
3 |
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
86 | 3.90 | OOXXX | |||||||||||||||
4 |
Jitka SmržováJitka Smržová
SK Spartak Praha 4 |
85 | 3.80 | OOXXX | |||||||||||||||
5 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
86 | 3.50 | OOXXX | |||||||||||||||
6 |
Zuzana ŠtěpánkováZuzana Štěpánková
USK Praha |
87 | 3.50 | OOXXX | |||||||||||||||
7= |
Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
USK Praha |
85 | 3.50 | OOXXX | |||||||||||||||
7= |
Andrea PorazilováAndrea Porazilová
USK Praha |
86 | 3.50 | OOXXX | |||||||||||||||
9= |
Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC Čejkovice |
88 | 3.30 | OOXXX | |||||||||||||||
9= |
Barbora TáborskáBarbora Táborská
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 3.30 | OOXXX | |||||||||||||||
9= |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC Čejkovice |
84 | 3.30 | OOXXX | |||||||||||||||
Martina BakičováMartina Bakičová
USK Praha |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Monika ParmováMonika Parmová
USK Praha |
87 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla Praha |
81 | 7.72 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
2 |
Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České Budějovice |
83 | 7.70 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
3 |
Petr LampartPetr Lampart
TJ Dukla Praha |
83 | 7.66 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
4 |
Jaroslav VovesJaroslav Voves
TJ Dukla Praha |
84 | 7.46 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
5 |
Roman NovotnýRoman Novotný
VSK Univerzita Brno |
86 | 7.31 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
6 |
Tomáš BorekTomáš Borek
AK SSK Vítkovice |
81 | 7.27 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
7 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Dukla Praha |
84 | 7.25 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
8 |
Martin VachataMartin Vachata
A. C. TEPO Kladno |
85 | 7.00 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
9 |
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Dukla Praha |
81 | 6.92 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
10 |
Milan PírekMilan Pírek
SK Speed Brno |
87 | 6.84 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
11 |
Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK Most |
85 | 6.82 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
12 |
Václav CimingaVáclav Ciminga
TJ Sokol Opava |
86 | 6.80 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
13 |
Adam ToufarAdam Toufar
USK Praha |
84 | 6.78 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
14 |
Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TJ TŽ Třinec |
85 | 6.75 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
15 |
Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ Třinec |
77 | 6.61 | X | 6.61 | 6.39 | 6.61 | ||||||||||||
Lukáš PateraLukáš Patera
AC Pardubice |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Antonín VáchaAntonín Vácha
AC Pardubice |
87 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová
AK SSK Vítkovice |
86 | 6.40 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
2 |
Lucie KomrskováLucie Komrsková
USK Praha |
77 | 6.34 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
3 |
Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
ACP Olymp Brno |
78 | 6.20 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
4 |
Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USK Praha |
81 | 6.11 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
5 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.07 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
6 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 6.00 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
7 |
Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AK Olomouc |
81 | 5.92 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
8 |
Petra VachatováPetra Vachatová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 5.79 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
9 |
Petra BlovskáPetra Blovská
ASK Slavia Praha |
85 | 5.65 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
10 |
Jana KomrskováJana Komrsková
TJ Dukla Praha |
83 | 5.52 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
11 |
Jana ZekuciováJana Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
88 | 5.44 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
12 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
RAK Borovany |
85 | 5.38 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
13 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 5.36 | 5.36 | 5.24 | 5.24 | 5.36 | ||||||||||||
Lucie KoldováLucie Koldová
PSK Olymp Praha |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
AK SSK Vítkovice |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan KovářMilan Kovář
TJ Dukla Praha |
72 | 15.66 | 14.98 | 15.45 | 15.66 | 15.66 | 14.10 | X | 15.62 | |||||||||
2 |
Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK Most |
85 | 15.37 | 13.30 | X | 14.49 | 14.49 | X | 15.23 | 15.37 | |||||||||
3 |
Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ Třinec |
80 | 15.02 | 14.85 | 14.55 | 14.89 | 14.89 | 15.02 | 14.99 | 14.30 | |||||||||
