Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha - Eden (29. 4. 2016)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.69
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.72
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.85
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.24
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.47
7= Michal MačekMichal Maček 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.51
7= David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.32
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.43
3 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.48
4 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.60
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.74
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.76
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.17
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 16.94
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.45
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.62
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.96
5 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.05
6 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.14
7 Matěj SzczotkaMatěj Szczotka 85 neregistrovanýneregistrovaný 18.42
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.67
2 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.86
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.90
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.97
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 18.03
6 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.49
7 Daigo MatsubaraDaigo Matsubara 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.78
8 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.05
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.78
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.36
3 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.44
4 David KalnýDavid Kalný 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.80
5 Adam MíkaAdam Míka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.85
6 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.19
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.07
2 Filip KuldaFilip Kulda 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.81
3 Michal BubelaMichal Bubela 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.19
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.41
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 29.4.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.57
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.90
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.32
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.40
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.20
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.20
7 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.22
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 29.4.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.25
2 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.44
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.48
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.56
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.89
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.04
7 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.15
Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 29.4.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.31
2 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.44
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.56
4 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.73
5 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.83
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.97
7 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.57
8 Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.72
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 29.4.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.23
2 Viktorie MajoberováViktorie Majoberová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.65
3 Emma FoottitEmma Foottit 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.94
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.03
5 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.62
6 Hedvika ŘimnáčováHedvika Řimnáčová 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.87
7 Ivana KončokováIvana Končoková 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.13
Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků