Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF-Zlatá tretra

Ostrava (19. - 20. 5. 2016)

400 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.18 Michael Johnson USA 26.08.1999 Sevilla (La Cartuja)
WL 44.08 Kirani James GRN 29.04.2016 Des Moines (Drake Stadium), IA
MR 44.16 LaShawn MERRITT USA 2014
(pá, 20.5.2016 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Istvan Gyulai Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Javon FrancisJavon Francis 94 JamaicaJamaica 6 44.87 0.165
2 Tony McQuayTony McQuay 90 United States of AmericaUnited States of America 4 SB 45.17 0.178
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 45.46 0.161
4 Martyn RooneyMartyn Rooney 87 Great BritainGreat Britain 2 SB 45.78 0.207
5 Jeremy WarinerJeremy Wariner 84 United States of AmericaUnited States of America 3 46.21 0.192
6 Kyle ClemonsKyle Clemons 90 United States of AmericaUnited States of America 8 46.40 0.171
7 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 1 SB 46.62 0.198
8 Michael MathieuMichael Mathieu 84 BahamyBahamy 7 46.83 0.186
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.18 Michael Johnson USA 26.08.1999 Sevilla (La Cartuja)
WL 44.08 Kirani James GRN 29.04.2016 Des Moines (Drake Stadium), IA
MR 44.16 LaShawn MERRITT USA 2014
Běh 1 (pá, 20.5.2016 - 13:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National Program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 47.05 0.234
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 SB 47.46 0.275
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.57 0.213
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 47.67 0.247
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 7 SB 47.97 0.282
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 49.42 0.212
7 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 SB 49.46 0.326
Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 20.5.2016 - 14:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National Program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 SB 49.72 0.283
2 Ákos TakácsÁkos Takács 82 HungaryHungary 6 SB 49.90 0.369
3 Bálint KámánBálint Kámán 86 HungaryHungary 8 SB 50.47 0.265
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 50.80 0.308
5 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 50.81 0.238
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.36 0.182
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 47.05 0.234
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 SB 47.46 0.275
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.57 0.213
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 47.67 0.247
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 7 SB 47.97 0.282
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 49.42 0.212
7 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 SB 49.46 0.326
8 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 SB 49.72 0.283
9 Ákos TakácsÁkos Takács 82 HungaryHungary 6 SB 49.90 0.369
10 Bálint KámánBálint Kámán 86 HungaryHungary 8 SB 50.47 0.265
11 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 50.80 0.308
12 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 50.81 0.238
13 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.36 0.182
Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 DNS

400 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita Koch GDR 06.10.1985 Canberra (Bruce Stadium)
WL 49.69 Shaunae Miller BAH 16.04.2016 Nassau (T. Robinson Stadium)
MR 49.67 Táňa Kocembová CZE 1983
(pá, 20.5.2016 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Jan Slanina Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christine DayChristine Day 86 JamaicaJamaica 5 SB 51.09 0.329
2 Carline MuirCarline Muir 87 CanadaCanada 2 SB 51.84 0.245
3 Jessica BeardJessica Beard 89 United States of AmericaUnited States of America 6 51.88 0.339
4 Maiyo Maureen JelagatMaiyo Maureen Jelagat 85 KeňaKeňa 8 SB 52.14 0.316
5 Seren Bundy-DaviesSeren Bundy-Davies 94 Great BritainGreat Britain 4 52.26 0.287
6 Iga BaumgartIga Baumgart 89 PolandPoland 1 53.04 0.549
7 Patrycja Wyciszkiewicz Patrycja Wyciszkiewicz  94 PolandPoland 3 53.05 0.286
8 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 7 53.90 0.407
Celkem 8 závodníků