výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Kladno (27. - 28. 8. 2016)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 13:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.73 Q 0.178
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.80 Q 0.124
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 07 AK MostAK Most 3 11.06 0.105
4 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.20 0.131
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.21 0.164
6 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.44 0.174
7 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 11.47 0.207
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 13:45) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.80 Q 0.128
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.89 Q 0.124
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.20 0.149
4 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 11.21 0.141
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.23 0.131
6 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.28 0.162
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.40 0.147
8 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.56 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 13:45) official Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.67 Q 0.135
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 10.82 Q 0.130
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.83 q 0.131
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.04 q 0.124
5 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.13 0.217
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.18 0.137
7 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.22 0.179
8 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.45 0.131
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.67 Q 0.135
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.73 Q 0.178
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.80 Q 0.124
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.80 Q 0.128
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 10.82 Q 0.130
6 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.83 q 0.131
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.89 Q 0.124
8 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.04 q 0.124
9 Tomáš JonášTomáš Jonáš 07 AK MostAK Most 3 11.06 0.105
10 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.13 0.217
11 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.18 0.137
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.20 0.149
13 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.20 0.131
14 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.21 0.164
15 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 11.21 0.141
16 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.22 0.179
17 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.23 0.131
18 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.28 0.162
19 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.40 0.147
20 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.44 0.174
21 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.45 0.131
22 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 11.47 0.207
23 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.56 0.165
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 27.8.2016 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 10.53 0.168
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.67 0.133
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.69 0.145
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.80 0.131
5 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.82 0.117
6 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.84 0.139
7 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 10.94 0.137
8 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.12 0.148
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 11.76 Q 0.287
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.11 Q 0.143
3 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 12.50 0.180
4 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6 12.56 0.189
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.58 0.147
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.83 0.135
7 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 13.14 0.300
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 13:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.03 Q 0.133
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.24 Q 0.149
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.25 q 0.156
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.30 q 0.149
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 12.67 0.115
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 12.67 0.197
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 13:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 12.04 Q 0.156
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.14 Q 0.139
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.46 0.132
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.62 0.146
5 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 12.82 0.182
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.86 0.155
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 13.37 0.152
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 11.76 Q 0.287
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.03 Q 0.133
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 12.04 Q 0.156
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.11 Q 0.143
5 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.14 Q 0.139
6 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.24 Q 0.149
7 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.25 q 0.156
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.30 q 0.149
9 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 12.46 0.132
10 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 12.50 0.180
11 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6 12.56 0.189
12 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.58 0.147
13 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.62 0.146
14 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 12.67 0.115
15 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 12.67 0.197
16 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 12.82 0.182
17 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.83 0.135
18 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.86 0.155
19 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 13.14 0.300
20 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 13.37 0.152

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 27.8.2016 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 11.58 0.320
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.88 0.188
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.89 0.154
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.97 0.135
5 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.13 0.149
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.14 0.193
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.21 0.154
Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ 162.7 0.088
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 28.8.2016 - 11:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38 Q 0.144
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.62 0.144
3 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 22.72 0.131
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.84 0.196
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.15 0.156
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 28.8.2016 - 11:18) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.12 Q 0.184
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.30 0.118
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.74 0.157
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96 0.160
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 28.8.2016 - 11:21) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 21.95 Q 0.157
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.99 q 0.145
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.03 0.200
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.78 0.210
5 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.25 0.163
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 28.8.2016 - 11:24) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.14 Q 0.215
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.39 0.158
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 28.8.2016 - 11:27) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.54 Q 0.215
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.58 0.195
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.91 0.186
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.18 0.154
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 21.95 Q 0.157
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.99 q 0.145
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.03 0.200
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.12 Q 0.184
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.14 Q 0.215
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.30 0.118
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38 Q 0.144
8 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.39 0.158
9 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.54 Q 0.215
10 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.58 0.195
11 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.62 0.144
12 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 22.72 0.131
13 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.74 0.157
14 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.78 0.210
15 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.84 0.196
16 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.91 0.186
17 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96 0.160
18 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.15 0.156
19 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.18 0.154
20 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.25 0.163
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 13:20) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 21.84 0.203
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.89 0.124
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 21.89 0.141
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.10 0.130
5 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.34 0.120
6 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.81 0.175
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 28.8.2016 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q 0.140
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.21 0.149
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.60 0.167
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.85 0.158
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 28.8.2016 - 11:03) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 24.00 Q 0.224
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.83 q 0.130
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.13 q 0.148
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 26.80 0.176
Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 28.8.2016 - 11:06) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.91 Q 0.155
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.31 0.143
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.34 0.344
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 25.79 0.227
5 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 26.29 0.237
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 28.8.2016 - 11:09) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.72 Q 0.191
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.17 0.256
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.45 0.179
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.88 0.142
5 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.05 0.254
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 24.00 Q 0.224
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.72 Q 0.191
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.83 q 0.130
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q 0.140
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.91 Q 0.155
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.13 q 0.148
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.17 0.256
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.21 0.149
9 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.31 0.143
10 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.34 0.344
11 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.60 0.167
12 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 25.79 0.227
13 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 26.29 0.237
14 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.45 0.179
15 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 26.80 0.176
16 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.85 0.158
17 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.88 0.142
18 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.05 0.254
Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 13:10) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 23.65 0.303
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 24.15 0.175
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.36 0.129
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.71 0.149
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.78 0.159
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.32 0.163
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.51 Q 0.156
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 50.00 0.149
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.17 0.134
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 51.14 0.251
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 51.44 0.141
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.01 Q 0.237
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.25 q 0.148
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.63 0.161
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 51.79 0.252
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.81 0.159
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 49.61 Q 0.147
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.17 0.143
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.63 0.158
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.82 0.186
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 52.32 0.147
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.8.2016 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 49.39 Q 0.225
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 49.90 q 0.154
3 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.82 0.153
4 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 51.77 0.156
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ 162.7 -0.166
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.01 Q 0.237
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.25 q 0.148
3 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 49.39 Q 0.225
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.51 Q 0.156
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 49.61 Q 0.147
6 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 49.90 q 0.154
7 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 50.00 0.149
8 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.17 0.143
9 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 50.17 0.134
10 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.63 0.158
11 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.63 0.161
12 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.82 0.153
13 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 51.14 0.251
14 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 51.44 0.141
15 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 51.77 0.156
16 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 51.79 0.252
17 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.81 0.159
18 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.82 0.186
19 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 52.32 0.147
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ 162.7 -0.166

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 47.62 0.174
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 47.84 0.171
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.88 0.230
4 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 48.75 0.319
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.41 0.140
6 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 50.74 0.165
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 56.38 Q 0.228
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.54 0.203
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.80 0.196
4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.62 0.172
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 55.78 Q 0.136
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.28 q 0.199
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 59.21 0.234
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.91 0.199
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.50 0.274
6 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 60.62 0.116
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 56.95 Q 0.152
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.07 q 0.223
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 59.07 0.100
4 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 59.38 0.278
5 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.84 0.174
6 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.13 0.132
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.8.2016 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 57.36 Q 0.357
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.49 0.253
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 58.49 0.232
4 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 59.71 0.181
5 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.23 0.246
6 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 61.32 0.138
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 55.78 Q 0.136
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 56.38 Q 0.228
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 56.95 Q 0.152
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.07 q 0.223
5 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.28 q 0.199
6 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 57.36 Q 0.357
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.49 0.253
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 58.49 0.232
9 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.54 0.203
10 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.80 0.196
11 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 59.07 0.100
12 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 59.21 0.234
13 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 59.38 0.278
14 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 59.71 0.181
15 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.91 0.199
16 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.50 0.274
17 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 60.62 0.116
18 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.62 0.172
19 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.84 0.174
20 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.13 0.132
21 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.23 0.246
22 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 61.32 0.138
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 DNS

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 NL 54.00 0.191
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 54.76 0.230
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 56.08 0.367
4 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 57.11 0.217
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 57.57 0.233
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 57.82 0.209
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:52.01 Q
2 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:52.27 Q
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:52.38 q
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.63
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 1:57.15
6 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 1:59.12
7 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:59.30
8 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:59.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.91 Q
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:54.16 Q
3 David TesařDavid Tesař 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:54.29 q
4 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 1:55.24 q
5 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:56.62
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:57.32
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:04.46
Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 1:55.71 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:56.21 Q
3 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 1:56.52
4 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:57.39
5 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 1:57.68
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:58.02
Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:52.01 Q
2 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:52.27 Q
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:52.38 q
4 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.91 Q
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:54.16 Q
6 David TesařDavid Tesař 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:54.29 q
7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 1:55.24 q
8 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.63
9 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 1:55.71 Q
10 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:56.21 Q
11 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 1:56.52
12 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:56.62
13 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 1:57.15
14 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:57.32
15 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:57.39
16 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 1:57.68
17 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:58.02
18 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 1:59.12
19 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:59.30
20 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:59.91
21 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:04.46
Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 DNS
Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:52.64
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 1:53.03
3 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.43
4 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.52
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 1:53.81
6 David TesařDavid Tesař 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:55.38
7 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 1:57.26
8 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 9 1:58.08
9 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:58.46
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400272Žaluda Jan (NMMET)57.06
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:16.51 Q
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:16.68 Q
3 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:16.80 Q
4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:18.11
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:18.94
6 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.06
7 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:21.71
8 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 8 2:29.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:15.12 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:15.20 Q
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.21 Q
4 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:15.80 q
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:17.99 q
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:19.34
7 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:20.22
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:21.35
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:15.12 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:15.20 Q
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:15.21 Q
4 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:15.80 q
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:16.51 Q
6 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:16.68 Q
7 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:16.80 Q
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:17.99 q
9 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:18.11
10 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:18.94
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:19.34
12 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:20.22
13 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.06
14 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:21.35
15 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:21.71
16 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 8 2:29.42

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:16.09
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:16.77
3 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:16.86
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:17.63
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:18.67
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:19.19
7 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:20.61
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:21.64
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40033Janušková Sára (DUKPR)1:13.25
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:46.38
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 3:53.59
3 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:55.63
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 3:56.64
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:57.29
6 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:00.93
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 4:01.90
8 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 4:03.26
9 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 4:03.39
10 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 4:03.82
11 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14 4:04.81
12 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13 4:05.37
13 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 4:06.95
14 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:07.10
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:31.49
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:33.91
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 4:39.05
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:42.96
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:43.79
6 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 4:48.62
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 4:48.87
8 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 4:52.74
9 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 4:53.18
10 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 5:00.46
11 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13 5:06.17
Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNF
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 DNS
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15:07.44
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15:08.09
3 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15:10.00
4 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 15:21.30
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15:22.21
6 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 15:35.41
7 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 15:46.01
8 Jakub JosefJakub Josef 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 15:47.07
9 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 15:58.18
10 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 16:18.12
Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNF
Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 DNF
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 27.8.2016 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 18:24.63
2 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 18:32.31
3 Tereza EliáškováTereza Eliášková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 18:47.27
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18:51.39
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 19:14.46
6 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 19:31.94
7 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19:49.89
8 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 9 19:53.46
9 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 20:10.41
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 13:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.63 Q 0.112
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.34 Q 0.201
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.35 q 0.158
4 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 15.21 0.184
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 17.51 0.148
Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 DNF 0.148
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.00 Q 0.146
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.85 Q 0.341
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.92 q 0.150
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 15.04 0.135
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 16.67 0.370
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.95 0.349
Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DQ 0.044
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5 14.55 Q 0.110
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.76 Q 0.167
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.34 0.154
4 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.66 0.149
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.12 0.107
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 16.32 0.169
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.63 Q 0.112
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.00 Q 0.146
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.34 Q 0.201
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.35 q 0.158
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5 14.55 Q 0.110
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.76 Q 0.167
7 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.85 Q 0.341
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.92 q 0.150
9 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 15.04 0.135
10 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 15.21 0.184
11 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.34 0.154
12 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.66 0.149
13 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.12 0.107
14 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 16.32 0.169
15 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 16.67 0.370
16 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 17.51 0.148
17 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.95 0.349
Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 DNF 0.148
Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DQ 0.044

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 27.8.2016 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.43 0.124
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.95 0.167
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.19 0.171
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3 14.21 0.122
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.32 0.172
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 14.50 0.185
7 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.94 0.173
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.17 0.139
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 13:15) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 14.40 Q 0.153
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.18 Q 0.162
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.30 Q 0.158
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 15.40 q 0.153
5 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 3 16.08 0.258
6 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 16.65 0.167
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 13:15) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 14.64 Q 0.131
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.86 Q 0.157
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.09 Q 0.173
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 15.10 q 0.126
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ 168.7b 0.170
Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 14.40 Q 0.153
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 14.64 Q 0.131
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.86 Q 0.157
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.09 Q 0.173
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 15.10 q 0.126
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.18 Q 0.162
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.30 Q 0.158
8 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 15.40 q 0.153
9 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 3 16.08 0.258
10 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 16.65 0.167
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ 168.7b 0.170
Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 DNS

110 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 27.8.2016 - 15:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 14.29 0.156
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 14.51 0.129
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.51 0.156
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.84 0.139
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 14.96 0.133
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.23 0.136
7 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 15.45 0.157
8 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.81 0.173
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 55.15 Q 0.203
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.53 q 0.200
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 56.76 0.196
4 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 57.31 0.283
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 59.88 0.136
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 16:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.17 Q 0.182
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.64 q 0.159
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.73 0.193
4 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 56.16 0.312
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.90 0.147
6 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 57.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 16:38) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 54.94 Q 0.201
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 55.34 q 0.149
3 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 56.18 0.163
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.59 0.258
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 58.44 0.239
6 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 60.67 0.165
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.17 Q 0.182
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.64 q 0.159
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 54.94 Q 0.201
4 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 55.15 Q 0.203
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 55.34 q 0.149
6 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.53 q 0.200
7 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.73 0.193
8 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 56.16 0.312
9 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 56.18 0.163
10 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.59 0.258
11 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 56.76 0.196
12 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.90 0.147
13 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 57.15
14 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 6 57.31 0.283
15 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 58.44 0.239
16 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 59.88 0.136
17 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 60.67 0.165
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 DNS

400 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 50.49 0.176
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.75 0.162
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.91 0.156
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 53.55 0.178
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.69 0.200
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 54.21 0.141
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 27.8.2016 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.73 Q 0.200
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 66.11 0.187
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 67.25 0.210
4 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 71.52 0.241
5 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 71.55 0.209
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2016 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 62.28 Q 0.204
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.61 q 0.242
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 67.15 0.159
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 68.08 0.400
5 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.54 0.385
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2016 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 62.67 Q 0.446
2 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 67.87 0.284
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 67.89 0.350
4 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 68.60 0.212
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 71.96 0.140
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.8.2016 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 64.10 Q 0.348
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.61 q 0.171
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 2 68.20 0.179
4 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 6 73.51 0.373
5 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 74.28 0.263
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 62.28 Q 0.204
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 62.67 Q 0.446
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.73 Q 0.200
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 64.10 Q 0.348
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.61 q 0.171
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.61 q 0.242
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 66.11 0.187
8 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 67.15 0.159
9 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 67.25 0.210
10 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 67.87 0.284
11 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 67.89 0.350
12 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 68.08 0.400
13 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 2 68.20 0.179
14 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.54 0.385
15 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 68.60 0.212
16 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 71.52 0.241
17 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 71.55 0.209
18 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 71.96 0.140
19 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 6 73.51 0.373
20 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 74.28 0.263

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 NL 60.67 0.226
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 61.29 0.303
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 62.31 0.268
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 62.62 0.147
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 64.17 0.226
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 64.17 0.220
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09:28.10
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09:35.29
3 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09:41.38
4 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09:45.64
5 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:49.39
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 09:54.57
7 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09:59.77
8 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 10:03.52
9 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 10:06.79
10 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 10:09.52
11 Serhij TkačSerhij Tkač 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10:13.06
12 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 10:26.03
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11:02.23
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11:03.43
3 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 11:28.38
4 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11:39.97
5 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 11:44.46
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12:07.99
7 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12:13.46
8 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12 12:16.76
9 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 12:28.97
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 12:47.51
11 Kateřina ChromáKateřina Chromá 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12:49.44
Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 DNF
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10 DNS
Celkem 13 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sova, Kubeš, Ličman, Maruštík Sova, Kubeš, Ličman, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 41.94 0.157
2 Král, Trafina, Kučera, Svoboda Král, Trafina, Kučera, Svoboda AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 41.96 0.157
3 A Klíma, Kuklík, Valášek, Kadlec A Klíma, Kuklík, Valášek, Kadlec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.52 0.214
4 Bakalár, Jonák, Krsek, Feigel Bakalár, Jonák, Krsek, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 43.15 0.161
5 Martinek, Šanc, Jíra, Hampl Martinek, Šanc, Jíra, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.83 0.196
B Grabmüller, Růžička, Urban, Mach B Grabmüller, Růžička, Urban, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNF 0.150
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaiserová, Hofmanová, Seidlová, Kobiánová Kaiserová, Hofmanová, Seidlová, Kobiánová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 46.95 0.161
2 Paťková, Kratochvílová, Dvořáková B., Dvořáková K. Paťková, Kratochvílová, Dvořáková B., Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.32 0.122
3 Hlaváčková, Jíchová, D´Ambrosca, Kalvová Hlaváčková, Jíchová, D´Ambrosca, Kalvová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.68 0.135
4 A Slavětínská, Krupařová L., Krupařová D., Strnadová A Slavětínská, Krupařová L., Krupařová D., Strnadová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 48.90 0.577
5 Zlatníková, Zatloukalová, Gieselová, Begová Zlatníková, Zatloukalová, Gieselová, Begová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 49.29 0.147
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2016 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bělohlavová, Přástková, Benešová, Majerová Bělohlavová, Přástková, Benešová, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.82 0.286
2 B Sásová, Havlíčková, Výletová, Holubářová B Sásová, Havlíčková, Výletová, Holubářová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 51.36 0.543
3 Řeháková, Edlová, Jarešová, Votinská Řeháková, Edlová, Jarešová, Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 52.05 0.152
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaiserová, Hofmanová, Seidlová, Kobiánová Kaiserová, Hofmanová, Seidlová, Kobiánová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 46.95 0.161
2 Paťková, Kratochvílová, Dvořáková B., Dvořáková K. Paťková, Kratochvílová, Dvořáková B., Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.32 0.122
3 Hlaváčková, Jíchová, D´Ambrosca, Kalvová Hlaváčková, Jíchová, D´Ambrosca, Kalvová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.68 0.135
4 Bělohlavová, Přástková, Benešová, Majerová Bělohlavová, Přástková, Benešová, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.82 0.286
5 A Slavětínská, Krupařová L., Krupařová D., Strnadová A Slavětínská, Krupařová L., Krupařová D., Strnadová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 48.90 0.577
6 Zlatníková, Zatloukalová, Gieselová, Begová Zlatníková, Zatloukalová, Gieselová, Begová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 49.29 0.147
7 B Sásová, Havlíčková, Výletová, Holubářová B Sásová, Havlíčková, Výletová, Holubářová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 51.36 0.543
8 Řeháková, Edlová, Jarešová, Votinská Řeháková, Edlová, Jarešová, Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 52.05 0.152

4 x 400 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 1 (ne, 28.8.2016 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Valášek, Mach, Růžička, Šnejdr A Valášek, Mach, Růžička, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:17.17 0.305
2 Maruštík, Ličman, Hes, Kubeš Maruštík, Ličman, Hes, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:17.44 0.170
3 Peták, Gregor, Pivoňka, Šnajdr Peták, Gregor, Pivoňka, Šnajdr AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:19.10 0.175
4 Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:19.52 0.148
5 B Josef, Hofta, Kuklík, Chlopčík B Josef, Hofta, Kuklík, Chlopčík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:20.59 0.140
6 Svoboda Š, Friš, Sadil J., Sadil M. Svoboda Š, Friš, Sadil J., Sadil M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:21.76 0.130
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 28.8.2016 - 14:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonák, Tuček, Ledvinka, Krsek Jonák, Tuček, Ledvinka, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:21.96 0.155
2 Pasler, Stewart, Michal, Kocánek Pasler, Stewart, Michal, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:31.14 0.255
3 Smolák, Lakota, Klát, Halbrštát Smolák, Lakota, Klát, Halbrštát AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 3:34.13 0.165
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Valášek, Mach, Růžička, Šnejdr A Valášek, Mach, Růžička, Šnejdr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:17.17 0.305
2 Maruštík, Ličman, Hes, Kubeš Maruštík, Ličman, Hes, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:17.44 0.170
3 Peták, Gregor, Pivoňka, Šnajdr Peták, Gregor, Pivoňka, Šnajdr AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:19.10 0.175
4 Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš Kudrnáč, Žaluda, Steklík, Mojžíš SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:19.52 0.148
5 B Josef, Hofta, Kuklík, Chlopčík B Josef, Hofta, Kuklík, Chlopčík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:20.59 0.140
6 Svoboda Š, Friš, Sadil J., Sadil M. Svoboda Š, Friš, Sadil J., Sadil M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:21.76 0.130
7 Jonák, Tuček, Ledvinka, Krsek Jonák, Tuček, Ledvinka, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:21.96 0.155
8 Pasler, Stewart, Michal, Kocánek Pasler, Stewart, Michal, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:31.14 0.255
9 Smolák, Lakota, Klát, Halbrštát Smolák, Lakota, Klát, Halbrštát AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 3:34.13 0.165

4 x 400 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (ne, 28.8.2016 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Holubářová, Herzogová, Krupařová L., Krupařová D. A Holubářová, Herzogová, Krupařová L., Krupařová D. AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 3:50.87 0.257
2 A Burianová, Šimková, Matějková, D´Ambrosca A Burianová, Šimková, Matějková, D´Ambrosca ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:54.29 0.169
3 Meczlová, Majerová, Kováříková, Suráková Meczlová, Majerová, Kováříková, Suráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:56.08 0.287
4 Bouší, Janušková, Kratochvílová, Dvořáková K. Bouší, Janušková, Kratochvílová, Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:57.11 0.325
Siebeltová, Siebeltová, Rašková, Krtková Siebeltová, Siebeltová, Rašková, Krtková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 28.8.2016 - 14:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novosadová, Auersvaldová , Antošová, Slavíková Novosadová, Auersvaldová , Antošová, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:57.04 0.239
2 B Výletová, Sásová, Klímová, Havlíčková B Výletová, Sásová, Klímová, Havlíčková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:05.03 0.163
3 B Kopecká, Kryšková, Gregovská, Hrachovcová B Kopecká, Kryšková, Gregovská, Hrachovcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:06.33 0.216
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Holubářová, Herzogová, Krupařová L., Krupařová D. A Holubářová, Herzogová, Krupařová L., Krupařová D. AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 3:50.87 0.257
2 A Burianová, Šimková, Matějková, D´Ambrosca A Burianová, Šimková, Matějková, D´Ambrosca ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:54.29 0.169
3 Meczlová, Majerová, Kováříková, Suráková Meczlová, Majerová, Kováříková, Suráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:56.08 0.287
4 Novosadová, Auersvaldová , Antošová, Slavíková Novosadová, Auersvaldová , Antošová, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:57.04 0.239
5 Bouší, Janušková, Kratochvílová, Dvořáková K. Bouší, Janušková, Kratochvílová, Dvořáková K. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:57.11 0.325
6 B Výletová, Sásová, Klímová, Havlíčková B Výletová, Sásová, Klímová, Havlíčková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:05.03 0.163
7 B Kopecká, Kryšková, Gregovská, Hrachovcová B Kopecká, Kryšková, Gregovská, Hrachovcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:06.33 0.216
Siebeltová, Siebeltová, Rašková, Krtková Siebeltová, Siebeltová, Rašková, Krtková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS

Skok vysoký - Muži 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.751.811.861.901.941.982.022.052.082.112.142.172.202.232.26
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 15 NL 2.11 ----O-OOOOXXX
2 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 16 2.08 --O-OOOXOOXXX
3 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
97 14 2.02 -O-OOOXXOXXX
4 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 11 1.98 -XOXOXOXXOXXOXXX
5 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 4 1.94 OOOOOXXX
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 8 1.94 -OOOXOXXX
7 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 13 1.94 -OOOXXOXXX
8 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6 1.94 --OXXOXXOXXX
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5 1.90 -OOOXXX
10= Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 9 1.90 -OXOXOXXX
10= David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 10 1.90 -OXOXOXXX
12= Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 1.86 OOOXXX
12= Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 7 1.86 OOOXXX
14 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2 1.81 XXOXOXXX
Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1 DNS
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 12 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.541.601.651.691.731.771.801.831.861.871.891.911.931.951.97
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 12 NL 1.83 ---OOOXOOXXX
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
94 11 1.80 --OOOXOXXOXXX
3 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 1.73 --OXOOXXX
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 5 1.69 -OOOXXX
5= Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 8 1.69 OOOXOXXX
5= Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 9 1.69 OOOXOXXX
5= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6 1.69 OOOXOXXX
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
99 7 1.69 OOXXOXXOXXX
9 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 1.65 OXOXOXXX
10= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4 1.60 OOXXX
10= Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 2 1.60 OOXXX
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.653.854.054.254.384.504.614.714.814.915.005.11
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 13 NL 5.00 -----O-OO-XOXXX
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 10 4.71 ---O-O-OXXX
3 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 11 4.71 --O-XOOOOXXX
4 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 9 4.71 ---OXOXO-OXXX
5 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 7 4.71 ---O-XOXOXOXXX
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 8 4.61 --O-OOXOXX-X
7 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 12 4.50 -----O-XXX
8 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3 4.50 -OXXOOOXXOXXX
9 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 4.38 -XOOOOXXX
10 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 6 4.38 --OXXOOXXX
11 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5 4.25 --XXOXXOXXX
12 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 2 4.05 OOOXXX
13 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1 3.85 XOOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.103.253.403.553.703.854.004.104.204.304.304.504.604.70
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 10 4.30 ------OXOOOXXXO
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 4.20 ------XOOOOXXXX
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 4.00 -----OOXXOXXX
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 8 3.70 ----OOXXX
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 6 3.70 ---OOXOXXX
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 3.40 -XXOXOOXXX
7 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2 3.25 OOXXOXXX
8 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1 3.10 XOXOXXX
9 Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 4 3.10 OXXOXXX
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 3 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 14 7.38 +0.9 m/s 4.92+0.46.74-1.46.99+0.16.99X7.28+0.47.38+0.9
2 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 13 7.15 +0.9 m/s 6.99+1.27.02+1.2X7.027.05+1.07.10+1.27.15+0.9
3 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
96 12 7.10 -0.2 m/s 7.06+0.77.07-0.56.99-0.97.077.10-0.26.88+0.96.96+1.6
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 3 6.86 -0.2 m/s 6.83+0.1X6.77+2.96.83X6.76+0.16.86-0.2
5 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 9 6.85 +1.0 m/s 6.48+0.66.72+0.56.48+1.06.726.76-0.16.85+1.06.70+0.0
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 10 6.81 +0.7 m/s 6.67+0.76.70+0.16.76-0.46.766.36+1.34.86-0.56.81+0.7
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6 6.64 +1.9 m/s 6.62-0.66.19-0.3X6.626.18+0.76.64+1.96.47+0.9
8 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 8 6.63 +0.5 m/s XX6.63+0.56.636.55+2.1XX
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 7 6.51 +1.1 m/s XX6.51+1.16.51
10 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 11 6.35 +1.0 m/s 6.35+1.06.18+0.2X6.35
11 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4 6.30 +0.4 m/s 5.94-0.76.30+0.46.28+2.16.30
12 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 6.20 +0.3 m/s 6.04+1.56.20+0.34.52+0.56.20
13 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 2 5.96 -0.2 m/s 5.96-0.2XX5.96
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 5 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 14 5.82 +0.5 m/s 5.62-0.65.78+0.45.82+0.55.825.67-0.65.56-0.65.69-0.8
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 16 5.79 -0.6 m/s 5.58-1.7X-2.45.79-0.65.795.76-0.15.68-0.85.60+0.5
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 5.76 -0.4 m/s 5.55-0.15.65-0.85.47-1.05.655.43-0.95.34+0.15.76-0.4
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 15 5.72 -0.6 m/s 5.72-0.65.70+0.3X-0.45.72X-0.7X-0.25.64+0.0
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
99 13 5.65 +1.6 m/s 5.27-2.15.65+1.6X+0.75.655.42+0.4X-1.3-
6 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10 5.48 -0.4 m/s 5.48-0.45.04-0.65.17-0.95.485.21+0.45.13-0.55.30-0.6
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 12 5.46 -0.4 m/s 5.40-0.75.19+0.25.18+0.65.405.34-1.15.46-0.4X-0.3
8 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5 5.35 -0.1 m/s 5.29-0.15.11-1.35.33+0.15.33X-1.75.19-1.65.35-0.1
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2 5.33 +0.0 m/s X-0.75.33+0.0X+0.45.33
10 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 5.28 -0.9 m/s 5.15-0.65.28-0.95.19+0.35.28
11 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11 5.25 -0.8 m/s 5.25-0.85.15+0.1X-0.45.25
12 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 6 5.22 -0.1 m/s 5.22-0.14.88-1.45.21-0.55.22
13 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 5.05 +0.3 m/s 5.05+0.34.99-1.15.02-1.05.05
14 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 4 4.92 -0.6 m/s X+0.24.92-0.64.78+0.44.92
15 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 3 4.75 +0.3 m/s 4.54-0.24.45-1.14.75+0.34.75
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 7 DNS
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12 14.94 -0.8 m/s 14.65+0.2XX14.6514.94-0.814.92+3.3X
2 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10 14.49 +0.8 m/s 13.98+0.414.34+1.414.02+0.914.3414.16+0.5X14.49+0.8
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 11 14.49 +0.4 m/s 13.89+0.9X14.49+0.414.49X13.28-0.614.16-0.7
4 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 7 13.95 -0.1 m/s 13.28+1.0X13.95-0.113.95XXX
5 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 9 13.87 +1.2 m/s 13.87+1.2-X13.87---
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 13.86 -0.6 m/s X13.43+0.1X13.4313.50+2.013.86-0.6X
7 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 13.82 +0.8 m/s 13.82+0.8XX13.82XXX
8 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 6 13.58 +1.2 m/s 13.58+1.213.49+0.0X13.5813.24-0.5XX
9 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3 13.16 +1.4 m/s XX13.16+1.413.16
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5 DNS
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 8 DNS
David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2 NM
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy 20-22 let

(so, 27.8.2016 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10 12.03 +2.0 m/s 11.40  +0.8X11.94  -1.111.9411.97  -1.112.03  +2.0X
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5 11.63 +0.7 m/s 11.35  +1.111.46  -0.411.57  -0.611.57X11.54  +0.311.63  +0.7
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 6 11.59 -0.5 m/s X11.59  -0.511.47  +1.211.5911.47  -0.3X11.55  -1.0
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 9 11.50 +1.2 m/s XX11.12  -0.211.1211.50  +1.210.76  -0.811.15  +0.6
5 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 3 11.24 -0.2 m/s XX11.04  +0.311.0409.85  +1.511.24  -0.211.21  +0.7
6 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 7 11.22 +0.4 m/s 11.22  +0.4X10.99  +1.711.22XX10.71  +0.3
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4 11.18 +0.7 m/s X11.18  +0.711.03  -0.611.1810.96  +1.0X10.85  +0.3
8 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
98 2 11.07 +0.1 m/s X10.78  -0.3X10.7811.07  +0.110.62  -1.5X
Petra HarasimováPetra Harasimová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 8 DNS
Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 1 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 16 NL 13.65 12.6813.59X13.59XX13.65
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 14 12.87 12.0612.6912.2612.6912.6312.5512.87
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 12 12.74 12.2112.5612.6312.6312.4812.0912.74
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 13 12.20 12.2011.7511.9712.20X11.9911.91
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 15 12.12 11.51X12.1212.12XXX
6 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 10 12.08 X11.82X11.82X12.08X
7 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 6 11.76 11.7611.2311.6011.76XX11.48
8 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 9 11.60 11.60X11.3211.60X11.37X
9 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11 11.49 11.0511.3411.4911.49
10 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 5 11.25 11.09X11.2511.25
11 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 7 10.96 10.2210.7510.9610.96
12 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 3 10.95 09.8210.95X10.95
13 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 8 10.80 -10.80X10.80
14 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1 10.55 10.4910.4410.5510.55
15 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4 10.47 10.4709.8510.1110.47
16 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 2 10.16 10.0410.1609.9710.16
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let

(ne, 28.8.2016 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 11 15.39 13.8414.5014.6114.6114.7215.3915.36
2 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 10 15.15 14.7914.67X14.7914.8115.1415.15
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela