výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2016)

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.27 Q
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 38.33 Q
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 38.62
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.63
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 38.95
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 39.67
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 1 40.02
Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.60 Q
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 3 37.72 Q
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 38.52 q
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 38.55
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 38.69
6 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 39.16
7 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 39.16
8 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 39.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.03 Q
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.24 Q
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 38.29 q
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.68
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.06
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.35
7 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 41.50
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.60 Q
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 3 37.72 Q
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.03 Q
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.24 Q
5 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.27 Q
6 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 38.29 q
7 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 38.33 Q
8 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 38.52 q
9 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 38.55
10 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 38.62
11 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.63
12 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.68
13 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 38.69
14 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 38.95
15 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 39.06
16 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 39.16
17 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 39.16
18 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 39.16
19 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.35
20 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 39.67
21 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 1 40.02
22 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 41.50
Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 DQ 162.7

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.9.2016 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 2 36.95
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.45
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.97
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 38.01
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 38.09
6 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.25
7 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 38.27
8 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 38.83
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.95 Q
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 42.35 Q
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.55 q
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 42.82
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 43.00
6 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 45.31
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.67 Q
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 5 41.98 Q
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 42.55 q
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.08
5 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 43.56
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 43.66
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 43.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 42.26 Q
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 42.56 Q
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 42.78
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 42.78
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.82
6 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2 44.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.95 Q
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.67 Q
3 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 5 41.98 Q
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 42.26 Q
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 42.35 Q
6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.55 q
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 42.55 q
8 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 42.56 Q
9 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 42.78
10 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 42.78
11 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.82
12 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 42.82
13 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 43.00
14 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 43.08
15 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 43.56
16 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 43.66
17 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 43.97
18 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2 44.57
19 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 45.31
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.9.2016 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 39.65
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.66
3 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 6 41.71
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 42.03
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 42.26
6 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 42.39
7 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 43.27
8 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 43.66
Celkem 8 závodníků