Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha - Eden (29. 4. 2016)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.67
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.78
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.94
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 35.35
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 35.99
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.06
7 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.21
8 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 36.62
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.98
2 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.08
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 36.16
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.55
5 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 36.66
6 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.98
7 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.20
8 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37.84
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.14
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.19
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.61
4 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 37.74
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.11
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 41.35
Jaromír AustJaromír Aust 49 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 38.80
2 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.69
3 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 39.91
4 Daigo MatsubaraDaigo Matsubara 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.25
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.53
6 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.20
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.61
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.09
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 41.72
4 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.02
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 44.50
6 Vilém MertaVilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 44.66
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.19
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.36
3 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37.55
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.61
5 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.10
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.13
7 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.36
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 39.80
Celkem 8 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.07
2 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.45
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.09
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.44
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.69
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.30
7 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.05
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.50
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 44.50
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.16
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.68
5 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.06
6 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.17
7 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.21
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.75
2 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.49
3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.95
4 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.25
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 48.30
6 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.79
7 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.83
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.48
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.05
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.28
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.30
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.82
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.83
7 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.01
Celkem 7 závodníků