výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (25. - 26. 6. 2016)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.6.2016 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 3:57.86
2 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:58.54
3 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:01.16
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:03.30
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:05.44
6 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:05.71
7 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 4:07.03
8 Filip ČechFilip Čech 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:09.94
9 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 4:10.88
10 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 4:31.83
Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNF
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNF
Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.6.2016 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:14.07
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:14.28
3 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:16.30
4 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:19.26
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 4:19.97
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:20.18
7 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 6 4:20.68
8 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 4:22.39
9 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 4:22.51
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 4:23.29
11 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 4:23.83
12 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 9 4:35.67
13 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15 4:47.59
Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.6.2016 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:45.60
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:46.95
3 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 4:49.91
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:50.43
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:52.32
6 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:58.28
7 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 5 5:01.38
8 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:12.43
9 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:18.53
10 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11 5:29.43
Idris Carmen BeshirováIdris Carmen Beshirová 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.6.2016 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:47.41
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:49.12
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:52.34
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 7 5:00.48
5 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 5:02.90
6 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 5:08.95
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:10.11
8 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 5:11.54
9 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 5:12.15
10 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 5:15.01
11 Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12 5:20.38
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 5:43.58
Celkem 12 závodníků