Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2016)

chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 17.9.2016 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 16:38.35
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 16:45.97
3 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 16:54.39
4 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16:54.40
5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17:12.66
6 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 17:33.25
7 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 17:54.27
8 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13 18:04.69
9 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 18:44.01
10 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 18:58.39
11 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 19:00.73
12 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 19:52.47
13 Oldřich TulisOldřich Tulis 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 19:54.78
14 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14 20:46.87
15 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 21:11.97
16 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16 21:12.39
Adam LašákAdam Lašák 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 DNS
Celkem 17 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 17.9.2016 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 NL 17:10.87
2 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 17:21.16
3 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17:29.28
4 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 17:33.40
5 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 17:46.65
6 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 18:00.64
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15 18:04.05
8 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14 18:10.92
9 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 18:21.30
10 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 18:31.67
11 Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17 18:32.53
12 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25 18:42.20
13 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 18:43.36
14 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19 18:43.79
15 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24 19:00.49
16 Nikol ReinertováNikol Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 19:03.53
17 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 19:09.84
18 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 3 19:11.61
19 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 27 19:17.25
20 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 1 19:19.35
21 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 19:23.31
22 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31 19:29.56
23 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29 19:35.55
24 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 19:48.45
25 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 28 20:01.15
26 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23 20:12.96
27 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30 20:59.55
Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22 DQ
Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26 DNF
Sarah StadlerováSarah Stadlerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11 DNS
Veronika GünterováVeronika Günterová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 16 DNS
Celkem 31 závodníků