výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Kladno (2. - 3. 7. 2005)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.71
2 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.85
3 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 11.03
4 Lubomír ProcházkaLubomír Procházka 80 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.04
5 Jiří KmínekJiří Kmínek 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.09
6 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.10
7 David VrbaDavid Vrba 82 USK PrahaUSK Praha 11.12
Poznámky:
Vítr:-0,2m/s
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StokláskaJan Stokláska 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.72
2 Tomáš KneblTomáš Knebl 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.76
3 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 AK ZlínAK Zlín 10.80
4 Tomáš ChlachulaTomáš Chlachula 79 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.07
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 USK PrahaUSK Praha 11.09
6 Petr KrejčíPetr Krejčí 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.19
7 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 AC DomažliceAC Domažlice 11.29
Poznámky:
Vítr:-0,4m/s
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 USK PrahaUSK Praha 10.77
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.82
3 Roman GomolaRoman Gomola 73 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99
4 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11.04
5 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.06
6 Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 USK PrahaUSK Praha 11.19
Poznámky:
Vítr:-0,6m/s
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StokláskaJan Stokláska 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
2 Tomáš KneblTomáš Knebl 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.69
3 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 USK PrahaUSK Praha 10.72
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10.80
5 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.81
6 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 AK ZlínAK Zlín 10.83
7 Roman GomolaRoman Gomola 73 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.85
Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Poznámky:
Vítr:+0,8m/s
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová 78 USK PrahaUSK Praha 11.74
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.06
3 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.25
4 Romana PetříkováRomana Petříková 89 SK HraniceSK Hranice 12.35
5 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.41
Kateřina SlámováKateřina Slámová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DQ
Poznámky:
Vítr:+1,3m/s
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KoškováTereza Košková 78 USK PrahaUSK Praha 11.94
2 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.13
3 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.28
4 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.41
5 Monika TáborskáMonika Táborská 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.43
6 Eva JelínkováEva Jelínková 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.44
Poznámky:
Vítr:+0,2m/s
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 11.94
2 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.06
Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.06
4 Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.30
5 Markéta BrožováMarkéta Brožová 86 SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí 12.46
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.55
Poznámky:
Vítr:+0,4m/s
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová 78 USK PrahaUSK Praha 11.76
2 Tereza KoškováTereza Košková 78 USK PrahaUSK Praha 11.78
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 11.88
4 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.94
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.01
6 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.08
7 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.13
8 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.38
Poznámky:
Vítr:+0,2m/s
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.84
2 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.57
3 Tomáš NixTomáš Nix 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.81
4 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 22.31
Jan MazanecJan Mazanec 82 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Poznámky:
Vítr:+0,3m/s
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.24
2 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK ZlínAK Zlín 22.03
3 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 USK PrahaUSK Praha 22.06
4 Petr OgounPetr Ogoun 84 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.27
5 Jiří KmínekJiří Kmínek 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.48
6 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.53
Poznámky:
Vítr:-2.1 m/s
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AC DomažliceAC Domažlice 21.26
2 Radek ZachovalRadek Zachoval 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.35
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 22.26
4 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.40
5 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 USK PrahaUSK Praha 22.44
Tomáš HolecTomáš Holec 87 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Poznámky:
Vítr:+2,4m/s
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.77
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.10
3 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AC DomažliceAC Domažlice 21.26
4 Radek ZachovalRadek Zachoval 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.47
5 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.48
6 Tomáš NixTomáš Nix 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.79
Poznámky:
Vítr:+0,5m/s
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 23.92
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.49
3 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.63
4 Romana PetříkováRomana Petříková 89 SK HraniceSK Hranice 25.87
Štěpánka KlapáčováŠtěpánka Klapáčová 78 USK PrahaUSK Praha DNF
Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Poznámky:
Vítr:+0,9m/s
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KoškováTereza Košková 78 USK PrahaUSK Praha 24.54
2 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.58
3 Eva JelínkováEva Jelínková 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.13
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.15
5 Kateřina SlámováKateřina Slámová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 25.32
6 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.62
Poznámky:
Vítr:-0,2m/s
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USK PrahaUSK Praha 24.19
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.63
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 24.66
4 Jarmila PtáčníkováJarmila Ptáčníková 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.73
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.95
Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Poznámky:
Vítr:+1,4m/s
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.05
2 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USK PrahaUSK Praha 24.21
3 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.36
4 Tereza KoškováTereza Košková 78 USK PrahaUSK Praha 24.40
5 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.70
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.79
Poznámky:
Vítr:+0,6m/s
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BláhaKarel Bláha 75 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.95
2 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 TJ ŠumperkTJ Šumperk 47.40
3 Richard SynekRichard Synek 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.55
4 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.18
5 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.37
2 Václav BláhaVáclav Bláha 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.51
3 Tomáš NixTomáš Nix 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.19
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK ZlínAK Zlín 48.78
5 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.29
6 Martin EšpandrMartin Ešpandr 76 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 50.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VrbaJan Vrba 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.06
2 Vít RejmonVít Rejmon 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 48.62
3 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 Slovenská republikaSlovenská republika 49.00
4 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.43
5 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.71
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AC TurnovAC Turnov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BláhaKarel Bláha 75 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.37
2 Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.16
3 Václav BláhaVáclav Bláha 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.34
4 Jan VrbaJan Vrba 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.36
5 Richard SynekRichard Synek 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.54
6 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 TJ ŠumperkTJ Šumperk 47.63
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 56.81
2 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 80 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 56.98
3 Patrícia ProcházkováPatrícia Procházková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.71
4 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 59.00
Erika KučerováErika Kučerová 83 Slovenská republikaSlovenská republika DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 AC ČáslavAC Čáslav 56.59
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.84
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 AC PardubiceAC Pardubice 57.39
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 USK PrahaUSK Praha 58.23
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.93
2 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 AC ČáslavAC Čáslav 55.43
3 Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 55.96
4 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 80 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 56.32
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 AC PardubiceAC Pardubice 57.73
6 Patrícia ProcházkováPatrícia Procházková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.42
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.10
2 David MaťašovskýDavid Maťašovský 83 USK PrahaUSK Praha 1:54.79
3 Michal KulkaMichal Kulka 82 AC ČáslavAC Čáslav 1:55.07
4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 USK PrahaUSK Praha 1:59.09
David NerudDavid Nerud 85 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:55.08
2 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.26
3 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:55.47
4 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.45
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:57.63
6 David VondruškaDavid Vondruška 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:58.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.19
2 Roman OravecRoman Oravec 78 USK PrahaUSK Praha 1:54.26
3 Jan RusJan Rus 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:54.36
4 Josef KozinaJosef Kozina 82 AC DomažliceAC Domažlice 1:55.75
5 Vladislav ŠílenýVladislav Šílený 85 USK PrahaUSK Praha 1:55.83
6 Libor StožekLibor Stožek 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.91
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:46.94
2 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:47.05
3 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:48.18
4 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.23
5 Roman OravecRoman Oravec 78 USK PrahaUSK Praha 1:49.24
6 Jan RusJan Rus 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:51.00
7 Michal KulkaMichal Kulka 82 AC ČáslavAC Čáslav 1:51.32
David MaťašovskýDavid Maťašovský 83 USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.20
2 Veronika PlesarováVeronika Plesarová 84 USK PrahaUSK Praha 2:11.38
3 Lenka MasnáLenka Masná 85 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:11.55
4 Petra IvanováPetra Ivanová 83 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.32
5 Lucie KoubkováLucie Koubková 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:15.17
6 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:16.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:15.72
2 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:16.02
3 Michaela NováMichaela Nová 77 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.15
4 Zdeňka TučanováZdeňka Tučanová 80 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:19.01
5 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:19.11
Zuzana RouskováZuzana Rousková 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.69
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:07.70
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:08.96
4 Veronika PlesarováVeronika Plesarová 84 USK PrahaUSK Praha 2:09.23
5 Lenka MasnáLenka Masná 85 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:10.07
6 Petra IvanováPetra Ivanová 83 AK OlomoucAK Olomouc 2:11.66
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:52.53
2 Jan TománekJan Tománek 83 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:54.55
3 Adam CísařAdam Císař 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:54.74
4 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:54.86
5 Tomáš HaromTomáš Harom 80 USK PrahaUSK Praha 3:55.44
6 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 3:55.57
7 Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:56.91
8 Martin PetrželaMartin Petržela 78 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:59.83
Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 4:22.90
2 Lucie MüllerováLucie Müllerová 78 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 4:23.39
3 Lenka FormanováLenka Formanová 76 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:23.99
4 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:26.72
5 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:29.53
6 Barbora KuncováBarbora Kuncová 82 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 4:30.64
7 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 4:37.17
8 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:43.93
9 Nina RybákováNina Rybáková 84 AK MostAK Most 4:44.56
10 Silvie SvobodováSilvie Svobodová 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:46.53
11 Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK OlomoucAK Olomouc 4:48.14
Jana ŠubrtováJana Šubrtová 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Květa PeckováKvěta Pecková 85 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNF
Celkem 13 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BláhaJan Bláha 71 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14:45.10
2 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:04.91
3 Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil 79 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:07.59
4 Jiří MilerJiří Miler 75 TJ Auto Škoda Mladá BoleslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15:10.74
5 Michal MálekMichal Málek 84 AC ČáslavAC Čáslav 15:14.22
6 Martin KotoučMartin Kotouč 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15:28.25
7 Tomáš KrutskýTomáš Krutský 79 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 15:28.42
8 Radek KučeraRadek Kučera 69 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 16:17.16
Petr KaslPetr Kasl 83 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNF
David GerychDavid Gerych 77 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNF
Karel VáňaKarel Váňa 75 AC ČáslavAC Čáslav DNF
Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 16:50.32
2 Lucie MüllerováLucie Müllerová 78 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 16:53.78
3 Vendula FrintováVendula Frintová 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17:00.54
4 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 AK BílinaAK Bílina 17:35.86
5 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17:53.45
6 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Slovan Mariánské LázněAC Slovan Mariánské Lázně 18:04.03
7 Marta VlčovskáMarta Vlčovská 76 AC PardubiceAC Pardubice 18:21.43
8 Monika DoleželováMonika Doleželová 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:40.89
9 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 18:59.25
10 Radka KrygarováRadka Krygarová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 19:54.37
Jana KlimešováJana Klimešová 70 USK PrahaUSK Praha DNP
Jasminka GruberJasminka Gruber 86 BIH (HKRAL)BIH (HKRAL) DNP
Nina RybákováNina Rybáková 84 AK MostAK Most DNP
Irena PetříkováIrena Petříková 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Celkem 14 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel FaschingbauerPavel Faschingbauer 73 AK KroměřížAK Kroměříž 29:41.17
2 Jan BláhaJan Bláha 71 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29:52.76
3 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31:11.79
4 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 31:53.81
5 Petr VaculkaPetr Vaculka 85 AK MostAK Most 32:04.69
6 Ivo VyžrálekIvo Vyžrálek 73 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:06.83
7 Jiří ŽákJiří Žák 71 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 32:09.45
8 Radek KučeraRadek Kučera 69 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 32:28.30
Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNF
Michal MichálekMichal Michálek 73 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce DNF
Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Michal ŠmídMichal Šmíd 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 12 závodníků

10000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin FreiMartin Frei 86 AC DomažliceAC Domažlice 33:06.59
2 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 33:10.84
3 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33:27.61
4 Tomáš ReisTomáš Reis 87 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 34:53.17
5 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35:54.63
Adam KoubaAdam Kouba 87 AK MostAK Most DNF
Jan ZíkaJan Zíka 87 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 7 závodníků

10000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 34:18.34
2 Mary DaviesMary Davies 82 Nový ZélandNový Zéland 34:18.37
3 Irena PetříkováIrena Petříková 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 34:23.61
4 Marta VlčovskáMarta Vlčovská 76 AC PardubiceAC Pardubice 36:44.13
5 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 38:02.70
6 Monika DoleželováMonika Doleželová 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 38:37.07
7 Hana HarokováHana Haroková 77 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 39:19.76
Jana KlimešováJana Klimešová 70 USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MartincováLucie Martincová 82 USK PrahaUSK Praha 13.19
2 Jana KorešováJana Korešová 81 USK PrahaUSK Praha 14.21
3 Michaela MahdalováMichaela Mahdalová 86 AK ZlínAK Zlín 14.40
4 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.40
5 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 TJ Spartak HořoviceTJ Spartak Hořovice 14.67
6 Petra LudányiováPetra Ludányiová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 14.98
7 Tereza WagnerováTereza Wagnerová 79 AK OlomoucAK Olomouc 16.47
Poznámky:
Vítr:+0,8m/s
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.01
2 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 75 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.06
3 Petra WalachováPetra Walachová 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.45
4 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.64
5 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 83 AK OlomoucAK Olomouc 14.83
6 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.10
Petra SeidlováPetra Seidlová 81 USK PrahaUSK Praha DQ
Tereza NozarováTereza Nozarová 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNP
Poznámky:
Vítr:+3,6m/s
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MartincováLucie Martincová 82 USK PrahaUSK Praha 13.09
2 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.09
3 Jana KorešováJana Korešová 81 USK PrahaUSK Praha 14.11
4 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 75 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.21
5 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.44
6 Michaela MahdalováMichaela Mahdalová 86 AK ZlínAK Zlín 14.51
7 Petra WalachováPetra Walachová 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.67
8 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.88
Poznámky:
Vítr:+0,2m/s
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.14
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 14.53
3 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.68
4 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.14
5 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC PardubiceAC Pardubice 15.16
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Poznámky:
Vítr:+1,7m/s
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČechJan Čech 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.97
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.33
3 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 15.01
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.44
5 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.46
6 Jan SobotkaJan Sobotka 85 TJ Auto Škoda Mladá BoleslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15.61
Poznámky:
Vítr:+1,4m/s
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.90
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.03
3 Jan ČechJan Čech 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.19
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 14.34
5 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 14.96
6 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.05
7 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.91
Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Poznámky:
Vítr:+1,5m/s
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.94
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.40
3 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.21
4 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.24
5 František KumstFrantišek Kumst 83 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 55.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.98
2 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.98
3 Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 55.44
4 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 56.00
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.39
2 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.50
3 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC PardubiceAC Pardubice 55.77
4 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.06
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.43
2 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.85
3 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.73
4 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.11
5 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.22
6 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.47
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 57.07
2 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 59.36
3 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 60.27
4 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 60.69
5 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 61.26
Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 56.92
2 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 61.95
3 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.92
4 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.54
5 Eva MajerováEva Majerová 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.59
6 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 60.83
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 60.98
3 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 TJ Spartak HořoviceTJ Spartak Hořovice 62.75
4 Klára HájkováKlára Hájková 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 66.97
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Helena KřivohlaváHelena Křivohlavá 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 60.88
2 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.87
3 Lenka RoblováLenka Roblová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 62.84
4 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 62.92
5 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 65.00
Petra LudányiováPetra Ludányiová 86 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNF
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael NejedlýMichael Nejedlý 69 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:58.80
2 František ZouharFrantišek Zouhar 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:01.94
3 David GerychDavid Gerych 77 AK KroměřížAK Kroměříž 09:04.36
4 Petr LevPetr Lev 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:14.12
5 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:20.25
6 Michal MichálekMichal Michálek 73 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 09:33.47
7 Ondřej MarekOndřej Marek 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:33.73
8 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:36.16
9 Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 09:37.10
10 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 09:47.68
11 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:15.89
12 Ondřej HerdaOndřej Herda 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:16.77
Adam CísařAdam Císař 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KuncováBarbora Kuncová 82 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 10:13.48
2 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 10:21.87
3 Eva TománkováEva Tománková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:28.56
4 Eva TruksováEva Truksová 84 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:01.77
5 Lucie KřížováLucie Křížová 87 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:08.02
6 Kateřina PecháčkováKateřina Pecháčková 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:08.86
7 Myroslava PetronyukMyroslava Petronyuk 87 UkrajinaUkrajina 11:14.87
8 Marcela JoglováMarcela Joglová 87 TJ KlatovyTJ Klatovy 11:19.00
9 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:31.91
10 Markéta SchybolováMarkéta Schybolová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:36.41
11 Petra GrycováPetra Grycová 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11:57.18
