Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2016)

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka
FMISTFMIST
03 5.06
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
VITKOVITKO
03 4.78
3 Ondřej StaśOndřej Staś
STHAVSTHAV
03 4.49
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
PORUBPORUB
03 4.40
5 Marek SikoraMarek Sikora
TZTRITZTRI
04 4.33
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
FMISTFMIST
04 4.28
7 Robin DorotíkRobin Dorotík
FMISTFMIST
03 4.24
8 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni
VITKOVITKO
03 4.24
9 Adam DokoupilAdam Dokoupil
FMISTFMIST
03 4.16
10 Marek KrčmářMarek Krčmář
PORUBPORUB
03 4.13
11 Jonáš StryjaJonáš Stryja
FMISTFMIST
04 4.02
12 Lukáš VlkLukáš Vlk
FMISTFMIST
03 4.01
13 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava
SKMVMSKMVM
03 3.91
14 David BednářDavid Bednář
FMISTFMIST
04 3.85
15 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJVMETJVME
04 3.83
16 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
FMISTFMIST
04 3.83
17 Jiří PavelekJiří Pavelek
FMISTFMIST
03 3.75
18 Patrik TylečekPatrik Tyleček
FMISTFMIST
03 3.64
19 David KolaříkDavid Kolařík
SKMVMSKMVM
04 3.60
20 Tomáš LisákTomáš Lisák
VITKOVITKO
03 3.56
21 Štěpán KnapŠtěpán Knap
FMISTFMIST
04 3.54
22 Matěj KolářMatěj Kolář
PORUBPORUB
04 3.53
23 Jonáš FrantaJonáš Franta
FOKNJFOKNJ
03 3.52
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
FMISTFMIST
03 4.71
2 Anna CagašováAnna Cagašová
FMISTFMIST
04 4.47
3 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TZTRITZTRI
04 4.43
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKMVMSKMVM
03 4.38
5 Nela DrozdováNela Drozdová
AKEZKAKEZK
03 4.37
6 Klára NingerováKlára Ningerová
FMISTFMIST
03 4.17
7 Mojisola AkereleMojisola Akerele
FMISTFMIST
03 4.10
8 Olszowská Klára Olszowská Klára
BOHUMBOHUM
03 4.05
9 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
AKEZKAKEZK
03 3.96
10 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
PORUBPORUB
03 3.92
11 Hana PetříčkováHana Petříčková
TZTRITZTRI
03 3.85
12 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
PORUBPORUB
03 3.82
13 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná
FMISTFMIST
04 3.81
14 Hana SoukalováHana Soukalová
AKEZKAKEZK
04 3.79
15 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
FMISTFMIST
03 3.79
16 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
PORUBPORUB
04 3.78
17 Dominika FialováDominika Fialová
PORUBPORUB
04 3.72
18 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKMVMSKMVM
04 3.69
19 Andrea SakalováAndrea Sakalová
FMISTFMIST
03 3.69
20 Anežka BojkováAnežka Bojková
TZTRITZTRI
04 3.69
21 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková
FMISTFMIST
03 3.65
22 Beáta BuczkováBeáta Buczková
FMISTFMIST
03 3.58
23 Tereza VávrováTereza Vávrová
FMISTFMIST
03 3.57
24 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
PORUBPORUB
04 3.57
25 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TZTRITZTRI
04 3.56
26 Lucie BačováLucie Bačová
AKEZKAKEZK
04 3.56
27 Nina PetrováNina Petrová
PORUBPORUB
04 3.53
28 Daniela BártováDaniela Bártová
PORUBPORUB
04 3.51
29 Barbora RakowskáBarbora Rakowská
TZTRITZTRI
03 3.50
30 Monika MužnáMonika Mužná
FMISTFMIST
04 3.46
32 Monika MajerčíkováMonika Majerčíková
BOHUMBOHUM
04 3.39
33 Zina PindorováZina Pindorová
TZTRITZTRI
04 3.39
34 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
AKEZKAKEZK
03 3.38
35 Vendula KociánováVendula Kociánová
TJVMETJVME
04 3.25
36 Aneta KapriAneta Kapri
TZTRITZTRI
04 3.18
37 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
FMISTFMIST
04 3.07
38 Rozálie KutějováRozálie Kutějová
PORUBPORUB
04 3.06
39 Petra JančarováPetra Jančarová
AKEZKAKEZK
03 3.05
40 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TZTRITZTRI
04 2.99
41 Adéla BeránkováAdéla Beránková
AKEZKAKEZK
03 2.97
42 Nikol MusialováNikol Musialová
PORUBPORUB
03 2.96
43 Jana BednářováJana Bednářová
FMISTFMIST
04 2.94
44 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
AKEZKAKEZK
04 2.71
Celkem 43 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TZTRITZTRI
05 4.25
2 Vojtěch SczerbaVojtěch Sczerba
TZTRITZTRI
05 4.18
3 Jan PobořilJan Pobořil
SKMVMSKMVM
05 4.07
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
PORUBPORUB
05 4.00
5 Petr HurtaPetr Hurta
SKMVMSKMVM
05 3.81
6 David SurovecDavid Surovec
VITKOVITKO
05 3.81
7 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJVMETJVME
06 3.79
8 Šimon LánskýŠimon Lánský
VITKOVITKO
06 3.78
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
AKEZKAKEZK
06 3.77
10 Martin VlkMartin Vlk
FMISTFMIST
05 3.69
11 Filip BöhmFilip Böhm
TZTRITZTRI
06 3.67
12 Josef JuřenaJosef Juřena
AKEZKAKEZK
06 3.65
13 Václav OravaVáclav Orava
PORUBPORUB
05 3.58
14 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
AKEZKAKEZK
05 3.58
15 Matyáš ZachMatyáš Zach
PORUBPORUB
06 3.53
16 Jiří MalotaJiří Malota
TJVMETJVME
05 3.51
17 Jakub ŠkapaJakub Škapa
FMISTFMIST
05 3.49
18 Max BartoňMax Bartoň
AKEZKAKEZK
05 3.48
19 Daniel KaletaDaniel Kaleta
TZTRITZTRI
05 3.47
20 Matěj MelčákMatěj Melčák
AKEZKAKEZK
06 3.45
21 Josef HájovskýJosef Hájovský
FMISTFMIST
05 3.43
22 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
AKEZKAKEZK
06 3.43
23 Daniel ReisDaniel Reis
KARVIKARVI
05 3.41
24 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák
PORUBPORUB
05 3.34
25 Ondřej SvačinaOndřej Svačina
VITKOVITKO
05 3.33
26 František BojkoFrantišek Bojko
TZTRITZTRI
05 3.32
27 Patrik AltmanPatrik Altman
VITKOVITKO
05 3.32
28 Matěj BokMatěj Bok
TJVMETJVME
06 3.25
29 Vojtěch Doležal Vojtěch Doležal 
BOHUMBOHUM
05 3.24
30 Jakub HorákJakub Horák
FMISTFMIST
05 3.23
31 Matěj TřešňákMatěj Třešňák
PORUBPORUB
05 3.22
32 David FolwarcznyDavid Folwarczny
TZTRITZTRI
06 3.22
33 Matěj CieslarMatěj Cieslar
TZTRITZTRI
06 3.22
34 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
VITKOVITKO
06 3.22
35 Filip DejFilip Dej
AKEZKAKEZK
05 3.15
36 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
AKEZKAKEZK
05 3.15
37 Dominik CholevíkDominik Cholevík
FMISTFMIST
05 3.13
38 Pavel EbrPavel Ebr
FMISTFMIST
06 3.10
39 Tomáš FrydrychTomáš Frydrych
TZTRITZTRI
06 3.06
40 Oliver GrzychOliver Grzych
FMISTFMIST
05 3.05
41 Martin LangerMartin Langer
FMISTFMIST
05 3.05
42 Oliver GrzychOliver Grzych
FMISTFMIST
05 3.02
43 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
AKEZKAKEZK
05 3.01
44 Jindřích BardoňJindřích Bardoň
AKEZKAKEZK
06 2.98
45 Štěpán MarekŠtěpán Marek
AKEZKAKEZK
06 2.98
46 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TZTRITZTRI
05 2.96
47 Prokop ŘíhaProkop Říha
FMISTFMIST
06 2.92
48 Adam BujokAdam Bujok
TZTRITZTRI
05 2.90
49 Šimon KluzŠimon Kluz
TZTRITZTRI
06 2.87
50 Syzmon MitrengaSyzmon Mitrenga
TZTRITZTRI
06 2.86
51 Matouš KluzMatouš Kluz
TZTRITZTRI
06 2.85
52 Jakub TobolaJakub Tobola
FMISTFMIST
05 2.83
53 Jan MrózekJan Mrózek
KARVIKARVI
06 2.83
54 František GiergielFrantišek Giergiel
AKEZKAKEZK
06 2.81
55 Jan Malý Jan Malý 
BOHUMBOHUM
05 2.79
56 Matyáš LojekMatyáš Lojek
AKEZKAKEZK
06 2.76
57 Jakub MachetanzJakub Machetanz
AKEZKAKEZK
06 2.76
58 Jakub MalečekJakub Maleček
FMISTFMIST
06 2.73
59 Adam PohlAdam Pohl
TJVMETJVME
06 2.70
60 David SmyčekDavid Smyček
FMISTFMIST
05 2.47
62 Vojtěch PronyaiVojtěch Pronyai
FMFM
06 2.25
Celkem 61 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TZTRITZTRI
05 4.02
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
AKEZKAKEZK
05 4.01
3 Maryola LysekMaryola Lysek
TZTRITZTRI
05 3.89
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
AKEZKAKEZK
05 3.86
5 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
PORUBPORUB
05 3.80
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková
VITKOVITKO
05 3.75
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
FMISTFMIST
05 3.73
8 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
VITKOVITKO
05 3.70
9 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJVMETJVME
06 3.69
10 Natálie MaternováNatálie Maternová
AKEZKAKEZK
05 3.67
11 Vendula JurečkováVendula Jurečková
FMISTFMIST
05 3.65
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová
AKEZKAKEZK
06 3.63
13 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKMVMSKMVM
06 3.59
14 Kamila KanitrováKamila Kanitrová
TJVMETJVME
06 3.54
15 Nina VálkováNina Válková
PORUBPORUB
05 3.53
16 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
PORUBPORUB
05 3.53
17 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková
VITKOVITKO
05 3.49
18 Valentina KozlováValentina Kozlová
FMISTFMIST
05 3.48
19 Klára KlemšováKlára Klemšová
SKMVMSKMVM
05 3.47
20 Michaela SochováMichaela Sochová
AKEZKAKEZK
05 3.46
21 Natálie ErnstováNatálie Ernstová
TZTRITZTRI
05 3.46
22 Erika PráškováErika Prášková
VITKOVITKO
05 3.45
23 Petra BenišováPetra Benišová
AKEZKAKEZK
06 3.40
24 Sára JanákováSára Janáková
AKEZKAKEZK
05 3.40
25 Lucie KojeckáLucie Kojecká
FMISTFMIST
05 3.39
26 Dorota CiencalováDorota Ciencalová
TZTRITZTRI
05 3.39
27 Zuzana Pohlová Zuzana Pohlová 
BOHUMBOHUM
05 3.38
28 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová
SLHAVSLHAV
06 3.35
29 Lea ErmisováLea Ermisová
FMISTFMIST
06 3.34
30 Ema VálkováEma Válková
PORUBPORUB
05 3.34
31 Darina BrozdováDarina Brozdová
TZTRITZTRI
06 3.30
32 Julie HrčkováJulie Hrčková
FMISTFMIST
06 3.29
33 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TZTRITZTRI
06 3.29
34 Lenka JaniczkováLenka Janiczková
TZTRITZTRI
05 3.27
35 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
AKEZKAKEZK
05 3.27
36 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová
PORUBPORUB
06 3.26
37 Anna VýmolováAnna Výmolová
FMISTFMIST
05 3.25
38 Klára JančováKlára Jančová
PORUBPORUB
05 3.22
39 Zoi MichopuluZoi Michopulu
KARVIKARVI
06 3.20
40 Veronika VětřilováVeronika Větřilová
FMISTFMIST
06 3.20
41 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
KARVIKARVI
06 3.17
42 Hana MaštalířováHana Maštalířová
FMISTFMIST
05 3.13
43 Andrea MalinkováAndrea Malinková
KARVIKARVI
06 3.09
44 Zuzana KrompolcováZuzana Krompolcová
PRIBOPRIBO
06 3.09
45 Nikola BobokováNikola Boboková
FMISTFMIST
05 3.07
46 Zuzana BokováZuzana Boková
TJVMETJVME
06 3.06
47 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
BOHUMBOHUM
06 3.06
48 Klára StaniekováKlára Stanieková
BOHUMBOHUM
05 3.04
49 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
FMISTFMIST
06 3.04
50 Dominika NováčkováDominika Nováčková
FMISTFMIST
06 3.04
51 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
AKEZKAKEZK
06 3.03
52 Adéla ZwyrtkováAdéla Zwyrtková
TZTRITZTRI
05 3.00
53 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TZTRITZTRI
06 2.98
54 Markéta HeczkováMarkéta Heczková
TZTRITZTRI
05 2.97
55 Nela KožuchováNela Kožuchová
FMISTFMIST
06 2.96
56 Lucie MichálkováLucie Michálková
FMISTFMIST
06 2.95
57 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
AKEZKAKEZK
06 2.92
58 Gabriela HonzkováGabriela Honzková
PORUBPORUB
05 2.90
59 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
AKEZKAKEZK
05 2.90
60 Tereza ByrtusováTereza Byrtusová
TZTRITZTRI
05 2.88
61 Adéla PopováAdéla Popová
AKEZKAKEZK
06 2.86
62 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková
AKEZKAKEZK
05 2.86
63 Aneta MotykováAneta Motyková
TZTRITZTRI
05 2.82
64 Veronika MartynkováVeronika Martynková
TZTRITZTRI
05 2.78
65 Kamila DrlicováKamila Drlicová
TJVMETJVME
06 2.77
66 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
AKEZKAKEZK
06 2.73
67 Klára ŘehákováKlára Řeháková
FMISTFMIST
05 2.69
68 Anna AndrlováAnna Andrlová
FMISTFMIST
06 2.66
69 Alena ValováAlena Valová
AKEZKAKEZK
06 2.50
70 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
AKEZKAKEZK
05 2.46
71 Barbora MachynováBarbora Machynová
AKEZKAKEZK
06 2.43
72 Jessica MolatováJessica Molatová
BOHUMBOHUM
06 2.26
73 Michaela VávrováMichaela Vávrová
FMISTFMIST
06 2.17
Celkem 73 závodníků