Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody žactva PAS

Praha-Stromovka (22. 2. 2005)

skok daleký - Dorostenci

(út, 22.2.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal JagerMichal Jager
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
89 6.39
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 5.70
3 František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
88 5.65
4 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 3.79
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 22.2.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AK MostAK Most
90 5.64
2 Petr PexaPetr Pexa
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 5.09
3 Jan VlachJan Vlach
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
90 5.05
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.84
5 Ondřej NesládekOndřej Nesládek
AK MostAK Most
90 4.78
6 Luboš PodhoraLuboš Podhora
AK MostAK Most
91 4.77
7 Miroslav KuhnMiroslav Kuhn
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
90 4.76
8 Robin RanglRobin Rangl
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 4.55
9 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 4.53
10 Jakub TomšíčekJakub Tomšíček
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 4.50
11 Filip KolorosFilip Koloros
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 4.41
12 Jan KubánekJan Kubánek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 4.41
13 Martin HrubišakMartin Hrubišak
AK MostAK Most
90 4.26
14 Jakub ŠkodaJakub Škoda
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 3.55
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 22.2.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha
92 4.75
3 Barbora ČernákováBarbora Černáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 4.66
4 Barbora DorazilováBarbora Dorazilová
SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha
92 4.61
5 Hana HaláškováHana Halášková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.57
6 Lucie CigánikováLucie Cigániková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
90 4.33
7 Tereza RudováTereza Rudová
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
90 4.24
8 Tereza MinářůTereza Minářů
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
91 4.19
9 Iveta DusílkováIveta Dusílková
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
91 4.14
10 Veronika KorejsováVeronika Korejsová
AK MostAK Most
91 3.98
11 Denisa TicháDenisa Tichá
TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor
93 3.90
12 Andrea KáninskáAndrea Káninská
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
91 3.59
13 Barbora LangováBarbora Langová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
91 3.58
14 Eliška FialováEliška Fialová
AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha
92 3.53
15 Karolína MalátováKarolína Malátová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 3.14
Celkem 14 závodníků