Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha-Eden (20. - 22. 5. 2016)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 20.5.2016 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 NL 13.87 851
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.96 840
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.99 836
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.28 799
5 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.52 769
6 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.84 730
7 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 14.97 715
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 20.5.2016 - 11:15) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.73 744
2 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.86 728
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 14.86 728
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.95 717
5 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.01 710
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 15.71 629
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 15.80 619
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 20.5.2016 - 11:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 14.50 772
2 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.25 682
3 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 15.45 659
4 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 8 15.66 635
5 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 16.38 556
6 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 16.51 542
7 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 17.46 447
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 NL 13.87 851
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.96 840
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.99 836
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.28 799
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 14.50 772
6 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.52 769
7 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.73 744
8 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.84 730
9 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.86 728
9 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 14.86 728
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.95 717
12 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 14.97 715
13 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.01 710
14 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.25 682
15 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 15.45 659
16 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 8 15.66 635
17 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 15.71 629
18 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 15.80 619
19 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 16.38 556
20 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 16.51 542
21 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 17.46 447

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016 - 11:00) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 NL 13.47 0.143 1055
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.97 0.127 983
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 2 14.12 0.217 961
4 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovenskoSlovensko 1 14.62 0.201 892
5 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 14.89 0.359 856
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15.39 0.230 791
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.72 0.124 879
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 15.46 0.305 782
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.59 0.273 765
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 15.94 0.170 722
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.13 0.153 698
Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.152
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 NL 13.47 0.143 1055
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.97 0.127 983
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 2 14.12 0.217 961
4 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovenskoSlovensko 1 14.62 0.201 892
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.72 0.124 879
6 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 14.89 0.359 856
7 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15.39 0.230 791
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 15.46 0.305 782
9 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.59 0.273 765
10 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 15.94 0.170 722
11 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.13 0.153 698
Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.152

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016 - 09:30) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.57 0.150 1040
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.42 0.168 920
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.63 0.200 891
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.13 0.227 825
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 15.44 0.157 784
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 15.82 0.385 736
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 15.85 0.225 733
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.94 0.227 722
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 16.76 0.168 624
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.57 0.150 1040
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.42 0.168 920
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.63 0.200 891
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.13 0.227 825
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 15.44 0.157 784
6 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 15.82 0.385 736
7 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 15.85 0.225 733
8 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.94 0.227 722
9 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 16.76 0.168 624

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 20.5.2016 - 13:15) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 14.11 963
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.37 927
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 14.80 868
4 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 15.09 830
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.12 826
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.13 825
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.27 806
8 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 15.37 793
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 20.5.2016 - 13:15) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.92 852
2 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.72 749
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 15.72 749
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.96 719
5 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.03 711
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.20 690
7 Nikol JankuNikol Janku 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 16.62 640
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 16.70 631
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 14.11 963
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.37 927
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 14.80 868
4 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.92 852
5 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 15.09 830
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.12 826
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.13 825
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.27 806
9 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 15.37 793
10 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.72 749
10 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 15.72 749
12 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.96 719
13 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.03 711
14 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.20 690
15 Nikol JankuNikol Janku 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 16.62 640
16 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 16.70 631

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 20.5.2016 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 13.90 993
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.43 918
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 14.51 907
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.76 874
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 14.82 866
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15.44 784
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 15.47 781
8 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 15.51 775
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 20.5.2016 - 11:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.97 846
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.00 842
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.24 810
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 15.25 809
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 15.40 790
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 15.51 775
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 15.53 773
8 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 15.62 762
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 20.5.2016 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.59 765
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 15.65 758
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 15.66 756
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 15.99 715
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 16.19 691
6 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.23 686
7 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 16.88 610
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 13.90 993
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.43 918
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 14.51 907
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.76 874
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 14.82 866
6 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.97 846
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.00 842
8 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.24 810
9 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 15.25 809
10 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 15.40 790
11 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15.44 784
12 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 15.47 781
13 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 15.51 775
13 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 15.51 775
15 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 15.53 773
16 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.59 765
17 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 15.62 762
18 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 15.65 758
19 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 15.66 756
20 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 15.99 715
21 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 16.19 691
22 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.23 686
23 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 16.88 610