Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze
Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2016)60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 14:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.18 | Q | |||||||||||||
2 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 07.29 | Q | |||||||||||||
3 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.36 | q | |||||||||||||
4 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 07.43 | q | |||||||||||||
5 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6 | 07.49 | ||||||||||||||
6 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.68 | ||||||||||||||
7 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.77 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 14:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.27 | Q | |||||||||||||
2 | Václav VoldřichVáclav Voldřich | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 07.36 | Q | |||||||||||||
3 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 07.48 | ||||||||||||||
4 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 5 | 07.52 | ||||||||||||||
5 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.55 | ||||||||||||||
6 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
7 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 07.66 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 14:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.16 | Q | |||||||||||||
2 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.29 | Q | |||||||||||||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.47 | ||||||||||||||
4 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.47 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 07.55 | ||||||||||||||
6 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 1 | 07.59 | ||||||||||||||
7 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
8 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 8 | 07.76 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.16 | Q | ||
2 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.18 | Q | ||
3 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.27 | Q | ||
4 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 07.29 | Q | ||
4 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.29 | Q | ||
6 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.36 | q | ||
7 | Václav VoldřichVáclav Voldřich | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 07.36 | Q | ||
8 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 07.43 | q | ||
9 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.47 | |||
10 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.47 | |||
11 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 07.48 | |||
12 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6 | 07.49 | |||
13 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 5 | 07.52 | |||
14 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 07.55 | |||
14 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.55 | |||
16 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 1 | 07.59 | |||
17 | František FaltýnekFrantišek Faltýnek | 01 | BYAC Brno | 7 | 07.61 | |||
18 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.61 | |||
19 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 07.66 | |||
20 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.68 | |||
21 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 8 | 07.76 | |||
22 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.77 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 17.9.2016 - 15:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.12 | ||||||||||||||
2 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.17 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.20 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.29 | ||||||||||||||
5 | Václav VoldřichVáclav Voldřich | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 07.39 | ||||||||||||||
6 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 8 | 07.64 | ||||||||||||||
Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 13:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 07.91 | Q | |||||||||||||
2 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 08.08 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 08.11 | ||||||||||||||
4 | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
5 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 08.20 | ||||||||||||||
6 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.22 | ||||||||||||||
7 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 1 | 08.25 | ||||||||||||||
Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 13:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.87 | Q | |||||||||||||
2 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 07.95 | Q | |||||||||||||
3 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.99 | q | |||||||||||||
4 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 2 | 08.04 | ||||||||||||||
5 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | SK DVOJKA Praha z.s. | 6 | 08.10 | ||||||||||||||
6 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 1 | 08.13 | ||||||||||||||
7 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 08.15 | ||||||||||||||
8 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 08.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 13:45) official | Vítr: +2.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 6 | 07.86 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.87 | Q | |||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 07.94 | q | |||||||||||||
4 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.05 | ||||||||||||||
6 | Adéla JírováAdéla Jírová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 08.29 | ||||||||||||||
7 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 7 | 08.68 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 6 | 07.86 | Q | ||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.87 | Q | ||
3 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.87 | Q | ||
4 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 07.91 | Q | ||
5 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 07.94 | q | ||
6 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 07.95 | Q | ||
7 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.99 | q | ||
8 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.00 | |||
9 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 2 | 08.04 | |||
10 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.05 | |||
11 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 08.08 | Q | ||
12 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | SK DVOJKA Praha z.s. | 6 | 08.10 | |||
13 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 08.11 | |||
14 | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.12 | |||
15 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 1 | 08.13 | |||
16 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 08.15 | |||
17 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 08.20 | |||
18 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.22 | |||
19 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 1 | 08.25 | |||
20 | Adéla JírováAdéla Jírová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 08.29 | |||
21 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 08.34 | |||
22 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 7 | 08.68 | |||
Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 17.9.2016 - 15:15) official | Vítr: +2.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 07.75 | ||||||||||||||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 07.86 | ||||||||||||||
3 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 07.88 | ||||||||||||||
4 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 07.88 | ||||||||||||||
5 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 07.89 | ||||||||||||||
6 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 07.91 | ||||||||||||||
7 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 08.01 | ||||||||||||||
8 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 08.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 18.9.2016 - 10:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 17.22 | Q | |||||||||||||
2 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.62 | Q | |||||||||||||
3 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 5 | 17.72 | q | |||||||||||||
4 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 6 | 17.91 | ||||||||||||||
5 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 2 | 18.13 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 18.40 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.9.2016 - 10:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 17.32 | Q | |||||||||||||
2 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 17.62 | Q | |||||||||||||
3 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 17.72 | q | |||||||||||||
4 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 17.88 | ||||||||||||||
5 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.03 | ||||||||||||||
6 | Tomáš MichekTomáš Michek | 02 | AC Čáslav z.s. | 8 | 18.54 | ||||||||||||||
7 | Pavel PavlasPavel Pavlas | 01 | TJ Dukla Praha | 7 | 18.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.9.2016 - 10:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 17.10 | Q | |||||||||||||
2 | Václav VoldřichVáclav Voldřich | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 17.66 | Q | |||||||||||||
3 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 17.83 | ||||||||||||||
4 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 7 | 18.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 18.04 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov | 6 | 18.20 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KořínekTomáš Kořínek | 01 | AC Čáslav z.s. | 8 | 18.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 17.10 | Q | ||
2 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 17.22 | Q | ||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 17.32 | Q | ||
4 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.62 | Q | ||
5 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 17.62 | Q | ||
6 | Václav VoldřichVáclav Voldřich | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 17.66 | Q | ||
7 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 17.72 | q | ||
8 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 5 | 17.72 | q | ||
9 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 17.83 | |||
10 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 17.88 | |||
11 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 6 | 17.91 | |||
12 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 7 | 18.00 | |||
13 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.03 | |||
14 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 18.04 | |||
15 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 2 | 18.13 | |||
16 | Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov | 6 | 18.20 | |||
17 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 18.40 | |||
18 | Tomáš MichekTomáš Michek | 02 | AC Čáslav z.s. | 8 | 18.54 | |||
19 | Pavel PavlasPavel Pavlas | 01 | TJ Dukla Praha | 7 | 18.67 | |||
20 | Tomáš KořínekTomáš Kořínek | 01 | AC Čáslav z.s. | 8 | 18.67 |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 12:10) official | Vítr: +1.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 17.05 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 17.07 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 17.17 | ||||||||||||||
4 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 17.65 | ||||||||||||||
5 | Václav VoldřichVáclav Voldřich | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 17.65 | ||||||||||||||
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 17.81 | ||||||||||||||
7 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 1 | 17.81 | ||||||||||||||
Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | AC Prostějov | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 18.9.2016 - 10:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | NL 18.53 | Q | |||||||||||||
2 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 19.36 | Q | |||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 19.52 | ||||||||||||||
4 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 19.96 | ||||||||||||||
5 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 20.03 | ||||||||||||||
6 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | 20.06 | ||||||||||||||
Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 20.06 | |||||||||||||||
8 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 8 | 20.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.9.2016 - 10:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 18.78 | Q | |||||||||||||
2 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 19.57 | Q | |||||||||||||
3 | Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková | 01 | Atletický klub Kyjov | 5 | 19.65 | ||||||||||||||
4 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 19.66 | ||||||||||||||
5 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 8 | 19.70 | ||||||||||||||
6 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 2 | 19.76 | ||||||||||||||
7 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 19.97 | ||||||||||||||
8 | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 19.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.9.2016 - 10:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 18.97 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 19.33 | Q | |||||||||||||
3 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 19.41 | q | |||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 19.46 | q | |||||||||||||
5 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 19.77 | ||||||||||||||
6 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 19.79 | ||||||||||||||
