Zahajovací závody na zlaté dráze
Cheb (23. 4. 2016)600 m - Muži (Finále)
Finále (so, 23.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán TůmaŠtěpán Tůma | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:31.80 | |||||||||||||||
2 | David VondrášekDavid Vondrášek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:32.27 | |||||||||||||||
3 | Jan KarchňákJan Karchňák | 98 | TJ MDDM Ostrov | 1:36.38 | |||||||||||||||
4 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:39.95 | |||||||||||||||
5 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:40.60 | |||||||||||||||
6 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:40.64 | |||||||||||||||
7 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:51.01 | |||||||||||||||
8 | Adam PincAdam Pinc | 01 | TJ MDDM Ostrov | 1:52.59 | |||||||||||||||
9 | Jakub HavránekJakub Havránek | 02 | AK Sokolov | 1:57.74 | |||||||||||||||
10 | Matěj JirovecMatěj Jirovec | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 1:58.06 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
600 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 23.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | AK Sokolov | 1:51.31 | |||||||||||||||
2 | Vít ŠtudlarVít Študlar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:55.21 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:02.61 | |||||||||||||||
4 | František ObešloFrantišek Obešlo | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 2:05.91 | |||||||||||||||
5 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2:06.59 | |||||||||||||||
6 | Tobiáš BlažekTobiáš Blažek | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2:07.54 | |||||||||||||||
7 | Adam HanekAdam Hanek | 08 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:17.90 | |||||||||||||||
8 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:21.87 | |||||||||||||||
9 | Filip KalendaFilip Kalenda | 06 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:27.05 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
600 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 23.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:42.25 | |||||||||||||||
2 | Tereza KošíkováTereza Košíková | 02 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:45.77 | |||||||||||||||
3 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:48.30 | |||||||||||||||
4 | Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:49.82 | |||||||||||||||
5 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:51.19 | |||||||||||||||
6 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 1:53.87 | |||||||||||||||
7 | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:58.75 | |||||||||||||||
8 | Kateřina PravečkováKateřina Pravečková | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:01.80 | |||||||||||||||
9 | Nikola TaitlováNikola Taitlová | 86 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:01.82 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 23.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:48.92 | |||||||||||||||
2 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:52.82 | |||||||||||||||
3 | Valerie HerzováValerie Herzová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:00.02 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:00.95 | |||||||||||||||
5 | Karolína SukováKarolína Suková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:01.72 | |||||||||||||||
6 | Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová | 03 | AK Sokolov | 2:01.84 | |||||||||||||||
7 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2:02.41 | |||||||||||||||
8 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 2:02.99 | |||||||||||||||
9 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:03.13 | |||||||||||||||
10 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 2:06.75 | |||||||||||||||
11 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:17.32 | |||||||||||||||
12 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2:20.33 | |||||||||||||||
13 | Eliška PeřinováEliška Peřinová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 2:25.44 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |