výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové majstrovstvá ZsAZ

Bratislava (13. 2. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.53
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.11
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.49
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.27
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále B (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.23
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.83
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.73
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.94
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 08.22
6 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.53
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.81
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.13
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.14
5 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.34
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.04
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.75
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.99
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.09
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 08.12
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.14
7 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.27
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 08.52
Celkem 1 závodníků