výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Běchovice-Praha (25. 9. 2016)

10 km silnice - Muži

(ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 30:26
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30:33
3 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 30:57
4 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 31:29
5 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 32:08
6 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 32:10
7 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32:22
8 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 32:23
9 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 32:28
10 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32:44
11 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32:48
12 Robert ŠtefkoRobert Štefko 68 ČBKČBK 32:55
13 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 33:04
14 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 33:24
15 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 33:32
16 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33:42
17 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33:52
18 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 33:56
19 Robert HeczkoRobert Heczko 78 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 34:10
20 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34:11
21 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:14
22 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 34:27
23 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 34:30
24 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 34:58
25 Přemysl JežekPřemysl Ježek 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 35:08
26 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 35:23
27 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:37
28 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35:38
29 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 36:08
30 Michal KovářMichal Kovář 71 AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť 36:13
31 Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 36:27
32 Jan HerdaJan Herda 83 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 36:29
33 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 36:32
34 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36:32
35 Jiří SoučekJiří Souček 93 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 36:32
36 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36:36
37 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:36
38 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 36:38
39 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 36:48
40 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 36:55
41 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 37:05
42 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 37:07
43 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37:07
44 Vojtěch BližňákVojtěch Bližňák 83 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 37:19
45 Tomáš BeranTomáš Beran 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37:26
46 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 37:30
47 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 37:35
48 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 37:42
49 Adam BöckAdam Böck 87 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 37:44
50 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 37:53
51 Václav PundaVáclav Punda 90 RBZ PRAHARBZ PRAHA 37:59
52 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 38:03
53 Jan KnyttlJan Knyttl 78 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38:15
54 Jan NovotnýJan Novotný 78 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 38:27
55 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 38:36
56 Luboš MatějkaLuboš Matějka 82 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 38:38
57 Josef SmetanaJosef Smetana 69 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 38:38
58 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 39:02
59 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 39:13
60 Petr ŠtécPetr Štéc 86 RBZ PRAHARBZ PRAHA 39:36
61 Pavel MužíčekPavel Mužíček 84 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39:38
62 Jan KervitcerJan Kervitcer 78 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 39:41
63 Viktor RumpíkViktor Rumpík 88 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40:09
64 Jan KašeJan Kaše 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 40:57
65 Lukáš JaníkLukáš Janík 88 RBZ PRAHARBZ PRAHA 41:21
66 Martin HorváthMartin Horváth 85 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 41:55
67 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 42:20
68 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 43:46
69 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 44:16
70 Petr GdulaPetr Gdula 61 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46:25
71 Václav VachrlonVáclav Vachrlon 82 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 47:08
72 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 47:29
73 Martin NovotnýMartin Novotný 79 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 47:39
74 Jiří KinterJiří Kinter 80 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 48:13
75 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 48:18
76 Roman SkalkaRoman Skalka 80 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 48:24
Martin StehlíkMartin Stehlík 80 RBZ PRAHARBZ PRAHA DNS
Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Martin SingrMartin Singr 87 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNS
Roman PavlůRoman Pavlů 79 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Petr KubištaPetr Kubišta 70 SC MARATHON PLZEŇ,z.s.SC MARATHON PLZEŇ,z.s. DNS
Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Jindřich BaumrukJindřich Baumruk 65 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Jan KohutJan Kohut 85 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Celkem 85 závodníků

10 km silnice - Junioři

(ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 32:22
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33:28
3 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33:40
4 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 34:15
5 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 34:22
6 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 34:39
7 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35:17
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36:03
9 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36:56
10 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37:22
11 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 37:34
12 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37:39
13 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 37:46
14 Jakub StádníkJakub Stádník 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37:48
15 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38:10
16 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38:41
17 Filip FurišFilip Furiš 97 Sokol OpavaSokol Opava 39:13
18 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39:21
19 Jiří TomekJiří Tomek 97 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 39:34
20 Filip SrbeckýFilip Srbecký 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40:06
21 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40:09
22 Martin RyplMartin Rypl 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 40:28
23 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40:34
24 Martin ČížekMartin Čížek 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41:34
25 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 43:44
26 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 47:04
27 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48:01
28 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 48:14
29 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48:48
Serhij TkačSerhij Tkač 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina DNS
Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNS
Celkem 34 závodníků

10 km silnice - Ženy

(ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34:20
2 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 34:45
3 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35:25
4 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 35:58
5 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 36:43
6 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37:14
7 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37:17
8 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 37:40
9 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38:33
10 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 38:45
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 39:01
12 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 39:46
13 Dominika TýlováDominika Týlová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39:50
14 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40:19
15 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 40:28
16 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 40:48
17 Jana ZímováJana Zímová 84 Maratón klub Kladno, z.s.Maratón klub Kladno, z.s. 41:26
18 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42:50
19 Barbora MackováBarbora Macková 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 43:24
20 Lucie SamlerováLucie Samlerová 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 43:38
21 Lenka BayerováLenka Bayerová 68 AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť 46:48
Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Alice SuchanováAlice Suchanová 74 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 83 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Lenka PapežováLenka Papežová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Iveta MáškováIveta Mášková 76 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Pavla HochmanováPavla Hochmanová 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 30 závodníků

10 km silnice - Juniorky

(ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 37:36
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38:39
3 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40:51
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 42:50
5 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 45:00
6 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 46:20
7 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46:38
8 Anna PtákováAnna Ptáková 99 TJ Dvůr Králové nad LabemTJ Dvůr Králové nad Labem 47:59
9 Adéla HanzlováAdéla Hanzlová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 48:30
10 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50:46
11 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 01:01:21
Anna SieglováAnna Sieglová 98 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNF
Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina DNS
Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 17 závodníků