výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory družstev starších žáků a starších žákyň

Nové Město nad Metují (30. 4. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.54 11.00
2 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.71 9.00
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.87 8.00
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.00 6.00
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.01 5.00
6 Filip PančíkFilip Pančík 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.17 1.00
7 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.99 7.00
2 Miroslav TryznaMiroslav Tryzna 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.11 4.00
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.14 3.00
4 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.15 2.00
5 Radim JežekRadim Ježek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.41
6 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.69
Radomír KirchRadomír Kirch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.36
2 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.71
3 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76
4 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.82
5 Lukáš PaulusLukáš Paulus 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.86
6 Adam ProkešAdam Prokeš 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.51
Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.40
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.70
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.87
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.02
5 Šimon HlavsaŠimon Hlavsa 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.06
6 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.59 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.70 9.00
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 SK DobruškaSK Dobruška 08.94 4.00
4 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95 2.50
5 Dorota VokatáDorota Vokatá 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.98
6 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.10
7 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.18
8 Martina UlvrováMartina Ulvrová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.81 7.00
2 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.85 6.00
3 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.93 5.00
4 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.95 2.50
5 Marie MaternováMarie Maternová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.99
6 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.01
7 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.02
8 Tereza HorákováTereza Horáková 01 SK DobruškaSK Dobruška 09.07
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.76 8.00
2 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.96 1.00
3 Iveta RohanováIveta Rohanová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.12
4 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.20
5 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.37
6 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.48
7 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.81
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 39.07 11.00
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 40.97 9.00
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.31 8.00
4 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.01 7.00
5 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 42.11 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim JežekRadim Ježek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.90 5.00
2 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 46.51 4.00
3 Radek ČápRadek Čáp 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 51.34 3.00
Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 42.60 11.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 43.74 9.00
3 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 45.88 8.00
4 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 46.22 7.00
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 46.60 6.00
6 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.83 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.69 5.00
2 Iveta RohanováIveta Rohanová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 48.35
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.40
4 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.65
5 Hana VanclováHana Vanclová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.59
Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 47.83 3.50
2 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.03 2.00
3 Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 SK DobruškaSK Dobruška 48.31 1.00
4 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.63
5 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK DobruškaSK Dobruška 53.40
6 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 53.94
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:36.36 11.00
2 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:38.93 9.00
3 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:43.75 8.00
4 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:45.11 7.00
5 Radek ČápRadek Čáp 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:49.32 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:28.56 11.00
2 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:45.70 9.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.69 8.00
4 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK DobruškaSK Dobruška 2:49.03 7.00
5 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:53.23 6.00
6 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:00.74 5.00
7 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:25.20 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:15.78 11.00
2 Lukáš PaulusLukáš Paulus 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5:19.11 9.00
3 Matyáš NývltMatyáš Nývlt 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:31.54 8.00
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:47.36 7.00
MB Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 5:39.07
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.94 11.00
2 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 15.43 9.00
3 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 15.65 8.00
4 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.80 7.00
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.28 6.00
6 Jan BaláčekJan Baláček 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 20.37 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK DobruškaSK Dobruška 15.18 11.00
2 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.34 7.00
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.75 5.00
4 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.83 1.00
5 Štěpánka KynčlováŠtěpánka Kynčlová 01 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.80 8.00
2 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.10 4.00
3 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.41 3.00
4 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.63 2.00
5 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.04
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 15.72 9.00
2 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17.58 6.00
3 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.46
4 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.02
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Krivčík, Pančík, Macourek, Drašar A - Krivčík, Pančík, Macourek, Drašar TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 31.39 11.00
2 B - Bělík, Polák, Šponer Hovorka B - Bělík, Polák, Šponer Hovorka TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 32.73 9.00
3 Gonda, Hůza, Krejčí J., Krejčí O. Gonda, Hůza, Krejčí J., Krejčí O. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.53 8.00
4 Ulrych, Matůška, Charvát, Hlavsa Ulrych, Matůška, Charvát, Hlavsa TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 34.36 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Maternová, Peterová, Jánská, Sádlová A - Maternová, Peterová, Jánská, Sádlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 33.60 11.00
2 Jirousková, Komedová, Blažková, Jebavá Jirousková, Komedová, Blažková, Jebavá TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 34.25 9.00
3 A - Mrhová, Saksová, Bělková, Hašková A - Mrhová, Saksová, Bělková, Hašková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.48 6.00
4 Jezdinská, Petrová, Sedláčková, Rohanová Jezdinská, Petrová, Sedláčková, Rohanová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 34.51 5.00
