výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Jihlava (28. 5. 2016)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.60 -0.8 m/s 11.00
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 6.52 -0.9 m/s 9.00
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.50 -1.9 m/s 8.00
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.33 +0.0 m/s 7.00
5 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 6.23 -1.2 m/s 6.00
6 Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 6.08 -0.4 m/s 5.00
7 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 6.08 -1.7 m/s 4.00
8 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 6.00 -0.4 m/s 3.00
9 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.90 -1.3 m/s 2.00
10 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.81 +0.0 m/s 1.00
11 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.72 -1.0 m/s
12 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.63 +0.0 m/s
13 Václav CubínekVáclav Cubínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
96 5.44 -0.4 m/s
14 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5.33 -1.0 m/s
15 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.28 -3.0 m/s
16 Adam KlimešAdam Klimeš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.14 -0.9 m/s
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 5.56 +2.8 m/s 5.50 +0.0 m/s 11.00
2 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.54 -1.5 m/s 9.00
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.31 -0.6 m/s 8.00
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ SušiceTJ Sušice
02 5.20 -1.6 m/s 7.00
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 5.00 -0.6 m/s 6.00
6 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4.94 +0.0 m/s 5.00
7 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.83 -1.0 m/s 4.00
8 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.71 +0.7 m/s 3.00
9 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.68 +1.2 m/s 2.00
10 Simona HaasováSimona Haasová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.67 -1.9 m/s 1.00
11 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.64 -0.6 m/s
12 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.62 +1.4 m/s
13 Monika VobořilováMonika Vobořilová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.58 -0.8 m/s
14 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.55 +0.0 m/s
15 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.55 -0.5 m/s
16 Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.54 +0.6 m/s
17 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.53 -0.9 m/s
18 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.52 -0.8 m/s
19 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4.46 +1.4 m/s
20 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.20 -0.9 m/s
21 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.14 -0.7 m/s
22 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.68 -2.4 m/s
Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 NM
Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 NM
Anita KelemenováAnita Kelemenová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 DNS
Celkem 25 závodníků