Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze
Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2016)300 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 38.27 | Q | |||||||||||||
2 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 38.33 | Q | |||||||||||||
3 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 38.62 | ||||||||||||||
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 38.63 | ||||||||||||||
5 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 38.95 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 39.67 | ||||||||||||||
7 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk | 1 | 40.02 | ||||||||||||||
Jakub KaňovskýJakub Kaňovský | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 37.60 | Q | |||||||||||||
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 3 | 37.72 | Q | |||||||||||||
3 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 38.52 | q | |||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 38.55 | ||||||||||||||
5 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 38.69 | ||||||||||||||
6 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 39.16 | ||||||||||||||
7 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 39.16 | ||||||||||||||
8 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 39.16 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 38.03 | Q | |||||||||||||
2 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 38.24 | Q | |||||||||||||
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 38.29 | q | |||||||||||||
4 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 38.68 | ||||||||||||||
5 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 39.06 | ||||||||||||||
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 39.35 | ||||||||||||||
7 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 41.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 37.60 | Q | ||
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 3 | 37.72 | Q | ||
3 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 38.03 | Q | ||
4 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 38.24 | Q | ||
5 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 38.27 | Q | ||
6 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 2 | 38.29 | q | ||
7 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 38.33 | Q | ||
8 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 38.52 | q | ||
9 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 38.55 | |||
10 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 38.62 | |||
11 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 38.63 | |||
12 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 38.68 | |||
13 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 38.69 | |||
14 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 38.95 | |||
15 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 39.06 | |||
16 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 39.16 | |||
17 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 39.16 | |||
18 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 39.16 | |||
19 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 39.35 | |||
20 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 39.67 | |||
21 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk | 1 | 40.02 | |||
22 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 41.50 | |||
Jakub KaňovskýJakub Kaňovský | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | DQ 162.7 |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 2 | 36.95 | ||||||||||||||
2 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 37.45 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 37.97 | ||||||||||||||
4 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 38.01 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 38.09 | ||||||||||||||
6 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 5 | 38.25 | ||||||||||||||
7 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 38.27 | ||||||||||||||
8 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 38.83 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 17.9.2016 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 39.95 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 3 | 42.35 | Q | |||||||||||||
3 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 42.55 | q | |||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 42.82 | ||||||||||||||
5 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 43.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 45.31 | ||||||||||||||
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.9.2016 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 40.67 | Q | |||||||||||||
2 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 5 | 41.98 | Q | |||||||||||||
3 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 6 | 42.55 | q | |||||||||||||
4 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 43.08 | ||||||||||||||
5 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 43.56 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 43.66 | ||||||||||||||
7 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 43.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.9.2016 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 42.26 | Q | |||||||||||||
2 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 42.56 | Q | |||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 42.78 | ||||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 42.78 | ||||||||||||||
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 42.82 | ||||||||||||||
6 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 2 | 44.57 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 39.95 | Q | ||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 40.67 | Q | ||
3 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 5 | 41.98 | Q | ||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 42.26 | Q | ||
5 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 3 | 42.35 | Q | ||
6 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 42.55 | q | ||
7 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 6 | 42.55 | q | ||
8 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 42.56 | Q | ||
9 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 7 | 42.78 | |||
10 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 42.78 | |||
11 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 42.82 | |||
12 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 42.82 | |||
13 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 43.00 | |||
14 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 43.08 | |||
15 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 8 | 43.56 | |||
16 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 43.66 | |||
17 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 43.97 | |||
18 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk | 2 | 44.57 | |||
19 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 45.31 | |||
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | DNS |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 18.9.2016 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 39.65 | ||||||||||||||
2 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 39.66 | ||||||||||||||
3 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 6 | 41.71 | ||||||||||||||
4 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 42.03 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 42.26 | ||||||||||||||
6 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 42.39 | ||||||||||||||
7 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 43.27 | ||||||||||||||
8 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 1 | 43.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |