Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (14. 5. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.37
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.56
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.57
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.72
5 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.07
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.09
7 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16
8 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.57
2 Pavel BendaPavel Benda 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.72
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
4 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.77
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.95
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.12
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.41
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.85
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.86
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.94
6 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.99
Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 14.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.34 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.47 9.00
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.48 8.00
4 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.66 7.00
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.72 6.00
6 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.5.2016) Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.64 4.00
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.68 3.00
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.68 2.00
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.72 1.00
5 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.79
6 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.80
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.42
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.55
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.60
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.87
5 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.21
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
7 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.83
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.86
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.98
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.01
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.05
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.34
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.77
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 14.5.2016) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.46 11.00
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.47 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.54 8.00
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.66 7.00
5 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.72 6.00
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.5.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.85 4.00
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.89 3.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.98 2.00
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.20 1.00
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.23
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.55
Celkem 6 závodníků