12 Zuzana DolejšováZuzana Dolejšová 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12:06.37
13 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:14.09
14 Dominika OulickáDominika Oulická 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12:51.05
Hana HarokováHana Haroková 77 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno DNF
Celkem 15 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Knebl, Stokláska, Gotz, Milo Knebl, Stokláska, Gotz, Milo ČR22ČR22 40.30
2 Zumr, Křížek, Vrba, Kozlovský Zumr, Křížek, Vrba, Kozlovský USK PrahaUSK Praha 41.24
3 Šarapatka, Bohman, Schiller, G Šarapatka, Bohman, Schiller, G ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.27
4 Mazanec, Szetei, Parát, Železn Mazanec, Szetei, Parát, Železn AC DomažliceAC Domažlice 41.84
5 Bartoš, Novotný, Pírek, Gold Bartoš, Novotný, Pírek, Gold VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.09
6 Štefan, Ešpandr, Opolecký, Jar Štefan, Ešpandr, Opolecký, Jar Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 44.34
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martincová, Klapáčová, Ostravs Martincová, Klapáčová, Ostravs USK PrahaUSK Praha 45.34
2 Mazačová, Dostálová, Hřivnová, Mazačová, Dostálová, Hřivnová, ČR19ČR19 45.59
3 Táborská, Skružná, Vedralová, Táborská, Skružná, Vedralová, ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.16
4 Štvánová, Lepičová, Průchová, Štvánová, Lepičová, Průchová, TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.33
5 Strejčková, Majerová, Kubová, Strejčková, Majerová, Kubová, AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.02
6 Vargová, Vopatová, Kašáková, B Vargová, Vopatová, Kašáková, B AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.09
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrstka, Vondřejc, Vinkler, Net Hrstka, Vondřejc, Vinkler, Net Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:16.69
2 Ešpandr, Běhan, Štefan, Jareš Ešpandr, Běhan, Štefan, Jareš Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 3:21.15
3 Jarath, Mareš, Koczó, Pena Jarath, Mareš, Koczó, Pena Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 3:23.65
4 Vrbecký, Pěnička, Zemánek, Klo Vrbecký, Pěnička, Zemánek, Klo TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:24.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Odvárka, Gotz, Uhlík, Bláha Odvárka, Gotz, Uhlík, Bláha ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.22
2 Braniš, Daněk, Matyska, Synek Braniš, Daněk, Matyska, Synek PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:13.39
3 Jiráň, Veselý, Kaplan, Hanzl Jiráň, Veselý, Kaplan, Hanzl A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.99
4 Mazanec, Přáda, Parát, Szetei Mazanec, Přáda, Parát, Szetei AC DomažliceAC Domažlice 3:17.53
Šarapatka, Habásko, Prorok, Ši Šarapatka, Habásko, Prorok, Ši ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nozarová, Masná, Kosová, Mráčk Nozarová, Masná, Kosová, Mráčk ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 3:45.73
2 Ostravská, Plesarová, Švábíkov Ostravská, Plesarová, Švábíkov USK PrahaUSK Praha 3:45.85
3 Koubková, Tučanová, Polívková, Koubková, Tučanová, Polívková, SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 3:52.06
4 Jašová, Žirková, Vorlová, Bart Jašová, Žirková, Vorlová, Bart ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:55.46
5 Ptáčníková, Šedivá, Loužecká, Ptáčníková, Šedivá, Loužecká, PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:55.92
6 Šrobová, Plzenská, Klesnilová, Šrobová, Plzenská, Klesnilová, A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.952.002.052.102.152.182.212.242.282.33
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 2.28 -----O-OOXXX
2 Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 2.24 ----OOOOXXX
3 Michal KabelkaMichal Kabelka
Slovenská republikaSlovenská republika
85 2.18 OOOOOOXXX
4 Ondřej BalcarOndřej Balcar
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 2.18 -OOOXOXO-XXX
5 Luboš BenkoLuboš Benko
Slovenská republikaSlovenská republika
74 2.15 -OOXOOXXX
6 Michal ŠpakMichal Špak
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 2.15 -XOXXOOXOXXX
7 Dalibor HonDalibor Hon
AK OlomoucAK Olomouc
78 2.10 -OOXXOXXX
8 Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 2.05 OOOXXX
9 Tomáš KrásaTomáš Krása
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
87 2.05 -XOOXXX
10= Jiří KřehulaJiří Křehula
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
82 2.00 -OXXX
10= Jakub OndrejkaJakub Ondrejka
AK OlomoucAK Olomouc
85 2.00 OOXXX
12 Michal ŠamanMichal Šaman
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
82 2.00 OXXOXXX
13 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.95 OXXX
Jiří MalecJiří Malec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
88 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.641.691.741.791.831.871.901.95
1 Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 1.90 --OXOXOXOXOXXX
2 Barbora LalákováBarbora Laláková
USK PrahaUSK Praha
81 1.87 -OOOOXOXXX
3 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
86 1.79 OOOOXXX
4 Petra LaškováPetra Lašková
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
77 1.79 -OOXOXXX
5 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
85 1.74 OOOXXX
6= Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
88 1.69 OOXXX
6= Nela SeverováNela Severová
AK OlomoucAK Olomouc
87 1.69 OOXXX
6= Renata HorákováRenata Horáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 1.69 OO-X
9 Markéta BrožováMarkéta Brožová
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
86 1.69 XOOXXX
10 Dana HorskáDana Horská
Slovenská republikaSlovenská republika
84 1.69 OXXOXXX
11 Veronika ŠístkováVeronika Šístková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.64 XXOXXX
Jana KovarovičováJana Kovarovičová
TJ KlatovyTJ Klatovy
87 DNP
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.404.604.804.955.105.255.405.61
1 Aleš HončlAleš Hončl
USK PrahaUSK Praha
75 5.40 ---OOOOXXX
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.25 ---OXOOXXX
3 Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
USK PrahaUSK Praha
83 5.10 ---OOXXX
4 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
USK PrahaUSK Praha
83 4.95 --XOOXXX
5 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
RakouskoRakousko
80 4.95 -XOOXOXXX
6 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 4.80 -OXOXXX
7 Pavel StošekPavel Stošek
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
78 4.80 -XOXOXXX
8 Pavel SrpPavel Srp
USK PrahaUSK Praha
86 4.60 XOXOXXX
Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 0 XXX
Robert KučeraRobert Kučera
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
88 0 XXX
Jan DočkalJan Dočkal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 0 -XXX
Adam PtáčekAdam Ptáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.403.553.703.854.004.104.304.52
1 Pavla HamáčkováPavla Hamáčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 4.30 -------OXXOXXX
2 Slavomíra SlúkováSlavomíra Slúková
Slovenská republikaSlovenská republika
81 4.00 -XOOOOXOXOXXX
3 Šárka MládkováŠárka Mládková
USK PrahaUSK Praha
76 4.00 ----OOXXOXXX
4 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
USK PrahaUSK Praha
86 3.85 ---OOOXXX
5 Michaela BoulováMichaela Boulová
USK PrahaUSK Praha
81 3.85 ---XOXOXXOXXX
6 Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
86 3.70 -OOOOXXX
7 Jitka SmržováJitka Smržová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
85 3.70 --OOXXOXXX
8 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
USK PrahaUSK Praha
85 3.70 OOXOOXXOXXX
9 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 3.55 OOOOXXX
10 Lucie TihonováLucie Tihonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.55 OOXOOXXX
11 Zuzana ŠtěpánkováZuzana Štěpánková
USK PrahaUSK Praha
87 3.55 OOXOXOXXX
12 Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 3.55 OOOXXOXXX
13= Monika ParmováMonika Parmová
USK PrahaUSK Praha
87 3.40 -OOXXX
13= Andrea PorazilováAndrea Porazilová
USK PrahaUSK Praha
86 3.40 OOOXXX
15= Lenka TománkováLenka Tománková
USK PrahaUSK Praha
84 3.40 OOXOXXX
15= Jana BrožováJana Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 3.40 OOXOXXX
17= Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
80 3.40 --XXOXXX
17= Eliška ŠípováEliška Šípová
USK PrahaUSK Praha
88 3.40 OOXXOXXX
19 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
84 3.40 OXXOXXOXXX
20 Daniela NovákováDaniela Nováková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 3.00 OXXX
21 Veronika JanůVeronika Janů
USK PrahaUSK Praha
87 3.00 XOXXX
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.72 7.38-0.47.56-1.07.49-0.77.567.28-0.97.31+0.67.72+1.8
2 Roman NovotnýRoman Novotný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 7.39 7.11-0.86.90-2.26.69-0.47.117.39+1.17.00+0.9X
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ KlatovyTJ Klatovy
85 7.36 6.99+2.17.08+2.07.36-0.87.36XX7.17+1.1
4 Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
83 7.30 X7.25-O.1X7.257.30+0.3X7.18-1.6
5 Jaroslav VovesJaroslav Voves
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 7.16 7.07-0.5X7.16+1.17.16X7.13+0.97.15-1.2
6 Dominik SuchýDominik Suchý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 7.14 5.24-0.16.84+0.17.12-0.77.127.14-0.96.84-0.26.90-0.5
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 7.01 6.79-0.26.83+1.57.01+1.27.016.84-0.46.91-0.46.84-1.2
8 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 6.99 6.99+0.06.64+0.26.83-0.26.996.69+0.1-5.32-
9 Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK MostAK Most
85 6.92 6.66-0.66.92-1.06.80-0.36.92
10 Adam ToufarAdam Toufar
USK PrahaUSK Praha
84 6.87 6.87+0.26.83+0.36.84-0.16.87
11 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
76 6.86 6.86-1.56.62-1.2X6.86
12 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 6.73 6.56-0.86.73-0.56.06-0.56.73
13 Martin JírekMartin Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
85 6.69 6.36-1.06.46-0.76.69-1.36.69
14 Martin VachataMartin Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 6.62 6.48-0.16.62-0.4-6.62
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 6.66 6.08+1.26.41+0.96.38+2.56.416.49+0.46.54+1.16.66+0.5
2 Lucie KomrskováLucie Komrsková
USK PrahaUSK Praha
77 6.37 6.11+1.96.08+0.96.29+1.86.29X6.37+0.26.28+0.6
3 Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 6.34 6.31+0.96.34+0.34.83+1.06.346.23+1.36.31+0.26.26+0.9
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.01 6.01+2.05.79+0.86.00+1.66.015.85+0.15.90+1.65.94+0.9
5 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USK PrahaUSK Praha
81 5.93 5.93+0.85.90+0.75.82-0.15.935.90+1.05.90+1.45.78+0.8
6 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 5.92 5.77+1.04.12+0.95.69+1.55.775.79-0.15.64+1.65.92+1.1
7 Iveta MazáčováIveta Mazáčová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
86 5.76 5.74+0.65.76+1.05.70+0.55.765.61+0.4X5.61+0.9
8 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 5.75 5.26+0.55.59+1.75.75+0.55.755.58+0.85.65+1.25.67+0.4
9 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 5.72 3.71+0.15.72+1.05.69+0.95.72---
10 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 5.71 5.55+1.25.55+0.55.71+1.35.71---
11 Petra BlovskáPetra Blovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 5.70 5.70+1.05.40+0.65.63+0.15.70---
12 Lucie KönigováLucie Königová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
86 5.16 5.05+1.15.16+1.31.62+1.85.16---
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 DNP
Petra VachatováPetra Vachatová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš CholenskýTomáš Cholenský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 16.31 15.29+1.5XX15.2916.31+1.4XX
2 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 16.17 15.19+0.6XX15.1916.17+1.3X16.05+1.2
3 Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK MostAK Most
85 15.40 14.85-1.715.07+1.815.20+0.815.2015.09+1.415.40+0.714.77+1.1
4 Antonín PetrAntonín Petr
AK BílinaAK Bílina
83 15.27 14.74+1.714.79+0.814.96+1.214.9615.27+1.514.93+0.9X
5 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 15.20 14.84+2.914.77+1.015.20+1.815.20X15.18+1.415.03+0.8
6 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 15.18 14.46+0.8X15.18+1.315.1814.74+3.014.90+1.414.96+0.7
7 Martin VachataMartin Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 15.01 14.79+1.214.56+0.614.60+0.714.7914.98+0.6X15.01+2.4
8 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 14.92 14.49+0.614.61+0.114.83+1.014.8314.92+1.214.74+0.314.76-0.7
9 Ondřej CaisOndřej Cais
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 14.65 14.27+2.3X14.65+1.514.65
10 Martin JírekMartin Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
85 14.24 13.86-0.2X14.24+1.314.24
11 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
78 14.19 X14.19+0.8X14.19
12 Martin HyškaMartin Hyška
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
77 14.11 X13.74+1.114.11+1.014.11
13 Petr SoučekPetr Souček
AK BílinaAK Bílina
75 13.94 13.27+1.713.94+0.4X13.94
14 Petr MykaPetr Myka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
82 13.60 13.60+1.4XX13.60
Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
80 0 XX-0
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 13.36 X13.36+0.3X13.3613.35-0.7XX
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
RAK BorovanyRAK Borovany
85 13.17 12.59-1.112.82-0.112.59-0.612.8213.17-0.912.84-1.3X
3 Gabriela DonátováGabriela Donátová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 12.96 12.33-0.311.88-0.612.82-0.412.82X12.27-0.912.96-0.1
4 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 12.72 12.15+0.612.62-0.212.42-0.112.6212.36-0.112.56-1.212.72-0.7
5 Lucie KohútováLucie Kohútová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
83 12.69 12.46+1.011.98+0.712.69-0.212.69X12.09-0.812.26-0.7
6 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
77 12.66 11.97-1.512.20-0.112.25-0.112.2512.66-0.4X11.59-0.1
7 Renata HorákováRenata Horáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.14 X12.14+0.811.37+0.512.14X12.01-0.9X
8 Iva VedralováIva Vedralová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 12.01 11.91-1.8X11.99-0.811.9912.01-0.111.90-0.9-
9 Markéta JozováMarkéta Jozová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 11.79 11.79-1.1XX11.79
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 DNP
Pavla DvořáčkováPavla Dvořáčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
80 DNP
Petra VachatováPetra Vachatová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 16.40 15.8016.4015.6816.4016.17X15.35
2 Lucie VrbenskáLucie Vrbenská
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 15.77 X14.6514.9514.9515.7715.49X
3 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 15.35 14.5614.7714.9714.9714.3714.8215.35
4 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 14.79 13.8714.2014.0914.2013.9214.3014.79
5 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 14.59 X14.5914.1114.5914.59XX
6 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
86 14.58 14.3914.4814.2314.4814.5813.9814.53
7 Lenka ProcházkováLenka Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 14.00 13.24X13.7213.7213.5913.9914.00
8 Jitka SvatošováJitka Svatošová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
75 13.79 13.71XX13.71X13.79X
9 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 12.93 12.67X12.9312.93
10 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJ KlatovyTJ Klatovy
87 12.82 12.5711.7712.8212.82
11 Petra HolbováPetra Holbová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
88 12.57 12.57XX12.57
12 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
AK BílinaAK Bílina
80 11.43 X11.3611.4311.43
Kateřina MarešováKateřina Marešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
77 19.71 19.61XX19.61XX19.71
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USK PrahaUSK Praha
80 18.34 18.0818.1818.2118.2118.27X18.34
3 Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 18.03 X17.1817.1817.1817.6217.4618.03
4 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 16.97 16.0216.2416.7816.7816.5116.9716.74
5 Josef RosůlekJosef Rosůlek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
71 16.61 16.1116.36X16.36X16.4016.61
6 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 16.58 X16.3616.1916.3616.20X16.58
7 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 16.26 16.2116.2616.2316.2616.1515.7815.80
8 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
83 15.84 15.84XX15.8415.04XX
9 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 15.51 15.0015.3115.5115.51
10= st. Remigius Machurast. Remigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
60 15.48 15.48XX15.48
10= Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 15.48 15.48XX15.48
12 Jan BártlJan Bártl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
67 15.37 XX15.3715.37
13 Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
81 15.22 14.9015.22X15.22
14 Lukáš TomíčekLukáš Tomíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
86 14.33 14.33XX14.33
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Věra CechlováVěra Cechlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 65.35 60.5663.0062.5763.0062.4360.7465.35
2 Vladimíra RackováVladimíra Racková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
67 54.91 50.2454.7652.7154.7652.02X54.91
3 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 49.96 44.8540.5145.9445.9443.2049.96X
4 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 47.83 46.74X47.0347.0346.7643.4047.83
5 Kamila HlaváčováKamila Hlaváčová
TJ Auto Škoda Mladá BoleslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
82 45.64 41.4845.6437.2845.6440.8440.84X
6 Ivana BaňackáIvana Baňacká
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
88 43.96 43.9641.8239.0643.96X39.1142.76
7 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v PodještědíSK ZŠ Jablonné v Podještědí
86 43.50 43.50XX43.5040.0338.45X
8 Kateřina MarešováKateřina Marešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 43.06 40.9042.59X42.59X39.7243.06
9 Eliška StaňkováEliška Staňková
USK PrahaUSK Praha
84 41.66 41.6637.3941.0641.66
10 Kateřina DufkováKateřina Dufková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 41.56 41.0241.5640.7441.56
11 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
AK BílinaAK Bílina
80 40.12 XX40.1240.12
12 Milena BečičkováMilena Bečičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 38.20 38.2035.82X38.20
13 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
66 38.15 37.1135.8338.1538.15
14 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
83 37.02 X37.0235.2737.02
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor MalinaLibor Malina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
73 61.71 58.14X57.9958.1461.71X60.47
2 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 56.69 54.7455.6456.3956.3956.69XX
3 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
82 56.39 56.3953.6356.3656.39XX55.89
4 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USK PrahaUSK Praha
80 52.99 X50.3052.9952.9951.4752.06X
5 Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
82 51.49 XX51.1651.16XX51.49
6 Jan WernerJan Werner
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
84 50.97 48.2750.97X50.97X50.43X
7 Miroslav PetrMiroslav Petr
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
78 50.95 50.4750.9550.7350.95XXX
8 Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 50.28 46.5450.2848.7050.28X49.60X
9 Igor GondorIgor Gondor
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
79 49.80 49.1649.80X49.80
10 Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 47.90 X46.7247.9047.90
11 Jan MandičákJan Mandičák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
80 47.11 45.1747.11X47.11
12 Petr LokšaPetr Lokša
AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec
78 46.37 46.37X45.7346.37
13 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 46.29 X45.8146.2946.29
14 Radovan StudihradRadovan Studihrad
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
70 44.38 43.43X44.3844.38
15 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