4 |
Martin SýkoraMartin Sýkora
AK Bílina |
70 | 14.98 | 14.60 | 14.57 | 14.44 | 14.60 | 14.82 | 14.98 | 14.82 | |||||||||
5 |
Martin VachataMartin Vachata
A. C. TEPO Kladno |
85 | 14.63 | X | 14.39 | 14.39 | 14.39 | 14.43 | 14.63 | 14.36 | |||||||||
6 |
Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín |
78 | 14.60 | 13.98 | X | 14.30 | 14.30 | 14.18 | X | 14.60 | |||||||||
7 |
Václav CimingaVáclav Ciminga
TJ Sokol Opava |
86 | 14.45 | 13.26 | 14.26 | X | 14.26 | X | X | 14.45 | |||||||||
8 |
Jan KouřilJan Kouřil
TJ Jiskra Otrokovice |
86 | 14.29 | X | 13.57 | 14.29 | 14.29 | 13.78 | X | X | |||||||||
9 |
Ondřej CaisOndřej Cais
A. C. Sparta Praha |
81 | 14.21 | 13.93 | 14.21 | 14.18 | 14.21 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka KašpárkováŠárka Kašpárková
USK Praha |
71 | 13.93 | 13.79 | 13.93 | X | 13.93 | 13.69 | 13.86 | 13.70 | |||||||||
2 |
Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
ACP Olymp Brno |
78 | 13.87 | X | 13.31 | 13.50 | 13.50 | X | 13.37 | 13.87 | |||||||||
3 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
RAK Borovany |
85 | 12.64 | 12.26 | X | 12.38 | 12.38 | 12.34 | 12.32 | 12.64 | |||||||||
4 |
Lucie KohútováLucie Kohútová
ACP Olymp Brno |
83 | 12.54 | X | 12.23 | 12.54 | 12.54 | X | X | 12.45 | |||||||||
5 |
Gabriela DonátováGabriela Donátová
PSK Olymp Praha |
81 | 12.50 | 11.78 | X | 12.43 | 12.43 | 12.20 | 12.50 | X | |||||||||
6 |
Petra VachatováPetra Vachatová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 12.29 | X | X | 12.19 | 12.19 | 12.29 | 12.09 | X | |||||||||
7 |
Markéta JozováMarkéta Jozová
PSK Olymp Praha |
78 | 12.20 | X | X | 12.20 | 12.20 | 11.86 | 11.94 | 11.83 | |||||||||
8 |
Lucie KoldováLucie Koldová
PSK Olymp Praha |
83 | 12.03 | 11.94 | 12.03 | 11.93 | 12.03 | 11.76 | X | 11.90 | |||||||||
9 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 11.55 | X | 11.55 | X | 11.55 | ||||||||||||
Eva VaidováEva Vaidová
PSK Olymp Praha |
85 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 15.83 | 15.31 | 15.83 | 15.79 | 15.83 | X | X | X | |||||||||
2 |
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | 15.05 | 14.34 | 14.26 | 14.59 | 14.59 | 15.05 | X | 14.70 | |||||||||
3 |
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 14.99 | 13.56 | 14.56 | 14.35 | 14.56 | 14.13 | 13.92 | 14.99 | |||||||||
4 |
Jitka SvatošováJitka Svatošová
Hvězda SKP Pardubice |
75 | 14.66 | 13.63 | 14.52 | X | 14.52 | 14.04 | 14.66 | 14.49 | |||||||||
5 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 14.33 | 14.11 | 14.33 | 13.80 | 14.33 | 14.32 | X | X | |||||||||
6 |
Lenka ProcházkováLenka Procházková
A. C. TEPO Kladno |
86 | 13.67 | 13.37 | 12.99 | 13.52 | 13.52 | 13.67 | 13.08 | 13.13 | |||||||||
7 |
Olga KrejčováOlga Krejčová
AK Most |
85 | 13.47 | X | 13.06 | 13.47 | 13.47 | X | 13.17 | 13.46 | |||||||||
8 |
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla Praha |
81 | 13.07 | 12.79 | 13.07 | 12.57 | 13.07 | X | 12.46 | X | |||||||||
9 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podještědí |
86 | 13.04 | 12.78 | 13.04 | 12.79 | 13.04 | ||||||||||||
10 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK Vítkovice |
84 | 12.83 | 12.37 | 12.83 | 12.78 | 12.83 | ||||||||||||
11 |
Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
AK Bílina |
80 | 12.23 | 12.23 | 12.14 | X | 12.23 | ||||||||||||
12 |
Jitka MachurováJitka Machurová
A. C. Sparta Praha |
88 | 12.12 | 11.23 | 12.12 | 11.94 | 12.12 | ||||||||||||
13 |
Petra HolbováPetra Holbová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
88 | 11.69 | 11.41 | X | 11.69 | 11.69 | ||||||||||||
14 |
Renata KacerováRenata Kacerová
ACP Olymp Brno |
79 | 10.17 | 09.84 | 10.17 | X | 10.17 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.2.2005) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
TJ Dukla Praha |
77 | 19.89 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
2 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USK Praha |
80 | 18.35 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
3 |
ml. Remigius Machuraml. Remigius Machura
A. C. Sparta Praha |
86 | 16.86 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
4 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 16.64 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
5 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK Bílina |
88 | 16.19 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
6 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 16.11 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
7 |
Vladimír MaškaVladimír Maška
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
73 | 16.03 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
8 |
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 14.85 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
9 |
Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP Pardubice |
72 | 14.49 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
David LinhardDavid Linhard
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
87 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Lukáš TomíčekLukáš Tomíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |