Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha-Eden (20. - 22. 5. 2016)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 20.5.2016 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 19.81 799
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 19.92 786
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 20.39 731
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.56 712
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.58 710
6 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.59 709
7 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 20.89 675
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 20.5.2016 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.37 852
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.81 799
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 19.91 787
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 19.93 785
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.93 785
6 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 19.98 779
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.34 737
8 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 20.64 703
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 20.5.2016 - 16:00) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 18.23 996
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 18.68 938
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.19 874
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 19.26 865
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 19.35 854
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 19.56 829
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 19.65 818
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 19.66 817
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 18.23 996
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 18.68 938
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.19 874
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 19.26 865
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 19.35 854
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.37 852
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 19.56 829
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 19.65 818
9 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 19.66 817
10 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 19.81 799
10 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.81 799
12 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 19.91 787
13 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 19.92 786
14 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 19.93 785
14 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.93 785
16 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 19.98 779
17 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.34 737
18 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 20.39 731
19 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.56 712
20 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.58 710
21 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.59 709
22 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 20.64 703
23 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 20.89 675