5 Horáková, Rozínková, Andrejsová, Vítková Horáková, Rozínková, Andrejsová, Vítková SK DobruškaSK Dobruška 35.01 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horníková, Drápalíková, Vognarová, Vokatá Horníková, Drápalíková, Vognarová, Vokatá TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 34.33 8.00
2 Půlpánová, Svobodová, Ulvrová, Brebtová Půlpánová, Svobodová, Ulvrová, Brebtová TJ JilemniceTJ Jilemnice 34.40 7.00
3 B - Pražáková, Mecavová, Bělohlávková, Prouzová B - Pražáková, Mecavová, Bělohlávková, Prouzová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.56 4.00
4 B - Sedláčková, Jungová, Roštlapilová, Breitrová B - Sedláčková, Jungová, Roštlapilová, Breitrová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.74 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.80 11.00
2 Filip PančíkFilip Pančík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.75 9.00
3 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.69 8.00
4 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.57 7.00
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.57 6.00
6 David VrbataDavid Vrbata
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 1.57 5.00
7 Robin PolákRobin Polák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.48 4.00
8 Šimon HlavsaŠimon Hlavsa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.40 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.41 11.00
2 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.41 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.38 8.00
4 Tereza HorákováTereza Horáková
SK DobruškaSK Dobruška
01 1.35 7.00
5 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.35 6.00
6= Aneta StrnádkováAneta Strnádková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.30 3.50
6= Kateřina KindlováKateřina Kindlová
SK DobruškaSK Dobruška
02 1.30 3.50
6= Sabina BrebtováSabina Brebtová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 1.30 3.50
6= Dorota VokatáDorota Vokatá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 1.30 3.50
10 Adéla VítkováAdéla Vítková
SK DobruškaSK Dobruška
02 1.30 1.00
11 Karolína BeierováKarolína Beierová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
03 1.25
12 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 1.20
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.63 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.63 9.00
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.30 8.00
4 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 5.16 7.00
5 David VrbataDavid Vrbata
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 5.15 6.00
6 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 5.10 5.00
7 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 4.92 4.00
8 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.64 3.00
9 Miroslav TryznaMiroslav Tryzna
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 4.64 2.00
10 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.60 1.00
11 Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.55
12 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.50
13 Lukáš PaulusLukáš Paulus
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 4.46
14 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.41
15 Adam ProkešAdam Prokeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 4.00
16 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 3.96
17 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.94
18 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.87
19 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.76
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 5.08 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.61 9.00
3 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.58 8.00
4 Adéla VítkováAdéla Vítková
SK DobruškaSK Dobruška
02 4.40 7.00
5 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.39 6.00
6 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
SK DobruškaSK Dobruška
02 4.28 5.00
7 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.27 4.00
8 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.25 3.00
9 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 4.15 2.00
10 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.09 1.00
11 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.01
12 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3.70
13 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
SK DobruškaSK Dobruška
02 3.70
14 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 3.67
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 10.11 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 09.92 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 09.55 8.00
4 Laura MećavováLaura Mećavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 08.66 7.00
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 08.17 6.00
6 Sabina BrebtováSabina Brebtová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 08.04 5.00
7 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 07.92 4.00
8 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 07.86 3.00
9 Štěpánka KynčlováŠtěpánka Kynčlová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 07.31 2.00
10 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
01 06.97 1.00
11 Hana VanclováHana Vanclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 05.87
Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 12.29 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 10.92 9.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 10.75 8.00
4 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 10.30 7.00
5 Miroslav TryznaMiroslav Tryzna
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 09.86 6.00
6 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 09.23 5.00
7 David VrbataDavid Vrbata
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 08.55 4.00
8 Robin PolákRobin Polák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 08.33 3.00
9 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 07.88 2.00
10 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 07.72 1.00
11 Jan BaláčekJan Baláček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 06.18
12 Radek ČápRadek Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 05.78
Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 26.67 11.00
2 Laura MećavováLaura Mećavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 24.75 9.00
3 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 24.46 8.00
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 23.55 7.00
5 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 21.59 6.00
6 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 21.16 5.00
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 18.76 4.00
8 Lenka RozínkováLenka Rozínková
SK DobruškaSK Dobruška
01 17.82 3.00
Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 NM
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 28.50 11.00
2 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 26.89 9.00
3 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 25.86 8.00
4 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 24.77 7.00
5 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 23.12 6.00
6 Adam ProkešAdam Prokeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 21.22 5.00
7 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.69 4.00
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16.54 3.00
9 Jan BaláčekJan Baláček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 14.32 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 181.00
2 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 107.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 098.00
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 053.00
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 026.00
6 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 021.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 4x60 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, výška, 60 m, 300 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 096.50
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 079.50
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 077.50
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 073.50
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 067.00
6 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 059.50
7 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 040.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 4x60 m, disk 0,75kg, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků