Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejný vrhačský čtyřboj

Sušice (24. 4. 2016)
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan BakalaJan Bakala 62 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1478
2 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1457
3 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1254
Poznámky:
Matura J. 1254 (31.28/490-24.83/227-10.86/537)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jannik VossJannik Voss 98 SCHLEISSHEIMSCHLEISSHEIM 2030
2 Dominik MassDominik Mass 97 LAV NEUSTADTLAV NEUSTADT 1647
3 Martin FederMartin Feder 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1496
Poznámky:
Feder M. 1496 (33.34/531-36.25/388-11.52/577)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1961
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1659
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1453
Poznámky:
Vacátko P. 1453 (29.77/460-39.04/428-11.32/565)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Rebecca ZimmerRebecca Zimmer 97 LG BAMBERGLG BAMBERG 2039
2 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1162
Poznámky:
Urbanová M. 1162 (18.67/254-23.30/350-10.44/558)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1981
2 Jan BakalaJan Bakala 62 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1980
3 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1702
Poznámky:
Matura J. 1702 (31.28/490-36.03/448-24.83/227-10.86/537)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jannik VossJannik Voss 98 SCHLEISSHEIMSCHLEISSHEIM 2508
2 Dominik MassDominik Mass 97 LAV NEUSTADTLAV NEUSTADT 2423
3 Martin FederMartin Feder 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2102
Poznámky:
Feder M. 2102 (33.34/531-45.75/606-36.25/388-11.52/577)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Rebecca ZimmerRebecca Zimmer 97 LG BAMBERGLG BAMBERG 2595
2 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1401
Poznámky:
Urbanová M. 1401 (18.67/254-23.00/239-23.30/350-10.44/558)
Celkem 2 závodníků