Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (14. 5. 2016)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.03 -2.4 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 11.00
2 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.99 -1.3 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 9.00
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 12.91 -2.3 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 8.00
4 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 12.76 -1.3 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 12.66 -1.7 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 6.00
6 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 12.57 -1.5 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 5.00
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 12.50 -1.1 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 4.00
8 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 12.32 -2.0 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 3.00
9 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 11.82 -1.9 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 2.00
10 Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 11.80 -0.9 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69 1.00
11 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 11.69 -2.1 m/s X11.37-2.411.69-2.111.69
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 NM
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 11.40 -1.5 m/s 10.84-0.510.85-0.511.06-0.711.0611.40-1.511.13-1.2X 11.00
2 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.42 -0.8 m/s 10.31-2.210.36-0.2X10.3610.11-3.910.37-3.510.42-0.8 9.00
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 09.88 -1.2 m/s 09.88-1.2X09.27-0.609.8809.57-3.3X09.41-1.4 8.00
4 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.75 -1.2 m/s XX09.75-1.209.7509.67-0.4XX 7.00
5 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.70 -0.9 m/s 09.70-0.9--09.70-09.34-2.5X 6.00
Celkem 5 závodníků