výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody

Český Brod (13. 2. 2016)

50 m - Muži

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 06.1
2 Jakub ZadákJakub Zadák 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.3
3 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 06.7
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.1
Celkem 4 závodníků

50 m - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.1
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.5
Celkem 2 závodníků

50 m - Veteráni

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.5
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.1
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 08.8
Celkem 3 závodníků

50 m - Žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 06.9
2 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.3
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.sAtletika Jižní Město z.s 08.2
Celkem 3 závodníků

50 m - Veteránky

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.9
Celkem 1 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město z.sAtletika Jižní Město z.s 08.3
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.4
2 Jakub ZadákJakub Zadák 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.4
3 Michal CechnerMichal Cechner 77 neregistrovanýneregistrovaný 07.5
4 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.9
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.2
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.1
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.4
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.4
4 Tomáš PaličkaTomáš Palička 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.5
5 Petr ZetekPetr Zetek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.6
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.9
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.0
3 Jakub ČižinskýJakub Čižinský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.8
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.1
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.6
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.7
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.8
6 Jakub FryčJakub Fryč 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.9
7 Marek VandírekMarek Vandírek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.0
8 Filip TurekFilip Turek 04 neregistrovanýneregistrovaný 09.0
9 Petr VelčickýPetr Velčický 03 neregistrovanýneregistrovaný 09.0
10 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.1
11 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.2
12 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.2
13 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.5
14 Radek DušekRadek Dušek 03 neregistrovanýneregistrovaný 09.5
15 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.6
16 Denis HübstDenis Hübst 05 neregistrovanýneregistrovaný 10.0
17 Jakub LenochJakub Lenoch 08 neregistrovanýneregistrovaný 10.1
18 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 neregistrovanýneregistrovaný 10.2
19 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město z.sAtletika Jižní Město z.s 10.2
20 Vít BeránekVít Beránek 04 neregistrovanýneregistrovaný 10.7
21 Jan HušekJan Hušek 10 neregistrovanýneregistrovaný 11.7
22 Jan BeránekJan Beránek 11 neregistrovanýneregistrovaný 12.7
23 Michal MandíkMichal Mandík 10 neregistrovanýneregistrovaný 12.7
Celkem 22 závodníků

60 m - Veteráni

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.8
2 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.5
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.5
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 10.7
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.2
2 Veronika HospodkováVeronika Hospodková 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.8
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.0
2 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.5
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.6
4 Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.7
5 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.7
6 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.7
7 Nikola BauerováNikola Bauerová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.8
8 Veronika VinterováVeronika Vinterová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.7
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.2
2 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.3
3 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.4
4 Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.5
5 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.6
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.6
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.9
8 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.0
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.0
10 Natálie DusováNatálie Dusová 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.0
11 Nikola HorkáNikola Horká 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.0
12 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.1
13 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.2
14 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.2
15 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.3
16 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.3
17 Tereza MirovskáTereza Mirovská 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.3
18 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.4
19 Vendula NovákováVendula Nováková 04 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.6
20 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.6
21 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.8
22 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.8
23 Sophie PichnothováSophie Pichnothová 08 neregistrovanáneregistrovaná 10.1
24 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10.7
25 Evelína DusováEvelína Dusová 07 neregistrovanáneregistrovaná 11.0
26 Ella PichnothováElla Pichnothová 11 neregistrovanáneregistrovaná 14.5
Celkem 26 závodníků

60 m - Veteránky

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.7
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.6
Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.6
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.4
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.6
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.8
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.3
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.8
4 Jakub FryčJakub Fryč 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.0
5 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.4
6 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.5
7 Marek VandírekMarek Vandírek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.5
8 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.5
9 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.2
10 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 13.8
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.8
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.1
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.5
2 Nikola BauerováNikola Bauerová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.6
3 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.8
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.0
2 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.2
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.2
4 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.3
5 Natálie DusováNatálie Dusová 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 12.7
6 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 13.0
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 13.5
8 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.2
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr ZetekPetr Zetek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1.54
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.39
2 Jakub ČižinskýJakub Čižinský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.34
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.49
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 1.39
3 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1.34
4 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.29
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.29
6 Radek HušekRadek Hušek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1.14
6 Jakub FryčJakub Fryč
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.14
6 Filip TurekFilip Turek
neregistrovanýneregistrovaný
04 1.14
9 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.14
10 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.09
10 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.09
10 Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 1.09
13 Aleš HovorkaAleš Hovorka
neregistrovanýneregistrovaný
05 1.04
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Veteráni

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 1.29
2 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 1.24
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.39
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 1.29
2 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.29
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.24
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 1.24
5 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.24
6 Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.19
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.19
8 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.14
9 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 1.14
10 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.09
11 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.04
12 Tereza KučerováTereza Kučerová
neregistrovanáneregistrovaná
08 0.94
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 5.86
2 Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
78 5.85
3 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 4.82
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.22
2 Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.47
3 Tomáš PaličkaTomáš Palička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 5.21
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.98
5 Petr ZetekPetr Zetek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 4.81
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.85
2 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.34
3 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.29
4 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.16
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.12
6 Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.10
7 Jakub FryčJakub Fryč
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.05
8 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3.93
9 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.86
10 Filip TurekFilip Turek
neregistrovanýneregistrovaný
04 3.68
11 Radek HušekRadek Hušek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.62
12 Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.61
13 Jakub BílekJakub Bílek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.55
14 Aleš HovorkaAleš Hovorka
neregistrovanýneregistrovaný
05 3.37
15 Petr VelčickýPetr Velčický
neregistrovanýneregistrovaný
03 3.25
16 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.24
17 Jakub LenochJakub Lenoch
neregistrovanýneregistrovaný
08 3.22
18 Denis HübstDenis Hübst
neregistrovanýneregistrovaný
05 3.14
19 Jan HušekJan Hušek
neregistrovanýneregistrovaný
10 2.48
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Veteráni

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil HovokaBohumil Hovoka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 4.32
2 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.84
3 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.62
4 Antonín KábeleAntonín Kábele
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
35 3.05
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HospodkováVeronika Hospodková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 4.37
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.86
2 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.44
3 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.15
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.97
5 Kristýna HolubováKristýna Holubová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 3.91
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.83
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.57
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.43
4 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.31
5 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.27
6 Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.17
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.09
8 Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 4.05
9 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.93
10 Nikola HorkáNikola Horká
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
03 3.89
11 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.86
12 Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.85
13 Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
03 3.78
14 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.75
16 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.73
17 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 3.71
18 Kateřina DvorákováKateřina Dvoráková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.65
19 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.62
20 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.53
21 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.49
22 Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.48
23 Vendula NovákováVendula Nováková
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
04 3.41
24 Tereza KučerováTereza Kučerová
neregistrovanáneregistrovaná
08 3.03
25 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
neregistrovanáneregistrovaná
08 2.90
26 Evelína DusováEvelína Dusová
neregistrovanáneregistrovaná
07 2.75
27 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
08 2.58
28 Ella PischnothováElla Pischnothová
neregistrovanáneregistrovaná
11 1.96
Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 NM
Celkem 28 závodníků

Trojskok - Veteráni

(so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 08.60
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 08.48
Celkem 2 závodníků