Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Svitavské víceboje

Svitavy (30. 4. 2016)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:36.06
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:37.67
3 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:39.38
4 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:39.50
5 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:40.95
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:54.55
7 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Dlouhá TřebováTJ Dlouhá Třebová 3:15.49
8 Roman FilipRoman Filip 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:40.06
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:32.89
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:40.93
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:48.22
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:49.20
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:49.22
6 Patricie MilotováPatricie Milotová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:50.92
Eliška DrdlováEliška Drdlová 09 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3:05.76
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 3:08.01
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3:08.67
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:09.16
5 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3:09.21
6 Ema RozprýmováEma Rozprýmová 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3:10.92
7 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:11.13
8 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:19.43
9 Stela ŠkvařilováStela Škvařilová 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3:20.59
10 Jana KrušinováJana Krušinová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:23.93
11 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:27.81
12 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:28.97
13 Nela PernicováNela Pernicová 03 JAC BrnoJAC Brno 3:38.76
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 14 závodníků