7 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 19.80 | ||||||||||||||
8 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 20.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | NL 18.53 | Q | ||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 18.78 | Q | ||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 18.97 | Q | ||
4 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 19.33 | Q | ||
5 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 19.36 | Q | ||
6 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 19.41 | q | ||
7 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 19.46 | q | ||
8 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 19.52 | |||
9 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 19.57 | Q | ||
10 | Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková | 01 | Atletický klub Kyjov | 5 | 19.65 | |||
11 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 19.66 | |||
12 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 8 | 19.70 | |||
13 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 2 | 19.76 | |||
14 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 19.77 | |||
15 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 19.79 | |||
16 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 19.80 | |||
17 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 19.96 | |||
18 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 19.97 | |||
19 | Nikol HillerováNikol Hillerová | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 19.99 | |||
20 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 20.03 | |||
21 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 20.03 | |||
22 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 20.06 | |||
22 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | 20.06 | |||
24 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 8 | 20.50 |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 12:00) official | Vítr: +2.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 18.30 | ||||||||||||||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 18.51 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 18.74 | ||||||||||||||
4 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 19.35 | ||||||||||||||
5 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 19.40 | ||||||||||||||
6 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 19.44 | ||||||||||||||
7 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 19.46 | ||||||||||||||
Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 38.27 | Q | |||||||||||||
2 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 38.33 | Q | |||||||||||||
3 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 38.62 | ||||||||||||||
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 38.63 | ||||||||||||||
5 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 38.95 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 39.67 | ||||||||||||||
7 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk | 1 | 40.02 | ||||||||||||||
Jakub KaňovskýJakub Kaňovský | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 37.60 | Q | |||||||||||||
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 3 | 37.72 | Q | |||||||||||||
3 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 38.52 | q | |||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 38.55 | ||||||||||||||
5 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 38.69 | ||||||||||||||
6 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 39.16 | ||||||||||||||
7 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 39.16 | ||||||||||||||
8 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 39.16 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 38.03 | Q | |||||||||||||
2 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 38.24 | Q | |||||||||||||
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 38.29 | q | |||||||||||||
4 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 38.68 | ||||||||||||||
5 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 39.06 | ||||||||||||||
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 39.35 | ||||||||||||||
7 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 41.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 37.60 | Q | ||
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 3 | 37.72 | Q | ||
3 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 38.03 | Q | ||
4 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 38.24 | Q | ||
5 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 38.27 | Q | ||
6 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 38.29 | q | ||
7 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 38.33 | Q | ||
8 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 38.52 | q | ||
9 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 38.55 | |||
10 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 38.62 | |||
11 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 38.63 | |||
12 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 38.68 | |||
13 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 38.69 | |||
14 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 38.95 | |||
15 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 39.06 | |||
16 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 39.16 | |||
17 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 39.16 | |||
18 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 39.16 | |||
19 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 39.35 | |||
20 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 39.67 | |||
21 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk | 1 | 40.02 | |||
22 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 41.50 | |||
Jakub KaňovskýJakub Kaňovský | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | DQ 162.7 |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 2 | 36.95 | ||||||||||||||
2 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 37.45 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 37.97 | ||||||||||||||
4 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 38.01 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 38.09 | ||||||||||||||
6 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 38.25 | ||||||||||||||
7 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 38.27 | ||||||||||||||
8 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 38.83 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 39.95 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 3 | 42.35 | Q | |||||||||||||
3 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 42.55 | q | |||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 42.82 | ||||||||||||||
5 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 43.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 45.31 | ||||||||||||||
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 40.67 | Q | |||||||||||||
2 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 5 | 41.98 | Q | |||||||||||||
3 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 6 | 42.55 | q | |||||||||||||
4 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 43.08 | ||||||||||||||
5 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 43.56 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 43.66 | ||||||||||||||
7 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 43.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 42.26 | Q | |||||||||||||
2 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 42.56 | Q | |||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 42.78 | ||||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 42.78 | ||||||||||||||
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 42.82 | ||||||||||||||
6 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 2 | 44.57 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 39.95 | Q | ||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 40.67 | Q | ||
3 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 5 | 41.98 | Q | ||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 42.26 | Q | ||
5 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 3 | 42.35 | Q | ||
6 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 42.55 | q | ||
7 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 6 | 42.55 | q | ||
8 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 42.56 | Q | ||
9 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 42.78 | |||
10 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 42.78 | |||
11 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 42.82 | |||
12 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 42.82 | |||
13 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 43.00 | |||
14 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 43.08 | |||
15 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 43.56 | |||
16 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 43.66 | |||
17 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 43.97 | |||
18 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 2 | 44.57 | |||
19 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 45.31 | |||
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | DNS |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 39.65 | ||||||||||||||
2 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 39.66 | ||||||||||||||
3 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 6 | 41.71 | ||||||||||||||
4 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 42.03 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 42.26 | ||||||||||||||
6 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 42.39 | ||||||||||||||
7 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 43.27 | ||||||||||||||
8 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 1 | 43.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:06.52 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 2:06.80 | Q | |||||||||||||
3 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:07.41 | q | |||||||||||||
4 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:07.91 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠtochlMarek Štochl | 01 | AC Falcon Rokycany z.s. | 6 | 2:08.25 | ||||||||||||||
6 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 2:12.81 | ||||||||||||||
7 | Petr NovákPetr Novák | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:12.85 | ||||||||||||||
8 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 2:19.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 2:05.72 | Q | |||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:05.97 | Q | |||||||||||||
3 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:06.12 | q | |||||||||||||
4 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2 | 2:07.81 | ||||||||||||||
5 | Jan SlámaJan Sláma | 01 | AC Falcon Rokycany z.s. | 6 | 2:10.60 | ||||||||||||||
6 | Martin PlhaMartin Plha | 02 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 2:10.96 | ||||||||||||||
7 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | 2:14.15 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 2:06.78 | Q | |||||||||||||
2 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 4 | 2:07.23 | Q | |||||||||||||
3 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 2:07.49 | ||||||||||||||
4 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 2:08.16 | ||||||||||||||
5 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:09.81 | ||||||||||||||
6 | Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 2:10.48 | ||||||||||||||
7 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:12.88 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 8 | 2:22.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 2:05.72 | Q | ||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:05.97 | Q | ||
3 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:06.12 | q | ||
4 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:06.52 | Q | ||
5 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 2:06.78 | Q | ||
6 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 2:06.80 | Q | ||
7 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 4 | 2:07.23 | Q | ||
8 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:07.41 | q | ||
9 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 2:07.49 | |||
10 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2 | 2:07.81 | |||
11 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:07.91 | |||
12 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 2:08.16 | |||
13 | Marek ŠtochlMarek Štochl | 01 | AC Falcon Rokycany z.s. | 6 | 2:08.25 | |||
14 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:09.81 | |||
15 | Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 2:10.48 | |||
16 | Jan SlámaJan Sláma | 01 | AC Falcon Rokycany z.s. | 6 | 2:10.60 | |||
17 | Martin PlhaMartin Plha | 02 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 2:10.96 | |||
18 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 2:12.81 | |||
19 | Petr NovákPetr Novák | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:12.85 | |||
20 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:12.88 | |||
21 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | 2:14.15 | |||
22 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 2:19.55 | |||
23 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 8 | 2:22.32 |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 1:59.61 | ||||||||||||||
2 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 2:00.88 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 2:03.25 | ||||||||||||||
4 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 1 | 2:04.28 | ||||||||||||||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:05.52 | ||||||||||||||
6 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:06.32 | ||||||||||||||
7 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 2:07.32 | ||||||||||||||
Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.92 | Q | |||||||||||||