79 42.85 42.8542.1942.4442.85
16 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 42.14 X42.14X42.14
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 0 XXX0
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
Atletika PoličkaAtletika Polička
81 0 XXX0
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VrbenskáLucie Vrbenská
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 62.78 X58.6661.5161.51X62.5162.78
2 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 61.43 59.8561.43X61.4360.30XX
3 Monika KrálovenskáMonika Královenská
Slovenská republikaSlovenská republika
82 57.83 X57.83X57.83XXX
4 Jana HyjánkováJana Hyjánková
USK PrahaUSK Praha
81 56.95 55.4455.6756.2556.2556.9556.37X
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 50.64 48.3349.2550.3950.39X49.8250.64
6 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 49.83 48.69X49.7649.7649.8348.6748.10
7 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 48.87 47.3647.1948.8748.8748.03XX
8 Lenka KorábováLenka Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 48.85 44.8648.1148.1548.1547.1148.8546.84
9 Šárka ŠmirausováŠárka Šmirausová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
84 47.87 44.7545.7545.5645.7547.36X47.87
10 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 45.75 45.25X45.7545.75
11 Andrea KakosováAndrea Kakosová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
86 44.52 40.9242.2444.5244.52
12 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
86 43.97 42.9239.4943.9743.97
13 Eliška KultováEliška Kultová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
85 42.59 41.69X42.5942.59
14 Zuzana NajmanováZuzana Najmanová
TJ Auto Škoda Mladá BoleslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
85 40.38 36.9337.7840.3840.38
15 Zuzana BukvicováZuzana Bukvicová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
87 37.65 37.65XX37.65
Klára ŠpačkováKlára Špačková
TJ Auto Škoda Mladá BoleslavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
81 0 XXX0
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín
89 0 XXX0
Dana LžičařováDana Lžičařová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
89 DNP
Kamila KolníkováKamila Kolníková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
81 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 3.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír MaškaVladimír Maška
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
73 73.90 73.9073.3472.8773.90XX73.26
2 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 73.75 73.66X73.7573.7571.8073.08X
3 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 67.25 61.1867.25X67.2566.14X66.10
4 Pavel ŽákPavel Žák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 62.47 61.08X62.0262.02X61.9462.47
5 Jan BartůněkJan Bartůněk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
81 56.06 53.7356.06X56.06X55.5454.42
6 Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
72 55.76 54.7554.5955.2755.2755.7655.6755.71
7 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 55.37 51.5349.7054.6254.6254.0254.2155.37
8 Jan MikulášekJan Mikulášek
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
85 53.28 X49.9053.2853.2852.5852.65X
9 Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 52.12 XX52.1252.12
10 Vladimír KadlečíkVladimír Kadlečík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
71 51.92 X51.6851.9251.92
11 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 50.29 50.29X49.8450.29
12 Roman KouckýRoman Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 50.01 X48.2550.0150.01
13 Martin JanotaMartin Janota
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 49.56 X49.56X49.56
Václav KrupičkaVáclav Krupička
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
78 0 XXX0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 61.91 57.96X60.3060.3061.91X59.60
2 Hana KadlecováHana Kadlecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
82 50.25 43.2050.25X50.2546.70XX
3 Lenka LantováLenka Lantová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 49.88 47.9646.7649.6449.6449.8847.5545.12
4 Michaela JačkováMichaela Jačková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
78 48.86 43.9145.0246.6846.6846.3546.6648.86
5 Andrea AranovskáAndrea Aranovská
USK PrahaUSK Praha
74 44.62 41.7243.5441.6643.54X44.6243.22
6 Jana SvobodováJana Svobodová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 43.12 39.5540.6239.8840.6241.3941.2643.12
7 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
AK BílinaAK Bílina
80 42.49 42.1941.75X42.1940.5842.4940.45
8 Hana PrudilováHana Prudilová
AK OlomoucAK Olomouc
85 41.48 40.62X37.6340.6240.9539.4441.48
9 Jitka MachurováJitka Machurová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 38.77 38.77XX38.77
10 Petra LudányiováPetra Ludányiová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
86 37.98 37.8336.8737.9837.98
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 2.7.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr BělunekPetr Bělunek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
79 72.82 71.91XX71.9170.2367.4772.82
2 Radek PejřimovskýRadek Pejřimovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
77 70.48 69.3869.87X69.8770.4869.2968.81
3 Vít ŠimečekVít Šimeček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
80 70.42 64.7668.5466.1368.5467.49X70.42
4 Jan SyrovátkoJan Syrovátko
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 69.34 64.0769.3468.4869.34X68.2769.05
5 David SekerákDavid Sekerák
AC DomažliceAC Domažlice
74 68.94 68.94X67.0168.9468.76X68.68
6 Jan ČervenkaJan Červenka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
83 66.94 64.4062.0861.8564.4066.94X59.76
7 Patrick LandmesserPatrick Landmesser
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
69 66.60 62.9759.3259.5862.9766.60XX
8 Jan SoumarJan Soumar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
80 63.10 60.0263.1059.4563.1054.71--
9 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ KlatovyTJ Klatovy
88 61.18 61.1858.5358.6461.18
10 Jakub KyptaJakub Kypta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
84 61.00 61.00XX61.00
11 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 58.75 58.75X56.4758.75
12 Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
74 58.18 58.1856.9156.8358.18
13 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 57.80 55.72X57.8057.80
14 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
80 56.67 54.0752.6156.6756.67
15 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 55.70 53.6647.1455.7055.70
16 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 55.66 52.8553.6755.6655.66
17 Ivo ČapekIvo Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
77 52.84 X51.3252.8452.84
Celkem 17 závodníků