Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové majstrovstvá ZsAZ

Bratislava (13. 2. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.53
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.11
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.49
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.27
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále B (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.23
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.83
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.73
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.94
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 08.22
6 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.53
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.81
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.13
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.14
5 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.34
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.04
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.75
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.99
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.09
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 08.12
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.14
7 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.27
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 08.52
Celkem 1 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 10 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.02
Celkem 1 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 23.31
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 24.72
3 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.15
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.06
Celkem 1 závodníků
Běh 7 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 23.23
Celkem 1 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.04
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.70
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.58
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.74
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.88
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 27.82
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.31
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 28.57
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 45.29
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 51.61
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.29
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 53.52
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 56.02
Celkem 1 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.93
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.94
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:20.04
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
5 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:40.81
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.81
7 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.03
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 09.98
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Natálie HudcováNatálie Hudcová 01 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 11.48
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 1.55
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.40
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.20
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.12
6 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 4.69
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 5.22
6 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.77
7 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 4.73
8 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
99 4.61
14 Sabina KusákováSabina Kusáková
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
99 4.07
Celkem 5 závodníků

trojskok - Muži

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 14.07
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atkletika JihlavaAtkletika Jihlava
99 12.41
Celkem 1 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.17
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
98 09.79
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 David KoblischkeDavid Koblischke
ASK LovosiceASK Lovosice
99 13.35
Celkem 1 závodníků