2 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 2:21.36 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 6 | 2:21.39 | q | |||||||||||||
4 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 2:22.07 | ||||||||||||||
5 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 2:26.44 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 2:27.31 | ||||||||||||||
7 | Tereza KošíkováTereza Košíková | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:30.62 | ||||||||||||||
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 2:17.90 | Q | |||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3 | 2:17.94 | Q | |||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:18.79 | q | |||||||||||||
4 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 6 | 2:22.17 | ||||||||||||||
5 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:27.48 | ||||||||||||||
6 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 2:28.98 | ||||||||||||||
7 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 2:36.66 | ||||||||||||||
8 | Daniela HubíkováDaniela Hubíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:37.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.30 | Q | |||||||||||||
2 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 2:20.54 | Q | |||||||||||||
3 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:22.83 | ||||||||||||||
4 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 8 | 2:23.07 | ||||||||||||||
5 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:24.25 | ||||||||||||||
6 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:25.09 | ||||||||||||||
7 | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:26.55 | ||||||||||||||
8 | Martina FořtováMartina Fořtová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 2:30.65 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 2:17.90 | Q | ||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3 | 2:17.94 | Q | ||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:18.79 | q | ||
4 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.30 | Q | ||
5 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 2:20.54 | Q | ||
6 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.92 | Q | ||
7 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 2:21.36 | Q | ||
8 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 6 | 2:21.39 | q | ||
9 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 2:22.07 | |||
10 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 6 | 2:22.17 | |||
11 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:22.83 | |||
12 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 8 | 2:23.07 | |||
13 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:24.25 | |||
14 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:25.09 | |||
15 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 2:26.44 | |||
16 | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:26.55 | |||
17 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 2:27.31 | |||
18 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:27.48 | |||
19 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 2:28.98 | |||
20 | Tereza KošíkováTereza Košíková | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:30.62 | |||
21 | Martina FořtováMartina Fořtová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 2:30.65 | |||
22 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 2:36.66 | |||
23 | Daniela HubíkováDaniela Hubíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:37.58 | |||
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 2 | DNS |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 2:16.33 | ||||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 2:16.99 | ||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:17.28 | ||||||||||||||
4 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:17.48 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:19.85 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 8 | 2:26.10 | ||||||||||||||
7 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1 | 2:28.20 | ||||||||||||||
8 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 2:32.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci
(so, 17.9.2016 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 4:17.25 | ||||||||||||||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:19.24 | ||||||||||||||
3 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC SYNER Turnov | 4 | 4:20.93 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:24.27 | ||||||||||||||
5 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 4:25.64 | ||||||||||||||
6 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 4:27.96 | ||||||||||||||
7 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 4:29.18 | ||||||||||||||
8 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 10 | 4:30.12 | ||||||||||||||
9 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 11 | 4:30.40 | ||||||||||||||
10 | Štěpán MarekŠtěpán Marek | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 4:30.96 | ||||||||||||||
11 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | TJ Sokol Přísnotice | 9 | 4:31.48 | ||||||||||||||
12 | Martin HelmichMartin Helmich | 01 | ŠAK Novoborská Praha | 13 | 4:34.89 | ||||||||||||||
13 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 12 | 4:35.51 | ||||||||||||||
14 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 14 | 4:37.65 | ||||||||||||||
15 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 15 | 4:50.77 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žákyně
(so, 17.9.2016 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Spartak Praha 4 | 2 | NL 4:40.81 | ||||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:41.49 | ||||||||||||||
3 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 3 | 4:49.95 | ||||||||||||||
4 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 15 | 4:51.85 | ||||||||||||||
5 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 16 | 4:52.04 | ||||||||||||||
6 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 4:56.66 | ||||||||||||||
7 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 6 | 4:57.50 | ||||||||||||||
8 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 4:57.98 | ||||||||||||||
9 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 4:58.17 | ||||||||||||||
10 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 4:59.94 | ||||||||||||||
11 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5 | 5:01.13 | ||||||||||||||
12 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 5:02.23 | ||||||||||||||
13 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 18 | 5:02.99 | ||||||||||||||
14 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | 5:05.57 | ||||||||||||||
15 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 11 | 5:06.73 | ||||||||||||||
16 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec n/O. | 17 | 5:14.45 | ||||||||||||||
17 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 12 | 5:15.09 | ||||||||||||||
18 | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 14 | 5:24.82 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
3000 m - Žáci
(ne, 18.9.2016 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09:24.73 | ||||||||||||||
2 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 09:25.63 | ||||||||||||||
3 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 10 | 09:26.56 | ||||||||||||||
4 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 09:27.07 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 12 | 09:27.29 | ||||||||||||||
6 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC SYNER Turnov | 5 | 09:29.61 | ||||||||||||||
7 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, o.s. | 8 | 09:30.37 | ||||||||||||||
8 | Jan GajdaJan Gajda | 01 | Spartak Praha 4 | 6 | 09:36.24 | ||||||||||||||
9 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 09:42.76 | ||||||||||||||
10 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10:01.23 | ||||||||||||||
11 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18 | 10:01.84 | ||||||||||||||
12 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | TJ Sokol Přísnotice | 14 | 10:06.09 | ||||||||||||||
13 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 17 | 10:08.16 | ||||||||||||||
14 | Samuel KrýsaSamuel Krýsa | 01 | SSK Vítkovice | 15 | 10:10.16 | ||||||||||||||
15 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | AC Choceň, spolek | 11 | 10:11.32 | ||||||||||||||
16 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 16 | 10:13.16 | ||||||||||||||
17 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 13 | 10:17.46 | ||||||||||||||
18 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 10:20.24 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 13:30) official | Vítr: +2.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 4 | 13.23 | Q | |||||||||||||
2 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 13.61 | Q | |||||||||||||
3 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 13.72 | q | |||||||||||||
4 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 13.92 | ||||||||||||||
5 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2 | 14.46 | ||||||||||||||
6 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 14.74 | ||||||||||||||
7 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 14.80 | ||||||||||||||
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 13:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.45 | Q | |||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 13.88 | Q | |||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 13.91 | ||||||||||||||
4 | David ŠimekDavid Šimek | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 14.31 | ||||||||||||||
5 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 14.33 | ||||||||||||||
6 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 14.35 | ||||||||||||||
7 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 7 | 15.09 | ||||||||||||||
8 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 15.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 13:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | NR 13.21 | Q | |||||||||||||
2 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 13.72 | Q | |||||||||||||
3 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.78 | q | |||||||||||||
4 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 14.30 | ||||||||||||||
5 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 14.53 | ||||||||||||||
6 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 14.59 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 14.95 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | NR 13.21 | Q | ||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 4 | 13.23 | Q | ||
3 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.45 | Q | ||
4 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 13.61 | Q | ||
5 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 13.72 | q | ||
6 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 13.72 | Q | ||
7 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.78 | q | ||
8 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 3 | 13.88 | Q | ||
9 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 13.91 | |||
10 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 13.92 | |||
11 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 14.30 | |||
12 | David ŠimekDavid Šimek | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 14.31 | |||
13 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 14.33 | |||
14 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 14.35 | |||
15 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2 | 14.46 | |||
16 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 14.53 | |||
17 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 14.59 | |||
18 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 14.74 | |||
19 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 14.80 | |||
20 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 14.95 | |||
21 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 7 | 15.09 | |||
22 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 15.12 | |||
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 8 | DNS |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 17.9.2016 - 15:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | NR 13.19 | ||||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 5 | 13.40 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.52 | ||||||||||||||
4 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 13.63 | ||||||||||||||
5 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.63 | ||||||||||||||
6 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 13.93 | ||||||||||||||
7 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 13.97 | ||||||||||||||
8 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 8 | 14.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 13:15) official | Vítr: +2.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 13.91 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 14.59 | Q | |||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 14.71 | q | |||||||||||||
4 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 14.99 | ||||||||||||||
5 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 15.44 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 8 | 15.46 | ||||||||||||||
7 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 15.86 | ||||||||||||||
8 | Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 7 | 16.09 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 13:15) official | Vítr: +1.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 14.51 | Q | |||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 14.51 | Q | |||||||||||||
3 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 14.55 | q | |||||||||||||
4 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 15.13 | ||||||||||||||
