výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Kladno (27. - 28. 8. 2016)

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 28.8.2016 - 11:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38 Q 0.144
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.62 0.144
3 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 22.72 0.131
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.84 0.196
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.15 0.156
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 28.8.2016 - 11:18) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.12 Q 0.184
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.30 0.118
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.74 0.157
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96 0.160
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 28.8.2016 - 11:21) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 21.95 Q 0.157
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.99 q 0.145
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.03 0.200
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.78 0.210
5 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.25 0.163
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 28.8.2016 - 11:24) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.14 Q 0.215
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.39 0.158
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 28.8.2016 - 11:27) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.54 Q 0.215
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.58 0.195
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.91 0.186
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.18 0.154
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 21.95 Q 0.157
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.99 q 0.145
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.03 0.200
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.12 Q 0.184
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 22.14 Q 0.215
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.30 0.118
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38 Q 0.144
8 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.39 0.158
9 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.54 Q 0.215
10 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.58 0.195
11 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.62 0.144
12 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 22.72 0.131
13 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.74 0.157
14 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.78 0.210
15 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.84 0.196
16 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.91 0.186
17 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96 0.160
18 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.15 0.156
19 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.18 0.154
20 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.25 0.163
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 13:20) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 21.84 0.203
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.89 0.124
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3 21.89 0.141
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.10 0.130
5 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.34 0.120
6 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.81 0.175
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 28.8.2016 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q 0.140
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.21 0.149
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.60 0.167
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.85 0.158
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 28.8.2016 - 11:03) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 24.00 Q 0.224
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.83 q 0.130
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.13 q 0.148
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 26.80 0.176
Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 28.8.2016 - 11:06) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.91 Q 0.155
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.31 0.143
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.34 0.344
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 25.79 0.227
5 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 26.29 0.237
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 28.8.2016 - 11:09) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.72 Q 0.191
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.17 0.256
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.45 0.179
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.88 0.142
5 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.05 0.254
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 24.00 Q 0.224
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.72 Q 0.191
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.83 q 0.130
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q 0.140
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.91 Q 0.155
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.13 q 0.148
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.17 0.256
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.21 0.149
9 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.31 0.143
10 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.34 0.344
11 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.60 0.167
12 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 25.79 0.227
13 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 26.29 0.237
14 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.45 0.179
15 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 26.80 0.176
16 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.85 0.158
17 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.88 0.142
18 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.05 0.254
Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 28.8.2016 - 13:10) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 23.65 0.303
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 24.15 0.175
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.36 0.129
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.71 0.149
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.78 0.159
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.32 0.163
Celkem 6 závodníků