Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody žactva

Praha-Eden (19. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.41
2 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.70
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.76
4 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.90
6 Martin ČerníkMartin Černík 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.34
2 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.69
3 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.07
4 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.15
5 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.19
6 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.33
7 Adam HalbichAdam Halbich 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.77
8 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.82
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.72
2 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.13
3 Ondřej ŠmausOndřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.57
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.64
5 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.89
6 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.29
7 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.67
8 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.76
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.33
2 Matyáš SedláčekMatyáš Sedláček 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.07
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.37
4 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.38
5 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.72
6 Tomáš PřibylTomáš Přibyl 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.93
7 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.23
8 Adam KalabiškaAdam Kalabiška 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.31
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
2 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.02
3 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
4 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.70
5 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.48
6 Vojtěch BraidlVojtěch Braidl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.84
7 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.36
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93
2 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.07
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
4 Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.53
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.13
6 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
7 Ondřej KolářOndřej Kolář 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.19
8 Martin ChmelařMartin Chmelař 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.34
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
3 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.12
4 Ben ŠachtaBen Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
5 David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
6 Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
7 Kryštof JašekKryštof Jašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
8 Matyáš KasalýMatyáš Kasalý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
4 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.04
5 Filip DavidFilip David 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39
6 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89
7 Ladislav KostolnýLadislav Kostolný 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.92
8 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.66
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (čt, 19.5.2016) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.44
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.09
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.30
5 Štěpán TurčekŠtěpán Turček 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.39
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.65
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.69
3 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.70
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.77
5 Eliška HrachováEliška Hrachová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.89
6 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.89
7 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.46
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.28
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.50
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.65
4 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.95
5 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.11
6 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.12
7 Adéla FrckováAdéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.70
8 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.29
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.66
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.88
3 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.90
4 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.07
5 Chiara VaccinoChiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.40
6 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.88
7 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.15
8 Denisa KrublováDenisa Krublová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.19
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
5 Zuzana BuriánováZuzana Buriánová 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.06
6 Romana TicháRomana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.07
7 Anna RůžičkováAnna Růžičková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
4 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.38
6 Tereza MasopustováTereza Masopustová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.47
7 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.87
8 Barbora LandováBarbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.35
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.59
2 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
3 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.49
5 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51
6 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.60
7 Kateřina VolfováKateřina Volfová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.80
8 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.11
2 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.15
3 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.37
4 Jana KoželuhováJana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.48
5 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.83
6 Šárka JoachimováŠárka Joachimová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.03
7 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.04
Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.75
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.85
3 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.99
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.09
5 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.23
6 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.64
7 Anežka HanuškováAnežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.07
8 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.14
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodvářkováPavla Vodvářková 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.49
2 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.99
3 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.01
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.05
5 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.10
6 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.31
7 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.05
8 Tereza MotlováTereza Motlová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.28
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
2 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
3 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
4 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.33
5 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.44
6 Luisa PelikánováLuisa Pelikánová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
7 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.67
8 Andrea PloyharováAndrea Ployharová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (čt, 19.5.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
2 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
4 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.76
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
6 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
7 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
8 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
2 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.65
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.70
4 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.93
6 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
7 Johanna JurákováJohanna Juráková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.72
8 Emma JurákováEmma Juráková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.43
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.27
2 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.56
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
4 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.86
5 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.90
6 Magda JavůrkováMagda Javůrková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.03
7 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
8 Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (čt, 19.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.21
2 Klára BláhováKlára Bláhová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.72
3 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.73
4 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.83
5 Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.01
6 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.02
7 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.28
8 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.01
Celkem 8 závodníků