5 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 3 | 15.19 | ||||||||||||||
6 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 15.38 | ||||||||||||||
7 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 15.70 | ||||||||||||||
8 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 15.80 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 13:15) official | Vítr: +1.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.42 | Q | |||||||||||||
2 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 14.83 | Q | |||||||||||||
3 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.90 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška | 2 | 15.31 | ||||||||||||||
5 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 15.47 | ||||||||||||||
6 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 15.47 | ||||||||||||||
7 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 1 | 15.67 | ||||||||||||||
8 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | TJ Start Havířov | 7 | 16.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 13.91 | Q | ||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.42 | Q | ||
3 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 14.51 | Q | ||
4 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 14.51 | Q | ||
5 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 14.55 | q | ||
6 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 14.59 | Q | ||
7 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 14.71 | q | ||
8 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 14.83 | Q | ||
9 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.90 | |||
10 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 14.99 | |||
11 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 15.13 | |||
12 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 3 | 15.19 | |||
13 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška | 2 | 15.31 | |||
14 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 15.38 | |||
15 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 15.44 | |||
16 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 8 | 15.46 | |||
17 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 15.47 | |||
18 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 15.47 | |||
19 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 1 | 15.67 | |||
20 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 15.70 | |||
21 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 15.80 | |||
22 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 15.86 | |||
23 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | TJ Start Havířov | 7 | 16.05 | |||
24 | Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 7 | 16.09 |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 17.9.2016 - 14:45) official | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | NL 13.81 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 14.31 | ||||||||||||||
3 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 14.32 | ||||||||||||||
4 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 14.77 | ||||||||||||||
5 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 14.80 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 14.87 | ||||||||||||||
7 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 15.06 | ||||||||||||||
8 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 8 | 15.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 18.9.2016 - 10:15) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | NL 26.02 | Q | |||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.59 | Q | |||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 27.65 | q | |||||||||||||
4 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 27.80 | ||||||||||||||
5 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2 | 28.46 | ||||||||||||||
6 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 28.68 | ||||||||||||||
Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec n/O. | 8 | DQ | |||||||||||||||
Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.9.2016 - 10:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 4 | NL 26.17 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.57 | Q | |||||||||||||
3 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 27.81 | ||||||||||||||
4 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.67 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2 | 28.81 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 29.46 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk | 7 | 29.67 | ||||||||||||||
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.9.2016 - 10:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 26.53 | Q | |||||||||||||
2 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 26.56 | Q | |||||||||||||
3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 27.52 | q | |||||||||||||
4 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 28.43 | ||||||||||||||
5 | Sebastián JiráskoSebastián Jirásko | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 28.50 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 29.53 | ||||||||||||||
7 | Šimon ValaŠimon Vala | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 34.95 | ||||||||||||||
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | NL 26.02 | Q | ||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 4 | NL 26.17 | Q | ||
3 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 26.53 | Q | ||
4 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 26.56 | Q | ||
5 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 27.52 | q | ||
6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.57 | Q | ||
7 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.59 | Q | ||
8 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 27.65 | q | ||
9 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 27.80 | |||
10 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 27.81 | |||
11 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 28.43 | |||
12 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2 | 28.46 | |||
13 | Sebastián JiráskoSebastián Jirásko | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 28.50 | |||
14 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 28.67 | |||
15 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 28.68 | |||
16 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2 | 28.81 | |||
17 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 29.46 | |||
18 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 1 | 29.53 | |||
19 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk | 7 | 29.67 | |||
20 | Šimon ValaŠimon Vala | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 34.95 | |||
Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec n/O. | 8 | DQ | ||||
Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNF | ||||
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | DNS | ||||
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 8 | DNS |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:50) official | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | NL 25.82 | ||||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | BYAC Brno | 5 | 26.08 | ||||||||||||||
3 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 26.25 | ||||||||||||||
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 27.36 | ||||||||||||||
5 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 27.39 | ||||||||||||||
6 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 27.49 | ||||||||||||||
7 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 27.86 | ||||||||||||||
Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 18.9.2016 - 10:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 28.36 | Q | |||||||||||||
2 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 29.83 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno | 3 | 29.90 | q | |||||||||||||
4 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 30.47 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 30.65 | ||||||||||||||
6 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | SK DVOJKA Praha z.s. | 7 | 30.95 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6 | 31.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.9.2016 - 10:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 29.39 | Q | |||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 29.68 | Q | |||||||||||||
3 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 29.85 | q | |||||||||||||
4 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 2 | 30.44 | ||||||||||||||
5 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 31.02 | ||||||||||||||
6 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 31.44 | ||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.9.2016 - 10:00) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 29.85 | Q | |||||||||||||
2 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 3 | 30.03 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 6 | 30.27 | ||||||||||||||
4 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 30.58 | ||||||||||||||
5 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 30.67 | ||||||||||||||
6 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 31.13 | ||||||||||||||
7 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 8 | 32.01 | ||||||||||||||
8 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 32.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 28.36 | Q | ||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 29.39 | Q | ||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 29.68 | Q | ||
4 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 29.83 | Q | ||
5 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 29.85 | q | ||
6 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 29.85 | Q | ||
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno | 3 | 29.90 | q | ||
8 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 3 | 30.03 | Q | ||
9 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 6 | 30.27 | |||
10 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 2 | 30.44 | |||
11 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 30.47 | |||
12 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 30.58 | |||
13 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 30.65 | |||
14 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 30.67 | |||
15 | Michaela BorovskáMichaela Borovská | 01 | SK DVOJKA Praha z.s. | 7 | 30.95 | |||
16 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 31.02 | |||
17 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 31.13 | |||
18 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 31.44 | |||
19 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6 | 31.46 | |||
20 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 8 | 32.01 | |||
21 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 32.03 | |||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | DNS |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:40) official | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 28.52 | ||||||||||||||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 29.17 | ||||||||||||||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 29.35 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno | 1 | 29.45 | ||||||||||||||
5 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 29.47 | ||||||||||||||
6 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 29.64 | ||||||||||||||
7 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 29.88 | ||||||||||||||
8 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 8 | 30.61 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(so, 17.9.2016 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, o.s. | 1 | NL 4:41.94 | ||||||||||||||
2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 4:42.85 | ||||||||||||||
3 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 4 | 4:49.72 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec n/O. | 7 | 4:50.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 4:58.71 | ||||||||||||||
6 | Jakub MartinůJakub Martinů | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 9 | 4:59.37 | ||||||||||||||
7 | Lukáš AdamecLukáš Adamec | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 5:00.72 | ||||||||||||||
8 | Vít MálekVít Málek | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10 | 5:00.77 | ||||||||||||||
9 | Tomáš HolmanTomáš Holman | 01 | SK Nové Město nad Metují | 19 | 5:01.57 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 16 | 5:01.62 | ||||||||||||||
11 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 8 | 5:01.82 | ||||||||||||||
12 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | 5:02.40 | ||||||||||||||
13 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 11 | 5:04.20 | ||||||||||||||
14 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 17 | 5:04.21 | ||||||||||||||
15 | Jan LubojackiJan Lubojacki | 02 | TJ TŽ Třinec | 14 | 5:06.18 | ||||||||||||||
16 | Samuel PiosekSamuel Piosek | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 5:08.93 | ||||||||||||||
17 | František FišerFrantišek Fišer | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 15 | 5:08.95 | ||||||||||||||
18 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk | 13 | 5:11.51 | ||||||||||||||
19 | Oliver ZamazalOliver Zamazal | 02 | TJ Sokol Opava | 18 | 5:18.54 | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 17.9.2016 - 18:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Řehák, Krakuvčík, Fiala, Holub A Řehák, Krakuvčík, Fiala, Holub | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | NR 27.16 | |||||||||||||||
2 | A Kašák, Havelka, Wijas, Höfner A Kašák, Havelka, Wijas, Höfner | ASK Slavia Praha | 4 | 27.40 | |||||||||||||||
3 | Faltýnek, Vodička, Zvloský, Beneš Faltýnek, Vodička, Zvloský, Beneš | BYAC Brno | 8 | 28.17 | |||||||||||||||
4 | Čechtický, Konečný, Nguyen, Demel Čechtický, Konečný, Nguyen, Demel | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 28.43 | |||||||||||||||
5 | B Talman, Hykš, Dudra, Novotný B Talman, Hykš, Dudra, Novotný | ASK Slavia Praha | 6 | 28.51 | |||||||||||||||
6 | Žák, Starý, Wooller, Kozák Žák, Starý, Wooller, Kozák | Spartak Praha 4 | 2 | 28.91 | |||||||||||||||
Pechar, Gorski, Slunéčko, Factus Pechar, Gorski, Slunéčko, Factus | A. C. Sparta Praha | 5 | DQ | ||||||||||||||||
Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 17.9.2016 - 18:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop, Žaloudík, Mautnerr, Lawson Prokop, Žaloudík, Mautnerr, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 28.03 | |||||||||||||||
2 | Michek, Kořínek, Kvíčala, Pešek Michek, Kořínek, Kvíčala, Pešek | AC Čáslav z.s. | 5 | 28.52 | |||||||||||||||
3 | Páník, Bovda, Čech, Procházka Páník, Bovda, Čech, Procházka | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 28.77 | |||||||||||||||
4 | Doubek, Vrbata, Jirásko, Rýdl Doubek, Vrbata, Jirásko, Rýdl | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 29.19 | |||||||||||||||
5 | Charvát, Grégr L., Grégr J., Dohnal Charvát, Grégr L., Grégr J., Dohnal | AK Šternberk | 3 | 30.16 | |||||||||||||||
6 | Paulina, Hušek, Kumsta, Musbach Paulina, Hušek, Kumsta, Musbach | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 30.27 | |||||||||||||||
B Šámal, Konvalina, Šmahel, Pavlas B Šámal, Konvalina, Šmahel, Pavlas | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Řehák, Krakuvčík, Fiala, Holub A Řehák, Krakuvčík, Fiala, Holub | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | NR 27.16 | ||||
2 | A Kašák, Havelka, Wijas, Höfner A Kašák, Havelka, Wijas, Höfner | ASK Slavia Praha | 4 | 27.40 | ||||
3 | Prokop, Žaloudík, Mautnerr, Lawson Prokop, Žaloudík, Mautnerr, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 28.03 | ||||
4 | Faltýnek, Vodička, Zvloský, Beneš Faltýnek, Vodička, Zvloský, Beneš | BYAC Brno | 8 | 28.17 | ||||
5 | Čechtický, Konečný, Nguyen, Demel Čechtický, Konečný, Nguyen, Demel | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 28.43 | ||||
6 | B Talman, Hykš, Dudra, Novotný B Talman, Hykš, Dudra, Novotný | ASK Slavia Praha | 6 | 28.51 | ||||
7 | Michek, Kořínek, Kvíčala, Pešek Michek, Kořínek, Kvíčala, Pešek | AC Čáslav z.s. | 5 | 28.52 | ||||
8 | Páník, Bovda, Čech, Procházka Páník, Bovda, Čech, Procházka | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 28.77 | ||||
9 | Žák, Starý, Wooller, Kozák Žák, Starý, Wooller, Kozák | Spartak Praha 4 | 2 | 28.91 | ||||
10 | Doubek, Vrbata, Jirásko, Rýdl Doubek, Vrbata, Jirásko, Rýdl | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 29.19 | ||||
11 | Charvát, Grégr L., Grégr J., Dohnal Charvát, Grégr L., Grégr J., Dohnal | AK Šternberk | 3 | 30.16 | ||||
12 | Paulina, Hušek, Kumsta, Musbach Paulina, Hušek, Kumsta, Musbach | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 30.27 | ||||
Pechar, Gorski, Slunéčko, Factus Pechar, Gorski, Slunéčko, Factus | A. C. Sparta Praha | 5 | DQ | |||||
Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNF | |||||
B Šámal, Konvalina, Šmahel, Pavlas B Šámal, Konvalina, Šmahel, Pavlas | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | DNF |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 17.9.2016 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šínová A., Dufková, Čižinská, Šínová T. Šínová A., Dufková, Čižinská, Šínová T. | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 29.76 | |||||||||||||||
2 | A Rappová, Kořínková, Vokálová, Hůlková A Rappová, Kořínková, Vokálová, Hůlková | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 29.78 | |||||||||||||||
3 | A Šťsatná, Kotrhonzová, Marková, Cymbálová A Šťsatná, Kotrhonzová, Marková, Cymbálová | ASK Slavia Praha | 8 | 30.28 | |||||||||||||||
4 | Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 30.73 | |||||||||||||||
5 | Brádlerová, Menčíková, Volná, Půhoná Brádlerová, Menčíková, Volná, Půhoná | AC TJ Jičín | 6 | 31.02 | |||||||||||||||
6 | B Novotná, Štanclová, Hájková, Fořtová B Novotná, Štanclová, Hájková, Fořtová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 31.08 | |||||||||||||||
7 | A Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Čermochová A Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Čermochová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 31.26 | |||||||||||||||
8 | Nosková, Matoušková, Adlerová, Suchá Nosková, Matoušková, Adlerová, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 32.69 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 17.9.2016 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 3 | 30.83 | |||||||||||||||
2 | Pardubská, Šťastná, Tichá, Krbcová Pardubská, Šťastná, Tichá, Krbcová | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6 | 30.91 | |||||||||||||||
3 | Uhlová, Škrňová, Hanykýřová, Jarošová Uhlová, Škrňová, Hanykýřová, Jarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 31.16 | |||||||||||||||
4 | Vrábelová, Quadrátová, Macková, Lamačová Vrábelová, Quadrátová, Macková, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 5 | 31.32 | |||||||||||||||
5 | Netíková, Bažoutová, Baldrmanová, Nováková Netíková, Bažoutová, Baldrmanová, Nováková | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 31.45 | |||||||||||||||
6 | Urbášková, Komárková, Krejčířová, Kučerová Urbášková, Komárková, Krejčířová, Kučerová | AK Šternberk | 2 | 31.55 | |||||||||||||||
7 | Novosadová, Beranová, Vánišová, Kozlová Novosadová, Beranová, Vánišová, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 8 | 31.83 | |||||||||||||||
8 | Kožuškaničová, Pazderová, Petrová, Mičunková Kožuškaničová, Pazderová, Petrová, Mičunková | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 31.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 17.9.2016 - 18:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Cukrková, Procházková, Smejkalová, Šašková B Cukrková, Procházková, Smejkalová, Šašková | ASK Slavia Praha | 4 | 32.17 | |||||||||||||||
2 | B Pavlíková, Olivová, Šafránková, Znamínková B Pavlíková, Olivová, Šafránková, Znamínková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 32.92 | |||||||||||||||
3 | B Babická K., Řehoušková, Hekerlová, Jinderlová B Babická K., Řehoušková, Hekerlová, Jinderlová | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 33.16 | |||||||||||||||
4 | Hlasová, Lišková, Řezničková, Chdaňová Hlasová, Lišková, Řezničková, Chdaňová | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 34.13 | |||||||||||||||
5 | Daňková, Gabrhelová, Němčíková, Vitovksá Daňková, Gabrhelová, Němčíková, Vitovksá | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 35.37 | |||||||||||||||
A Babická T., Řezníková, Jedličková, Vozábalová A Babická T., Řezníková, Jedličková, Vozábalová | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | DQ | ||||||||||||||||
Stuchlíková, Schwarzová, Bártová, Folková Stuchlíková, Schwarzová, Bártová, Folková | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šínová A., Dufková, Čižinská, Šínová T. Šínová A., Dufková, Čižinská, Šínová T. | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 29.76 | ||||
2 | A Rappová, Kořínková, Vokálová, Hůlková A Rappová, Kořínková, Vokálová, Hůlková | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 29.78 | ||||
3 | A Šťsatná, Kotrhonzová, Marková, Cymbálová A Šťsatná, Kotrhonzová, Marková, Cymbálová | ASK Slavia Praha | 8 | 30.28 | ||||
4 | Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová | AKM Viktoria Plzeň | 7 | 30.73 | ||||
5 | Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 3 | 30.83 | ||||
6 | Pardubská, Šťastná, Tichá, Krbcová Pardubská, Šťastná, Tichá, Krbcová | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6 | 30.91 | ||||
7 | Brádlerová, Menčíková, Volná, Půhoná Brádlerová, Menčíková, Volná, Půhoná | AC TJ Jičín | 6 | 31.02 | ||||
8 | B Novotná, Štanclová, Hájková, Fořtová B Novotná, Štanclová, Hájková, Fořtová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 31.08 | ||||
9 | Uhlová, Škrňová, Hanykýřová, Jarošová Uhlová, Škrňová, Hanykýřová, Jarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 31.16 | ||||
10 | A Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Čermochová A Šlehubrová, Novotná, Sombergová, Čermochová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 31.26 | ||||
11 | Vrábelová, Quadrátová, Macková, Lamačová Vrábelová, Quadrátová, Macková, Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 5 | 31.32 | ||||
12 | Netíková, Bažoutová, Baldrmanová, Nováková Netíková, Bažoutová, Baldrmanová, Nováková | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 31.45 | ||||
13 | Urbášková, Komárková, Krejčířová, Kučerová Urbášková, Komárková, Krejčířová, Kučerová | AK Šternberk | 2 | 31.55 | ||||
14 | Novosadová, Beranová, Vánišová, Kozlová Novosadová, Beranová, Vánišová, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 8 | 31.83 | ||||
15 | Kožuškaničová, Pazderová, Petrová, Mičunková Kožuškaničová, Pazderová, Petrová, Mičunková | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 31.87 | ||||
16 | B Cukrková, Procházková, Smejkalová, Šašková B Cukrková, Procházková, Smejkalová, Šašková | ASK Slavia Praha | 4 | 32.17 | ||||
17 | Nosková, Matoušková, Adlerová, Suchá Nosková, Matoušková, Adlerová, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 32.69 | ||||
18 | B Pavlíková, Olivová, Šafránková, Znamínková B Pavlíková, Olivová, Šafránková, Znamínková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 32.92 | ||||
19 | B Babická K., Řehoušková, Hekerlová, Jinderlová B Babická K., Řehoušková, Hekerlová, Jinderlová | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 33.16 | ||||
20 | Hlasová, Lišková, Řezničková, Chdaňová Hlasová, Lišková, Řezničková, Chdaňová | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6 | 34.13 | ||||
21 | Daňková, Gabrhelová, Němčíková, Vitovksá Daňková, Gabrhelová, Němčíková, Vitovksá | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 35.37 | ||||
A Babická T., Řezníková, Jedličková, Vozábalová A Babická T., Řezníková, Jedličková, Vozábalová | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | DQ | |||||
Stuchlíková, Schwarzová, Bártová, Folková Stuchlíková, Schwarzová, Bártová, Folková | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2 | DNF |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2016 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Hykš, Wijas, Novotný, Havelka A Hykš, Wijas, Novotný, Havelka | ASK Slavia Praha | 4 | NR 2:30.48 | |||||||||||||||
2 | A Šmahel, Krakuvčík, Řehák, Holub A Šmahel, Krakuvčík, Řehák, Holub | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:33.41 | |||||||||||||||
3 | A Faltus, Slunéčko, Baše, Pechar A Faltus, Slunéčko, Baše, Pechar | A. C. Sparta Praha | 1 | 2:33.69 | |||||||||||||||
4 | Kučera, Kačpar, Pánek, Sobotka Kučera, Kačpar, Pánek, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:34.39 | |||||||||||||||
5 | Moravec, Husek, Kováčech, Vaněk Moravec, Husek, Kováčech, Vaněk | SSK Vítkovice | 3 | 2:36.22 | |||||||||||||||
6 | Steiner, Marek, Vyšín, Davidík Steiner, Marek, Vyšín, Davidík | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 2:37.13 | |||||||||||||||
7 | Pospíšil, Žaloudík, Mautner, Lawson Pospíšil, Žaloudík, Mautner, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:37.99 | |||||||||||||||
Schnajberk, Gnib, Vejlupek, Novák Schnajberk, Gnib, Vejlupek, Novák | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DQ 170.7 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2016 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konečný, Lipnický, Stádník, Demel Konečný, Lipnický, Stádník, Demel | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 2:38.03 | |||||||||||||||
2 | A Tláskal, Kořínek, Kvíčala, Pešek A Tláskal, Kořínek, Kvíčala, Pešek | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:38.07 | |||||||||||||||
3 | Kuník, Moulis, Fryauf, Vitásek Kuník, Moulis, Fryauf, Vitásek | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 2:40.58 | |||||||||||||||
4 | B Kašák, Talman, Lipový, Dudra B Kašák, Talman, Lipový, Dudra | ASK Slavia Praha | 2 | 2:42.19 | |||||||||||||||
5 | Charvát, Grégr J., Grégr L., Dohnal Charvát, Grégr J., Grégr L., Dohnal | AK Šternberk | 7 | 2:44.85 | |||||||||||||||
Blažek, Svoboda, Klouda, Kinský Blažek, Svoboda, Klouda, Kinský | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DQ 170.13 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2016 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiránek, Kaplan, Besser, Janeček Jiránek, Kaplan, Besser, Janeček | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 2:40.34 | |||||||||||||||
2 | Wooller, Žák, Starý, Kozák Wooller, Žák, Starý, Kozák | Spartak Praha 4 | 6 | 2:42.05 | |||||||||||||||
3 | B Höfner, Šámal, Konvalina, Fiala B Höfner, Šámal, Konvalina, Fiala | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:42.18 | |||||||||||||||
4 | B Pecha, Čech, Podaný, Michek B Pecha, Čech, Podaný, Michek | AC Čáslav z.s. | 5 | 2:43.99 | |||||||||||||||
5 | B Gorski, Vladyka, Heriem, Barek B Gorski, Vladyka, Heriem, Barek | A. C. Sparta Praha | 3 | 2:44.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Hykš, Wijas, Novotný, Havelka A Hykš, Wijas, Novotný, Havelka | ASK Slavia Praha | 4 | NR 2:30.48 | ||||
2 | A Šmahel, Krakuvčík, Řehák, Holub A Šmahel, Krakuvčík, Řehák, Holub | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:33.41 | ||||
3 | A Faltus, Slunéčko, Baše, Pechar A Faltus, Slunéčko, Baše, Pechar | A. C. Sparta Praha | 1 | 2:33.69 | ||||
4 | Kučera, Kačpar, Pánek, Sobotka Kučera, Kačpar, Pánek, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:34.39 | ||||
5 | Moravec, Husek, Kováčech, Vaněk Moravec, Husek, Kováčech, Vaněk | SSK Vítkovice | 3 | 2:36.22 | ||||
6 | Steiner, Marek, Vyšín, Davidík Steiner, Marek, Vyšín, Davidík | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 2:37.13 | ||||
7 | Pospíšil, Žaloudík, Mautner, Lawson Pospíšil, Žaloudík, Mautner, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:37.99 | ||||
8 | Schnajberk, Gnib, Vejlupek, Novák Schnajberk, Gnib, Vejlupek, Novák | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DQ 170.7 | ||||
8 | Konečný, Lipnický, Stádník, Demel Konečný, Lipnický, Stádník, Demel | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 2:38.03 | ||||
9 | A Tláskal, Kořínek, Kvíčala, Pešek A Tláskal, Kořínek, Kvíčala, Pešek | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:38.07 | ||||
10 | Jiránek, Kaplan, Besser, Janeček Jiránek, Kaplan, Besser, Janeček | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 2:40.34 | ||||
11 | Kuník, Moulis, Fryauf, Vitásek Kuník, Moulis, Fryauf, Vitásek | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 2:40.58 | ||||
12 | Wooller, Žák, Starý, Kozák Wooller, Žák, Starý, Kozák | Spartak Praha 4 | 6 | 2:42.05 | ||||
13 | B Höfner, Šámal, Konvalina, Fiala B Höfner, Šámal, Konvalina, Fiala | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:42.18 | ||||
14 | B Kašák, Talman, Lipový, Dudra B Kašák, Talman, Lipový, Dudra | ASK Slavia Praha | 2 | 2:42.19 | ||||
15 | B Pecha, Čech, Podaný, Michek B Pecha, Čech, Podaný, Michek | AC Čáslav z.s. | 5 | 2:43.99 | ||||
16 | B Gorski, Vladyka, Heriem, Barek B Gorski, Vladyka, Heriem, Barek | A. C. Sparta Praha | 3 | 2:44.36 | ||||
17 | Charvát, Grégr J., Grégr L., Dohnal Charvát, Grégr J., Grégr L., Dohnal | AK Šternberk | 7 | 2:44.85 | ||||
Blažek, Svoboda, Klouda, Kinský Blažek, Svoboda, Klouda, Kinský | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DQ 170.13 |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2016 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | NR 2:46.39 | |||||||||||||||
2 | A Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šínová T. A Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šínová T. | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:49.61 | |||||||||||||||
3 | Novotná, Rappová, Štanclová, Vokálová Novotná, Rappová, Štanclová, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 2:50.16 | |||||||||||||||
4 | A Procházková, Šťastná, Marková, Cymbálová A Procházková, Šťastná, Marková, Cymbálová | ASK Slavia Praha | 1 | 2:54.19 | |||||||||||||||
5 | Brádlerová, Půhoná, Havelková, Menčíková Brádlerová, Půhoná, Havelková, Menčíková | AC TJ Jičín | 5 | 2:56.93 | |||||||||||||||
6 | Kaletová, Peštová, Rabińáková, Kotková Kaletová, Peštová, Rabińáková, Kotková | Spartak Praha 4 | 8 | 2:57.44 | |||||||||||||||
7 | Lamačová, Quadratová, Macková, Rydlová Lamačová, Quadratová, Macková, Rydlová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:58.50 | |||||||||||||||
8 | Píchalová, Maršálková, Tomičková, Vágnerová Píchalová, Maršálková, Tomičková, Vágnerová | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 2:58.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2016 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teofilová, Sasynová, Kiedroňová, Zahaluková Teofilová, Sasynová, Kiedroňová, Zahaluková | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:55.34 | |||||||||||||||
2 | Krbcová, Málková, Ulmanová, Tichá Krbcová, Málková, Ulmanová, Tichá | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 8 | 2:57.38 | |||||||||||||||
3 | Novosadová, Vánišová, Beranová, Kozlova Novosadová, Vánišová, Beranová, Kozlova | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:58.00 | |||||||||||||||
4 | Nováková, Mervartová, Paldrmanová, Bažoutová Nováková, Mervartová, Paldrmanová, Bažoutová | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:59.62 | |||||||||||||||
5 | B Cukerová, Dorňáková, Kotrhonzová, Houšková B Cukerová, Dorňáková, Kotrhonzová, Houšková | ASK Slavia Praha | 1 | 3:00.09 | |||||||||||||||
6 | Popelová, Drešnarová, Danišová, Červinková Popelová, Drešnarová, Danišová, Červinková | A. C. Sparta Praha | 6 | 3:02.56 | |||||||||||||||
7 | Adlerová, Matoušková, Nosková, Suchá Adlerová, Matoušková, Nosková, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 3:04.36 | |||||||||||||||
8 | Škrnová, Uhlová, Hanykýřová, Jarošová Škrnová, Uhlová, Hanykýřová, Jarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 3:04.73 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2016 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drudíková, Štolbová, Babíková, Šmilauerová Drudíková, Štolbová, Babíková, Šmilauerová | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 2:59.83 | |||||||||||||||
2 | Kučerová, Krejčířová, Urbášková, Komárková Kučerová, Krejčířová, Urbášková, Komárková | AK Šternberk | 7 | 3:01.60 | |||||||||||||||
3 | Zikmundová A., Sajdlová, Vinšová, Šimůnková Zikmundová A., Sajdlová, Vinšová, Šimůnková | AC SYNER Turnov | 4 | 3:02.93 | |||||||||||||||
4 | Schwarzová, Stuchlíková, Kadavá, Folková Schwarzová, Stuchlíková, Kadavá, Folková | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 3:03.78 | |||||||||||||||
5 | A Olivová, Škopková, Šafránková, Šlehubrová A Olivová, Škopková, Šafránková, Šlehubrová | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 3:05.21 | |||||||||||||||
6 | B Pavlíková, Havlová, Znamínková, Sombergová B Pavlíková, Havlová, Znamínková, Sombergová | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 3:05.69 | |||||||||||||||
7 | B Holečková, Typltová, Vejšická, Šínová A. B Holečková, Typltová, Vejšická, Šínová A. | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 3:20.09 | |||||||||||||||
8 | Daňková, Gabrhelová, Vitovská, Němčíková Daňková, Gabrhelová, Vitovská, Němčíková | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 3:20.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | NR 2:46.39 | ||||
2 | A Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šínová T. A Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šínová T. | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:49.61 | ||||
3 | Novotná, Rappová, Štanclová, Vokálová Novotná, Rappová, Štanclová, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 2:50.16 | ||||
4 | A Procházková, Šťastná, Marková, Cymbálová A Procházková, Šťastná, Marková, Cymbálová | ASK Slavia Praha | 1 | 2:54.19 | ||||
5 | Teofilová, Sasynová, Kiedroňová, Zahaluková Teofilová, Sasynová, Kiedroňová, Zahaluková | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:55.34 | ||||
6 | Brádlerová, Půhoná, Havelková, Menčíková Brádlerová, Půhoná, Havelková, Menčíková | AC TJ Jičín | 5 | 2:56.93 | ||||
7 | Krbcová, Málková, Ulmanová, Tichá Krbcová, Málková, Ulmanová, Tichá | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 8 | 2:57.38 | ||||
8 | Kaletová, Peštová, Rabińáková, Kotková Kaletová, Peštová, Rabińáková, Kotková | Spartak Praha 4 | 8 | 2:57.44 | ||||
9 | Novosadová, Vánišová, Beranová, Kozlova Novosadová, Vánišová, Beranová, Kozlova | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:58.00 | ||||
10 | Lamačová, Quadratová, Macková, Rydlová Lamačová, Quadratová, Macková, Rydlová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:58.50 | ||||
11 | Píchalová, Maršálková, Tomičková, Vágnerová Píchalová, Maršálková, Tomičková, Vágnerová | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 2:58.87 | ||||
12 | Nováková, Mervartová, Paldrmanová, Bažoutová Nováková, Mervartová, Paldrmanová, Bažoutová | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:59.62 | ||||
13 | Drudíková, Štolbová, Babíková, Šmilauerová Drudíková, Štolbová, Babíková, Šmilauerová | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 2:59.83 | ||||
14 | B Cukerová, Dorňáková, Kotrhonzová, Houšková B Cukerová, Dorňáková, Kotrhonzová, Houšková | ASK Slavia Praha | 1 | 3:00.09 | ||||
15 | Kučerová, Krejčířová, Urbášková, Komárková Kučerová, Krejčířová, Urbášková, Komárková | AK Šternberk | 7 | 3:01.60 | ||||
16 | Popelová, Drešnarová, Danišová, Červinková Popelová, Drešnarová, Danišová, Červinková | A. C. Sparta Praha | 6 | 3:02.56 | ||||
17 | Zikmundová A., Sajdlová, Vinšová, Šimůnková Zikmundová A., Sajdlová, Vinšová, Šimůnková | AC SYNER Turnov | 4 | 3:02.93 | ||||
18 | Schwarzová, Stuchlíková, Kadavá, Folková Schwarzová, Stuchlíková, Kadavá, Folková | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 3:03.78 | ||||
19 | Adlerová, Matoušková, Nosková, Suchá Adlerová, Matoušková, Nosková, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 3:04.36 | ||||
20 | Škrnová, Uhlová, Hanykýřová, Jarošová Škrnová, Uhlová, Hanykýřová, Jarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 3:04.73 | ||||
21 | A Olivová, Škopková, Šafránková, Šlehubrová A Olivová, Škopková, Šafránková, Šlehubrová | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 3:05.21 | ||||
22 | B Pavlíková, Havlová, Znamínková, Sombergová B Pavlíková, Havlová, Znamínková, Sombergová | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 3:05.69 | ||||
23 | B Holečková, Typltová, Vejšická, Šínová A. B Holečková, Typltová, Vejšická, Šínová A. | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 3:20.09 | ||||
24 | Daňková, Gabrhelová, Vitovská, Němčíková Daňková, Gabrhelová, Vitovská, Němčíková | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 3:20.95 |
skok vysoký - Žáci
(so, 17.9.2016 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.601.651.691.721.751.781.801.821.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 15 | 1.82 | -O-XOXOOXOO | ||||||||||||||
2 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 14 | 1.80 | O-OOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 13 | 1.80 | -XOXOXXOOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 16 | 1.80 | -OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 11 | 1.75 | OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 12 | 1.75 | -OXO-XXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 6 | 1.72 | OXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 10 | 1.69 | --O-XXX | ||||||||||||||
9 |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 3 | 1.69 | -OXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 1 | 1.65 | OOXXX | ||||||||||||||
10= |
Jakub PěčekJakub Pěček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 9 | 1.65 | OOXXX | ||||||||||||||
10= |
Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 2 | 1.65 | OOXXX | ||||||||||||||
13 |
Martin PavlíkMartin Pavlík
SKOK J. Hradec, z.s. |
01 | 7 | 1.65 | -XOXXX | ||||||||||||||
14 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 4 | 1.65 | OXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5 | 1.60 | OXXX | ||||||||||||||
Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 17.9.2016 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.451.501.551.591.621.651.681.701.721.741.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 15 | NL 1.74 | ---OOOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 17 | 1.70 | -OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 19 | 1.65 | --OOXXOO-XXX | ||||||||||||||
4 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 8 | 1.62 | -OOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 10 | 1.62 | OOXOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4 | 1.62 | XOOXXOXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 13 | 1.62 | -OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 14 | 1.62 | -OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 9 | 1.59 | OXOOXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 1.59 | OXOOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 7 | 1.59 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12= |
Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 11 | 1.59 | --XOXXOXXX | ||||||||||||||
12= |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 16 | 1.59 | --XOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 3 | 1.55 | OXOXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 12 | 1.50 | -OXXX | ||||||||||||||
16= |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5 | 1.50 | XOOXXX | ||||||||||||||
16= |
Simona KowalikováSimona Kowaliková
Atletický klub Emila Zátopk... |
01 | 1 | 1.50 | XOOXXX | ||||||||||||||
18 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 2 | 1.50 | OXXOXXX | ||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 18 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 17.9.2016 - 13:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.903.954.004.104.15 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 16 | =NL 4.10 | --------O--XOO-XOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 15 | =NL 4.10 | -------O-XO-OXO-XOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 14 | 3.90 | ------O-O-OXXOO-XX-X | ||||||||||||||
4 |
Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 10 | 3.80 | -----O-OOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
01 | 12 | 3.70 | -----O-XOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 11 | 3.70 | -----O-XOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | 3.70 | --OXO-O-XOOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 9 | 3.50 | OXO-O-XOXOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 3.30 | -OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 6 | 3.20 | --OO-XXO-XXX | ||||||||||||||
11 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 2 | 3.00 | OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 5 | 2.80 | OOOXXX | ||||||||||||||
13 |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 4 | 2.60 | OOXXX | ||||||||||||||
14 |
Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1 | 2.60 | OXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 3 | 2.40 | OXXX | ||||||||||||||
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 17.9.2016 - 15:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.402.602.702.802.903.003.103.153.203.253.303.403.663.72 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 18 | 3.66 | ---XO-O--XO--OXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 17 | 3.10 | -O-OOOO-XXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 15 | 3.00 | -XO-XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 16 | 2.90 | -XOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 14 | 2.90 | -OOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 11 | 2.80 | OXXOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 7 | 2.80 | XXOOXXOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 6 | 2.80 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 12 | 2.80 | XOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ Jičín |
01 | 10 | 2.70 | OXOXOXXX | ||||||||||||||
11= |
Kristýna HáblováKristýna Háblová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5 | 2.60 | OOXXX | ||||||||||||||
11= |
Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
01 | 3 | 2.60 | OOXXX | ||||||||||||||
11= |
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 9 | 2.60 | OOXXX | ||||||||||||||
14 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4 | 2.60 | OXOXXX | ||||||||||||||
15= |
Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
02 | 8 | 2.40 | OXXX | ||||||||||||||
15= |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1 | 2.40 | OXXX | ||||||||||||||
15= |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 2 | 2.40 | OXXX | ||||||||||||||
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Z důvodu krajně nepříznového počasí se uskutečnil závod v hale. |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žáci
(ne, 18.9.2016 - 11:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 18 | NL 6.73 -1.2 m/s | 6.36-1.1 | 6.23-2.0 | 6.43-1.1 | 6.43 | 6.53-2.4 | 6.70-1.1 | 6.73-1.2 | ||||||||
2 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 17 | 6.52 -1.5 m/s | 5.89-1.3 | 6.25-1.5 | 6.52-1.5 | 6.52 | 6.48-1.2 | X | 6.35-1.2 | ||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 15 | 6.51 -1.5 m/s | 5.78-2.2 | 6.05-1.1 | 6.08-1.1 | 6.08 | 6.39-0.6 | 6.51-1.5 | 6.08-2.1 | ||||||||
4 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 16 | 6.05 -1.0 m/s | 5.63-2.5 | X | 5.89-1.0 | 5.89 | 5.95-1.1 | 5.94-1.5 | 6.05-1.0 | ||||||||
5 |
Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 7 | 5.97 -1.0 m/s | 5.59-1.9 | 5.42-1.0 | 5.97-1.0 | 5.97 | 5.52-1.2 | 5.30-1.6 | 5.65-1.3 | ||||||||
6 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10 | 5.87 -1.4 m/s | 5.87-1.4 | 5.57-1.5 | 5.65-1.1 | 5.87 | 5.72-1.4 | ||||||||||
7 |
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec |
01 | 14 | 5.85 -0.9 m/s | X | 5.85-0.9 | 5.54-1.5 | 5.85 | 5.75-1.7 | 5.48-1.1 | 5.82-1.0 | ||||||||
8 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 4 | 5.75 -1.7 m/s | 5.50-2.2 | 5.34-1.0 | 5.75-1.7 | 5.75 | 5.52-1.4 | 5.67-1.5 | 5.67-1.7 | ||||||||
9 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 2 | 5.67 -1.0 m/s | 5.35-1.6 | 5.67-1.0 | 5.55-1.6 | 5.67 | |||||||||||
10 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 13 | 5.65 -1.3 m/s | 5.65-1.3 | 5.40-0.9 | 5.57-1.7 | 5.65 | |||||||||||
11 |
Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
01 | 5 | 5.59 -0.5 m/s | 5.59-0.5 | 4.75-0.9 | 5.41-1.7 | 5.59 | |||||||||||
12 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 9 | 5.54 -2.0 m/s | 5.54-2.0 | 5.40-1.2 | 5.45-1.3 | 5.54 | |||||||||||
13 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 3 | 5.52 -0.9 m/s | 5.27-1.2 | 5.48-1.0 | 5.52-0.9 | 5.52 | |||||||||||
14 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 12 | 5.50 -1.8 m/s | 5.50-1.8 | 5.22-2.0 | 5.43-1.2 | 5.50 | |||||||||||
15 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 11 | 5.23 -1.2 m/s | 5.23-1.2 | 4.96-1.8 | 4.95-1.2 | 5.23 | |||||||||||
16 |
David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 1 | 5.16 -1.4 m/s | 5.08-1.6 | 5.16-1.4 | 5.05-1.4 | 5.16 | |||||||||||
17 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 6 | 5.11 -1.4 m/s | 5.04-2.0 | X | 5.11-1.4 | 5.11 | |||||||||||
18 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 8 | 4.34 -2.2 m/s | 4.34-2.2 | X | X | 4.34 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(ne, 18.9.2016 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 18 | 5.87 -0.4 m/s | 5.69+0.2 | 5.53-0.9 | 5.69+0.1 | 5.69 | 5.78+1.5 | 5.87-0.4 | X | ||||||||
2 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 14 | 5.67 +1.2 m/s | 5.22+0.3 | 5.24-1.0 | 5.15-0.2 | 5.24 | 4.95+0.0 | X | 5.67+1.2 | ||||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 17 | 5.40 +0.6 m/s | X | 5.24-1.2 | 5.06+0.0 | 5.24 | 5.14+0.4 | 5.40+0.6 | 5.23+0.4 | ||||||||
4 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 12 | 5.39 +1.4 m/s | X | 5.36-0.6 | 5.25+0.4 | 5.36 | 5.39+1.4 | - | 4.23+0.2 | ||||||||
5 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 11 | 5.38 +0.0 m/s | 4.64-0.1 | 5.06-1.0 | 4.88-0.8 | 5.06 | 5.14-0.1 | 5.27+0.7 | 5.38+0.0 | ||||||||
6 |
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub Kyjov |
01 | 7 | 5.13 -0.4 m/s | 5.13-0.4 | 4.90-1.2 | 4.93-0.5 | 5.13 | 5.09+0.2 | 5.11+0.5 | 5.11+0.0 | ||||||||
7 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 15 | 5.11 +0.8 m/s | 5.02+0.1 | 5.03-0.6 | 5.04-0.1 | 5.04 | 4.72-0.3 | 5.11+0.8 | 4.91-0.2 | ||||||||
8 |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 9 | 5.04 +0.0 m/s | 5.04+0.0 | 4.66-0.9 | 4.87-0.8 | 5.04 | 4.75-0.4 | 4.72+1.1 | 4.81-0.1 | ||||||||
9 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 3 | 5.03 -1.1 m/s | X | 4.84-0.5 | 5.03-1.1 | 5.03 | |||||||||||
10 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 16 | 5.00 -0.3 m/s | 4.83+0.2 | X | 5.00-0.3 | 5.00 | |||||||||||
11 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 5 | 4.98 -0.2 m/s | 4.94-0.3 | 4.98-0.2 | 4.76-1.5 | 4.98 | |||||||||||
12 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 2 | 4.98 -0.7 m/s | 4.92-0.5 | 4.92-0.6 | 4.98-0.7 | 4.98 | |||||||||||
13 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 6 | 4.96 -0.6 m/s | 4.84+0.3 | 4.95-0.4 | 4.96-0.6 | 4.96 | |||||||||||
14 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška |
01 | 8 | 4.94 -0.8 m/s | X | 4.57-0.6 | 4.94-0.8 | 4.94 | |||||||||||
15 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | 4.92 -0.2 m/s | 4.91-0.4 | 4.89-0.8 | 4.92-0.2 | 4.92 | |||||||||||
16 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 4.88 -0.6 m/s | 4.58-0.1 | 4.54-1.0 | 4.88-0.6 | 4.88 | |||||||||||
17 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 4 | 4.86 -1.1 m/s | 4.77+0.4 | 4.39-0.6 | 4.86-1.1 | 4.86 | |||||||||||
18 |
Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis Praha |
02 | 1 | 4.70 +0.5 m/s | 4.64+0.3 | 4.34-0.5 | 4.70+0.5 | 4.70 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(ne, 18.9.2016 - 10:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC Brno |
01 | 18 | 12.55 | 10.98 | 11.93 | 12.25 | 12.25 | 11.77 | 11.75 | 12.55 | ||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 16 | 12.48 | 11.10 | 11.09 | 11.62 | 11.62 | 11.05 | 12.48 | X | ||||||||
3 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 13 | 11.90 | 10.98 | 11.12 | 11.34 | 11.34 | 11.08 | 11.25 | 11.90 | ||||||||
4 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Sportovní klub Bystřice n.P. |
01 | 6 | 11.86 | 11.11 | 11.25 | 11.37 | 11.37 | 09.79 | 11.00 | 11.86 | ||||||||
5 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start Havířov |
01 | 9 | 11.83 | 11.83 | X | X | 11.83 | 10.60 | 09.46 | 11.23 | ||||||||
6 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 17 | 11.77 | 11.41 | 11.24 | 11.15 | 11.41 | 11.77 | 11.45 | 10.45 | ||||||||
7 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 14 | 11.75 | 11.47 | 11.75 | 11.12 | 11.75 | 11.58 | 10.57 | 11.09 | ||||||||
8 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice |
02 | 8 | 11.43 | 10.57 | 11.34 | 11.43 | 11.43 | X | 10.65 | 10.51 | ||||||||
9 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 10 | 11.33 | 11.06 | 11.33 | 10.67 | 11.33 | |||||||||||
10 |
Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy Vary |
01 | 12 | 11.13 | 10.48 | 11.13 | 11.00 | 11.13 | |||||||||||
11 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 15 | 11.05 | 10.57 | 11.05 | 10.30 | 11.05 | |||||||||||
12 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 4 | 11.05 | 11.05 | X | 10.40 | 11.05 | |||||||||||
13 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 10.97 | 10.66 | 10.90 | 10.97 | 10.97 | |||||||||||
14 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 1 | 10.80 | 10.28 | 10.62 | 10.80 | 10.80 | |||||||||||
15 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 3 | 10.57 | 09.90 | 10.57 | 10.50 | 10.57 | |||||||||||
16 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 2 | 10.38 | 09.53 | 10.38 | 10.28 | 10.38 | |||||||||||
17 |
Michaela KunertováMichaela Kunertová
AK Chotěšov z. s. |
01 | 7 | 10.29 | 09.46 | 09.08 | 10.29 | 10.29 | |||||||||||
18 |
Linda ČechováLinda Čechová
Athletic club Mariánské Láz... |
01 | 5 | 10.25 | 10.25 | X | 09.76 | 10.25 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 18.9.2016 - 11:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 16 | NL 16.30 | 15.01 | 15.83 | 16.05 | 16.05 | 16.30 | 16.04 | 15.65 | ||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 15 | 16.22 | 13.62 | 13.74 | 14.39 | 14.39 | 15.25 | 14.97 | 16.22 | ||||||||
3 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | 15.21 | 14.41 | 14.83 | 14.99 | 14.99 | 15.09 | 15.21 | 14.02 | ||||||||
4 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 9 | 15.13 | 13.11 | 13.82 | 14.46 | 14.46 | 13.24 | 13.78 | 15.13 | ||||||||
5 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 14 | 15.09 | 14.16 | 14.68 | X | 14.68 | 15.09 | X | X | ||||||||
6 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 12 | 14.20 | X | 13.96 | 13.82 | 13.96 | 14.20 | 13.53 | X | ||||||||
7 |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 10 | 13.63 | X | 13.16 | 13.46 | 13.46 | X | 13.63 | 12.05 | ||||||||
8 |
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 7 | 13.18 | 12.55 | 12.62 | 13.06 | 13.06 | 12.18 | 13.18 | 13.05 | ||||||||
9 |
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC Brno |
01 | 5 | 12.87 | 12.87 | 11.95 | X | 12.87 | |||||||||||
10 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 4 | 12.60 | 12.20 | 12.09 | 12.60 | 12.60 | |||||||||||
11 |
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 6 | 12.46 | 11.59 | 11.29 | 12.46 | 12.46 | |||||||||||
12 |
Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 8 | 12.44 | 12.34 | 12.44 | 12.44 | 12.44 | |||||||||||
13 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1 | 12.15 | 11.46 | 11.08 | 12.15 | 12.15 | |||||||||||
14 |
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | 12.13 | 12.13 | 11.38 | 12.02 | 12.13 | |||||||||||
15 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 11.96 | 11.03 | 11.00 | 11.96 | 11.96 | |||||||||||
Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 17.9.2016 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 15 | 37.56 | X | 30.61 | X | 30.61 | X | 37.56 | 34.14 | ||||||||
2 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 17 | 36.25 | 32.76 | X | 32.59 | 32.76 | 32.45 | 34.87 | 36.25 | ||||||||
3 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 14 | 33.39 | X | 30.89 | X | 30.89 | X | 31.80 | 33.39 | ||||||||
4 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 18 | 33.17 | 27.94 | 31.16 | 31.67 | 31.67 | X | 33.17 | X | ||||||||
5 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 16 | 32.99 | 32.58 | 32.94 | 28.54 | 32.94 | 27.92 | X | 32.99 | ||||||||
6 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 13 | 32.24 | X | 32.24 | X | 32.24 | 31.08 | 29.90 | X | ||||||||
7 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 12 | 29.77 | 25.87 | 29.40 | 27.20 | 29.40 | 29.77 | 28.82 | 28.41 | ||||||||
8 |
Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 1 | 29.66 | X | 29.66 | 28.56 | 29.66 | X | X | 24.74 | ||||||||
9 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 8 | 28.48 | X | 28.04 | 28.48 | 28.48 | |||||||||||
10 |
Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 11 | 27.50 | 27.50 | 27.16 | X | 27.50 | |||||||||||
11 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 2 | 27.42 | 26.70 | 27.42 | 25.31 | 27.42 | |||||||||||
12 |
Michaela KunertováMichaela Kunertová
AK Chotěšov z. s. |
01 | 9 | 27.06 | 24.26 | X | 27.06 | 27.06 | |||||||||||
13 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 6 | 25.58 | X | 24.71 | 25.58 | 25.58 | |||||||||||
14 |
Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 3 | 24.55 | 11.29 | 23.61 | 24.55 | 24.55 | |||||||||||
15 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 5 | 24.48 | 24.48 | 21.54 | X | 24.48 | |||||||||||
16 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 4 | 23.24 | 23.24 | X | 20.15 | 23.24 | |||||||||||
Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 17.9.2016 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 12 | NL 48.80 | 44.45 | X | 43.21 | 44.45 | 44.91 | 46.81 | 48.80 | ||||||||
2 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 17 | 45.47 | 41.00 | 45.47 | X | 45.47 | 44.50 | X | X | ||||||||
3 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 15 | 44.65 | X | X | 42.67 | 42.67 | X | 36.85 | 44.65 | ||||||||
4 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 10 | 44.59 | X | 41.82 | 44.59 | 44.59 | X | 43.77 | 38.53 | ||||||||
5 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 16 | 42.13 | X | 42.13 | X | 42.13 | X | X | X | ||||||||
6 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 11 | 40.42 | 36.91 | X | 38.63 | 38.63 | 37.96 | 40.42 | X | ||||||||
7 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 1 | 39.27 | 38.12 | 38.27 | 37.90 | 38.27 | 30.19 | X | 39.27 | ||||||||
8 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 3 | 38.34 | 34.53 | X | 38.34 | 38.34 | X | X | X | ||||||||
9 |
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5 | 38.03 | 38.03 | X | X | 38.03 | |||||||||||
10 |
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 13 | 37.60 | 37.60 | X | 36.05 | 37.60 | |||||||||||
11 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 6 | 37.56 | 36.34 | 36.89 | 37.56 | 37.56 | |||||||||||
12 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 7 | 37.38 | X | X | 37.38 | 37.38 | |||||||||||
13 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 4 | 33.85 | 33.85 | 29.31 | 30.27 | 33.85 | |||||||||||
14 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 8 | 32.17 | X | 32.17 | 31.17 | 32.17 | |||||||||||
15 |
Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 2 | 31.64 | 31.64 | 26.97 | X | 31.64 | |||||||||||
16 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 9 | 31.59 | X | 30.00 | 31.59 | 31.59 | |||||||||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 14 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(ne, 18.9.2016 - 09:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 18 | NL 46.08 | 39.34 | 40.83 | X | 40.83 | 32.91 | 46.08 | 44.87 | ||||||||
2 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 17 | 44.33 | 42.04 | 41.64 | 42.17 | 42.17 | 43.44 | X | 44.33 | ||||||||
3 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER Turnov |
01 | 16 | 42.38 | X | 42.04 | X | 42.04 | 40.59 | 42.38 | X | ||||||||
4 |
Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 14 | 39.55 | X | X | 36.24 | 36.24 | 39.12 | X | 39.55 | ||||||||
5 |
Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 12 | 36.73 | 35.37 | 36.73 | 32.91 | 36.73 | X | X | 28.63 | ||||||||
6 |
Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 15 | 36.26 | 33.72 | 30.83 | 34.71 | 34.71 | X | X | 36.26 | ||||||||
7 |
Linda ČechováLinda Čechová
Athletic club Mariánské Láz... |
01 | 10 | 34.76 | 34.76 | 32.31 | X | 34.76 | X | 29.11 | X | ||||||||
8 |
Michaela KvasničkováMichaela Kvasničková
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 1 | 34.26 | 29.81 | 32.44 | 34.26 | 34.26 | 29.21 | 30.58 | 25.95 | ||||||||
9 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 11 | 34.19 | X | 34.19 | X | 34.19 | |||||||||||
10 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | 32.82 | 24.83 | X | 32.82 | 32.82 | |||||||||||
11 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk |
02 | 4 | 32.70 | 23.83 | 28.79 | 32.70 | 32.70 | |||||||||||
12 |
Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 9 | 32.10 | 30.84 | 32.10 | X | 32.10 | |||||||||||
13 |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 2 | 29.81 | 29.81 | 25.25 | X | 29.81 | |||||||||||
14 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 7 | 29.79 | X | 29.79 | 28.91 | 29.79 | |||||||||||
15 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 3 | 29.76 | X | X | 29.76 | 29.76 | |||||||||||
16 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 6 | 29.74 | 29.74 | 28.48 | X | 29.74 | |||||||||||
17 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 5 | 27.97 | 27.97 | X | X | 27.97 | |||||||||||
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 17.9.2016 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 17 | 56.80 | X | 49.71 | 52.29 | 52.29 | X | X | 56.80 | ||||||||
2 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 16 | 51.58 | 46.16 | 51.58 | X | 51.58 | 50.66 | 48.66 | X | ||||||||
3 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 14 | 49.31 | X | 45.45 | 46.30 | 46.30 | 44.71 | 49.31 | 49.03 | ||||||||
4 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 12 | 47.01 | 44.62 | 41.42 | X | 44.62 | 45.21 | 47.01 | X | ||||||||
5 |
Dominik JiskraDominik Jiskra
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 11 | 43.40 | 34.80 | 41.11 | 43.40 | 43.40 | 41.25 | X | X | ||||||||
6 |
Vít MálekVít Málek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 6 | 40.33 | X | 40.33 | 34.59 | 40.33 | 38.45 | X | X | ||||||||
7 |
Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | 39.49 | 37.66 | X | 39.03 | 39.03 | 39.49 | 37.38 | 36.31 | ||||||||
8 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 7 | 38.70 | 34.82 | 38.70 | 35.10 | 38.70 | 33.86 | X | 35.27 | ||||||||
9 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 13 | 38.33 | 37.25 | 38.33 | X | 38.33 | |||||||||||
10 |
David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4 | 37.85 | 37.85 | 37.01 | X | 37.85 | |||||||||||
11 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | 36.37 | 29.94 | 36.37 | X | 36.37 | |||||||||||
12 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 9 | 35.03 | 35.03 | X | X | 35.03 | |||||||||||
13 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5 | 31.42 | 29.29 | 31.42 | X | 31.42 | |||||||||||
14 |
Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1 | 30.99 | 28.87 | 30.99 | 30.39 | 30.99 | |||||||||||
15 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2 | 30.03 | X | 29.21 | 30.03 | 30.03 | |||||||||||
16 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 15 | 12.95 | 12.95 | X | X | 12.95 | |||||||||||
Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s. |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 18.9.2016 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 17 | 41.76 | 41.75 | 39.11 | 36.29 | 41.75 | 37.62 | 40.79 | 41.76 | ||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 18 | 39.82 | 38.20 | 39.05 | 39.82 | 39.82 | X | X | 29.61 | ||||||||
3 |
Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 19 | 39.65 | 21.10 | 39.65 | 35.31 | 39.65 | 33.28 | 32.85 | |||||||||
4 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Sportovní klub Bystřice n.P. |
01 | 16 | 38.22 | 28.31 | 38.22 | 35.00 | 38.22 | 36.37 | 33.93 | 36.66 | ||||||||
5 |
Michaela KunertováMichaela Kunertová
AK Chotěšov z. s. |
01 | 14 | 38.18 | 33.86 | 35.17 | 33.67 | 35.17 | 34.48 | 30.68 | 38.18 | ||||||||
6 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC SYNER Turnov |
01 | 5 | 37.85 | 34.16 | 33.50 | 33.99 | 34.16 | 34.68 | 34.56 | 37.85 | ||||||||
7 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 11 | 36.85 | X | 36.85 | 35.46 | 36.85 | 28.74 | X | 34.96 | ||||||||
8 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 12 | 36.28 | 32.12 | 34.30 | 35.04 | 35.04 | 35.98 | 36.28 | 33.56 | ||||||||
9 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 2 | 33.59 | 32.05 | 31.09 | 33.59 | 33.59 | |||||||||||
10 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 7 | 32.96 | 32.96 | 30.86 | 26.70 | 32.96 | |||||||||||
11 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 9 | 32.43 | 27.47 | 27.38 | 32.43 | 32.43 | |||||||||||
12 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 15 | 32.13 | 30.41 | 30.31 | 32.13 | 32.13 | |||||||||||
13 |
Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia Praha |
01 | 4 | 31.68 | 26.22 | 31.68 | 31.03 | 31.68 | |||||||||||
14 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 3 | 30.86 | 16.47 | 27.09 | 30.86 | 30.86 | |||||||||||
15 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 8 | 30.41 | 30.15 | 27.60 | 30.41 | 30.41 | |||||||||||
16 |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška |
02 | 1 | 30.35 | 27.83 | 30.35 | 29.46 | 30.35 | |||||||||||
17 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 6 | 29.68 | 29.68 | 29.10 | 29.58 | 29.68 | |||||||||||
18 |
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 13 | 29.10 | 27.41 | 29.10 | X | 29.10 | |||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(ne, 18.9.2016 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 17 | 54.02 | X | 45.03 | 54.02 | 54.02 | 49.20 | X | 52.36 | ||||||||
2 |
Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 12 | 53.94 | 51.86 | 52.36 | 50.72 | 52.36 | 49.21 | 52.61 | 53.94 | ||||||||
3 |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 16 | 53.92 | X | 47.37 | 50.25 | 50.25 | 50.29 | 53.92 | 51.67 | ||||||||
4 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 14 | 52.46 | 50.27 | 46.95 | 43.73 | 50.27 | X | 52.46 | X | ||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 15 | 47.92 | 45.59 | 46.29 | 47.92 | 47.92 | 47.87 | 45.10 | X | ||||||||
6 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 8 | 46.24 | 40.81 | 46.24 | 44.69 | 46.24 | 44.77 | 42.85 | 45.28 | ||||||||
7 |
David BajerDavid Bajer
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 10 | 44.20 | 43.38 | 34.79 | 41.01 | 43.38 | 44.20 | 40.34 | X | ||||||||
8 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 7 | 44.15 | 44.15 | 40.03 | 35.68 | 44.15 | 31.14 | 35.94 | 35.69 | ||||||||
9 |
Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 6 | 43.03 | 41.49 | X | 43.03 | 43.03 | |||||||||||
10 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 13 | 42.52 | 42.18 | 41.52 | 42.52 | 42.52 | |||||||||||
11 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 5 | 40.81 | 40.81 | 36.37 | 39.84 | 40.81 | |||||||||||
12 |
Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s. |
01 | 1 | 39.26 | 39.26 | 33.53 | 32.79 | 39.26 | |||||||||||
13 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4 | 38.35 | X | 37.70 | 38.35 | 38.35 | |||||||||||
14 |
Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 2 | 37.32 | X | 37.32 | 31.58 | 37.32 | |||||||||||
15 |
David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3 | 32.83 | 32.83 | X | 29.67 | 32.83 | |||||||||||
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Sebastian WilkSebastian Wilk
BYAC Brno |
01 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci
(so, 17.9.2016 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 16:38.35 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 16:45.97 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 16:54.39 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 16:54.40 | ||||||||||||||
5 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 17:12.66 | ||||||||||||||
6 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 17:33.25 | ||||||||||||||
7 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 17:54.27 | ||||||||||||||
8 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 13 | 18:04.69 | ||||||||||||||
9 | Daniel BaliczDaniel Balicz | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 18:44.01 | ||||||||||||||
10 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11 | 18:58.39 | ||||||||||||||
11 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 19:00.73 | ||||||||||||||
12 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 10 | 19:52.47 | ||||||||||||||
13 | Oldřich TulisOldřich Tulis | 02 | A. C. Sparta Praha | 12 | 19:54.78 | ||||||||||||||
14 | Jaromír KonvičkaJaromír Konvička | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 14 | 20:46.87 | ||||||||||||||
15 | Matěj PávekMatěj Pávek | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 17 | 21:11.97 | ||||||||||||||
16 | Filip KryštůfekFilip Kryštůfek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 16 | 21:12.39 | ||||||||||||||
Adam LašákAdam Lašák | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 15 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně
(so, 17.9.2016 - 17:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HolečkováSára Holečková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | NL 17:10.87 | ||||||||||||||
2 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 17:21.16 | ||||||||||||||
3 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 17:29.28 | ||||||||||||||
4 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 17:33.40 | ||||||||||||||
5 | Kristýna VejšickáKristýna Vejšická | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 17:46.65 | ||||||||||||||
6 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 18:00.64 | ||||||||||||||
7 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15 | 18:04.05 | ||||||||||||||
8 | Kristýna SüsserováKristýna Süsserová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14 | 18:10.92 | ||||||||||||||
9 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 18:21.30 | ||||||||||||||
10 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 18 | 18:31.67 | ||||||||||||||
11 | Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská | 01 | TJ Sokol Opava | 17 | 18:32.53 | ||||||||||||||
12 | Tereza ŠtulcováTereza Štulcová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 25 | 18:42.20 | ||||||||||||||
13 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 12 | 18:43.36 | ||||||||||||||
14 | Stella SobotkováStella Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 19 | 18:43.79 | ||||||||||||||
15 | Eliška SlovákováEliška Slováková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 24 | 19:00.49 | ||||||||||||||
16 | Nikol ReinertováNikol Reinertová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 21 | 19:03.53 | ||||||||||||||
17 | Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 20 | 19:09.84 | ||||||||||||||
18 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3 | 19:11.61 | ||||||||||||||
19 | Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 27 | 19:17.25 | ||||||||||||||
20 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 1 | 19:19.35 | ||||||||||||||
21 | Martina TypltováMartina Typltová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19:23.31 | ||||||||||||||
22 | Veronika ChyškováVeronika Chyšková | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 31 | 19:29.56 | ||||||||||||||
23 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 29 | 19:35.55 | ||||||||||||||
24 | Kateřina HoškováKateřina Hošková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 19:48.45 | ||||||||||||||
25 | Nela SeibertováNela Seibertová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 28 | 20:01.15 | ||||||||||||||
26 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC SYNER Turnov | 23 | 20:12.96 | ||||||||||||||
27 | Adéla PazderováAdéla Pazderová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 30 | 20:59.55 | ||||||||||||||
Veronika FürstováVeronika Fürstová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 22 | DQ | |||||||||||||||
Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková | 02 | AC Vysoké Mýto | 26 | DNF | |||||||||||||||
Sarah StadlerováSarah Stadlerová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Veronika GünterováVeronika Günterová | 03 | TJ Jiskra Nový Bor | 16 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |