výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní finále Poháru rozhlasu

Písek (11. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JelínekDavid Jelínek 01 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 08.15 517
2 František UrychFrantišek Urych 01 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 08.17 511
3 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 02 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 08.28 481
4 Kryštof AndrejKryštof Andrej 02 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 08.57 406
5 Václav TrnkaVáclav Trnka 00 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 08.61 396
6 Tomáš BulínTomáš Bulín 00 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 08.98 309
7 Tomáš ChválaTomáš Chvála 01 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.11 280
8 Filip DoubekFilip Doubek 02 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.25 251
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MaryškaJan Maryška 00 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 07.99 563
2 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 00 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 08.20 503
3 Luboš PopelkaLuboš Popelka 00 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 08.37 457
4 Jakub PechoušJakub Pechouš 00 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 08.42 444
5 Jan TampierJan Tampier 01 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 08.50 423
6 Jiří MatějaJiří Matěja 01 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 08.95 315
7 Adam FridrichAdam Fridrich 02 CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky) 09.00 304
8 Vít UrbanVít Urban 00 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.09 285
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky) 08.17 511
2 Jakub KortanJakub Kortan 02 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 08.39 452
3 Daniel ŠpírekDaniel Špírek 01 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 08.43 441
4 Marek MasopustMarek Masopust 01 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 08.44 439
5 Sebastien SchorníkSebastien Schorník 00 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 08.60 398
6 Lukáš KučeraLukáš Kučera 00 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 08.66 383
7 Dominik DubskýDominik Dubský 00 CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky) 09.13 276
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BaslerŠimon Basler 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 08.93 320
2 Lukáš LalákLukáš Lalák 02 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.01 302
3 David HandrejchDavid Handrejch 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.74 161
4 Petr PetákPetr Peták 03 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.87 140
5 Václav TupýVáclav Tupý 03 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.93 131
6 Matyáš MasopustMatyáš Masopust 03 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 10.37 72
7 Tomáš PolánekTomáš Polánek 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 10.85 26
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.11 280
2 Martin DolejšMartin Dolejš 02 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.31 239
3 Samuel ČernýSamuel Černý 03 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.33 235
4 Václav PíchaVáclav Pícha 03 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.35 231
5 Martin SmolaMartin Smola 03 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.55 194
6 tomáš Nováktomáš Novák 02 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.73 163
7 Václav NosekVáclav Nosek 03 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.81 149
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír ŠimekLubomír Šimek 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 08.58 403
2 Lukáš NečasLukáš Nečas 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 08.80 350
3 Jakub SvatošJakub Svatoš 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 09.10 282
4 Jakub StejskalJakub Stejskal 02 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.25 251
5 Miroslav NovákMiroslav Novák 02 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.26 249
6 Vít KubecVít Kubec 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.26 249
7 Michal ZelenkaMichal Zelenka 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.65 176
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KalinováPetra Kalinová 02 GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko) 08.67 654
2 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 00 GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko) 08.88 597
3 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 02 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.32 487
4 alena Trojákováalena Trojáková 02 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.33 484
5 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.39 470
6 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 02 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.40 468
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BrčákováDominika Brčáková 00 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.04 556
2 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.45 456
3 Miloslava ŤupováMiloslava Ťupová 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.53 438
4 Veronika AdamováVeronika Adamová 01 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.69 402
5 Lucie PilíkováLucie Pilíková 00 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.75 389
6 Karolína RothováKarolína Rothová 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.82 374
7 Barbora ŠafandováBarbora Šafandová 02 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 10.29 280
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 08.70 645
2 Eva RoušalováEva Roušalová 01 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 08.88 597
3 Jana RoušalováJana Roušalová 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 09.21 513
4 Sára NetíkováSára Netíková 00 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.22 511
5 Šárka HrdličkováŠárka Hrdličková 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 09.40 468
6 Hana FarováHana Farová 00 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.61 419
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ChvojanováDominika Chvojanová 02 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 08.89 595
2 Marcelka VlčkováMarcelka Vlčková 03 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.34 482
3 Anna ŽofkováAnna Žofková 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 09.41 465
4 Kristýna BíláKristýna Bílá 04 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.43 461
5 Tereza DoubkováTereza Doubková 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.48 449
6 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.53 438
7 Sandra ČunátováSandra Čunátová 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 09.75 389
8 Denisa FučíkováDenisa Fučíková 04 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 10.82 188
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.15 528
2 Inka BittováInka Bittová 03 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 09.29 494
3 Anežka ZagatováAnežka Zagatová 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 09.57 428
4 Monika MáchalováMonika Máchalová 04 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 09.57 428
5 Sára HoudkováSára Houdková 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 09.79 380
6 Marie FurstováMarie Furstová 04 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 09.89 359
7 Lucie ČunátováLucie Čunátová 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 09.98 340
8 Mayuri VaculíkováMayuri Vaculíková 02 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 10.59 226
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SitterováMichaela Sitterová 02 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 09.34 482
2 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 03 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.40 468
3 Johana SeidlováJohana Seidlová 02 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 09.58 426
4 Valentýna MrázováValentýna Mrázová 03 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 09.58 426
5 Nikola SobíškováNikola Sobíšková 03 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 09.60 422
6 Katka MarečkováKatka Marečková 02 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 10.06 324
7 Tamara ŠrámkováTamara Šrámková 04 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 10.49 243
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 1:54.98 585
2 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 2:02.32 475
3 Nela NoskováNela Nosková 04 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 2:03.34 461
4 Eliška StrnadováEliška Strnadová 02 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 2:06.72 414
5 Václava SoučkováVáclava Součková 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 2:07.82 400
6 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 2:07.90 399
7 Eliška SochováEliška Sochová 04 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 2:11.29 355
8 Hana BočanováHana Bočanová 03 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 2:13.95 323
9 Michala KubcováMichala Kubcová 04 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 2:18.16 275
10 Anna BuchtelováAnna Buchtelová 03 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 2:31.25 148
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ViererováTereza Viererová 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 2:00.19 506
2 Tereza KutišováTereza Kutišová 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 2:00.58 500
3 Barbora OndruchováBarbora Ondruchová 04 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 2:00.74 498
4 Vendula WalterováVendula Walterová 02 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 2:05.37 432
5 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 2:06.95 411
6 Sabina HudrmentováSabina Hudrmentová 02 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 2:10.47 366
7 Lucie ČunátováLucie Čunátová 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 2:13.54 328
8 Linda HoudováLinda Houdová 04 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 2:16.81 290
9 Michaela KoubováMichaela Koubová 04 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 2:23.97 214
10 Markéta BalkováMarkéta Balková 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 2:29.29 165
11 Jana VeseláJana Veselá 03 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 2:41.54 74
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 julie Buzickájulie Buzická 01 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 2:51.22 451
2 Anna ViktorováAnna Viktorová 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 3:01.18 354
3 Jana VelkováJana Velková 01 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 3:08.45 291
4 Laura TomanováLaura Tomanová 00 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 3:13.05 253
5 Eliška JedličkováEliška Jedličková 01 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 3:25.72 163
6 Michaela SakařováMichaela Sakařová 00 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 3:25.76 163
7 Miloslava ŤupováMiloslava Ťupová 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 3:27.02 155
8 Kamila MacháčkováKamila Macháčková 01 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 3:28.67 145
9 Barbora ŠafandováBarbora Šafandová 02 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 3:29.98 137
10 Nikola NovotnáNikola Novotná 02 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 4:08.22 3
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko) 2:48.47 480
2 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko) 2:58.90 375
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 02 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 3:03.17 336
4 Andrea BernatíkováAndrea Bernatíková 01 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 3:15.30 236
5 Monika RůžičkováMonika Růžičková 00 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 3:15.92 231
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 3:24.36 172
7 Adéla LisováAdéla Lisová 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 4:16.37 0
Denisa PlochováDenisa Plochová 00 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) DNF
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel ČernýSamuel Černý 03 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 3:32.78 379
2 Štěpán RoušalŠtěpán Roušal 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 3:34.31 368
3 Dominik BroučekDominik Brouček 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 3:39.23 332
4 Lukáš TrojáčekLukáš Trojáček 03 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 3:41.43 316
5 Ondřej SlabaOndřej Slaba 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 3:42.57 308
6 Matouš KačírekMatouš Kačírek 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 3:43.64 301
7 Petr UrbanPetr Urban 02 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 3:54.81 229
8 Michal HejlMichal Hejl 02 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 3:56.82 217
9 Jakub SvatošJakub Svatoš 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 4:08.07 156
10 Michal PokornýMichal Pokorný 03 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 4:30.13 63
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SoučekOndřej Souček 02 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 3:19.71 484
2 Martin SmolaMartin Smola 03 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 3:27.98 416
3 Jaromír NečasJaromír Nečas 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 3:32.13 384
4 Václav PíchaVáclav Pícha 03 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 3:32.16 384
5 Petr KřížPetr Kříž 03 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 3:38.54 337
6 Adam PolánekAdam Polánek 04 SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 3:41.47 316
7 Daniel KorešDaniel Koreš 04 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 3:43.67 301
8 Adam BártíkAdam Bártík 03 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 3:45.13 291
9 Tomáš PetrákTomáš Petrák 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 3:48.77 267
10 Jakub PokornýJakub Pokorný 04 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 3:49.50 262
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MichalMartin Michal 01 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 5:03.55 539
2 Jakub NimburskýJakub Nimburský 01 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 5:03.64 539
3 Lukáš KučeraLukáš Kučera 00 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 5:08.83 510
4 Richard BártíkRichard Bártík 01 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 5:21.88 440
5 Vít ČunátVít Čunát 01 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 5:22.75 436
6 Michal RůžičkaMichal Růžička 00 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 5:22.91 435
7 Tomáš ChválaTomáš Chvála 01 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 5:26.42 417
8 Lukáš MarekLukáš Marek 00 BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 5:29.29 403
9 Tomáš BulínTomáš Bulín 00 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 5:44.10 333
10 František RezáčFrantišek Rezáč 02 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 6:23.91 175
11 Lukáš BrůžekLukáš Brůžek 01 JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 6:24.15 174
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MatuškaJan Matuška 01 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 5:12.99 487
2 Jan TampierJan Tampier 01 TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 5:16.42 469
3 Martin KálalMartin Kálal 00 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 5:18.88 456
4 Jan StanislavJan Stanislav 01 CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky) 5:19.72 451
5 Radek JíraRadek Jíra 01 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 5:30.24 398
6 Gabriel PtákGabriel Pták 01 JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 5:32.53 387
7 Filip DoubekFilip Doubek 02 ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 5:46.27 323
8 Pavel PerglerPavel Pergler 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 5:49.95 307
9 Lukáš KolafaLukáš Kolafa 02 ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 5:53.13 293
10 Dominik DubskýDominik Dubský 00 CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky) 6:08.16 232
11 Adam KotrbaAdam Kotrba 02 ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 6:08.28 231
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JAKO JAKO JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 31.32 499
2 ZSMI ZSMI ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 31.66 475
3 ZSPR ZSPR ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 31.75 469
4 JHUS JHUS JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 32.25 436
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 BEPI BEPI BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 31.23 505
2 TGMA TGMA TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 31.77 468
3 ZSSE ZSSE ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 33.19 376
4 CHYS CHYS CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky) 34.82 281
5 JHUS JHUS JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 37.14 168
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JAKO JAKO JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 35.35 253
2 SVBN SVBN SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 35.43 249
3 JHUS JHUS JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 35.61 240
4 TGMA TGMA TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 36.26 208
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZSPR ZSPR ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 33.52 356
2 ZSMI ZSMI ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 35.18 262
3 ZSSE ZSSE ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 37.94 136
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZSMI ZSMI ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 34.53 561
2 JHUS JHUS JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 35.91 475
3 TGMA TGMA TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 36.87 419
4 JHUS JHUS JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 37.88 364
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 GYMM GYMM GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko) 34.43 568
2 ZSPR ZSPR ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 35.21 518
3 JAKO JAKO JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 35.55 497
4 ZSSE ZSSE ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 38.91 311
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JAKO JAKO JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil... 35.30 513
2 SVBN SVBN SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 36.28 453
3 SVBN SVBN SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek) 37.10 406
4 BEPI BEPI BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek) 39.15 299
5 ZSPR ZSPR ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín) 41.70 186
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ZSMI ZSMI ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile... 34.75 547
2 JHUS JHUS JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek) 36.82 422
3 ZSSE ZSSE ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov) 36.87 419
4 TGMA TGMA TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek) 37.68 374
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
02 1.60 464
2 Josef SinghJosef Singh
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
01 1.55 426
3= Martin KálalMartin Kálal
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 1.50 389
3= Sebastien SchorníkSebastien Schorník
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
00 1.50 389
3= Lukáš MarekLukáš Marek
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
00 1.50 389
3= Václav StrouhalVáclav Strouhal
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
01 1.50 389
3= Jiří PešičkaJiří Pešička
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
01 1.50 389
8= Jan MatuškaJan Matuška
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 1.45 352
8= Denis PanasDenis Panas
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 1.45 352
10= Adam BláhaAdam Bláha
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 1.40 317
10= Martin ŠímaMartin Šíma
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
01 1.40 317
12 Václav TrnkaVáclav Trnka
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
00 1.40 317
13= Martin HavlíčekMartin Havlíček
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
01 1.35 283
13= Vít KoubekVít Koubek
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 1.35 283
13= Radek JíraRadek Jíra
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 1.35 283
13= Pavel PerglerPavel Pergler
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 1.35 283
17 Dušan VagnerDušan Vagner
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 1.30 250
18 Jiří MatějaJiří Matěja
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
01 1.30 250
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KeřkaJan Keřka
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 1.45 352
2= Daniel HašekDaniel Hašek
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
02 1.40 317
2= Lukáš NečasLukáš Nečas
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 1.40 317
4 Petr PetákPetr Peták
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 1.30 250
5= Ondřej SlabaOndřej Slaba
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
04 1.25 218
5= Dominik HodálDominik Hodál
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 1.25 218
5= tomáš Nováktomáš Novák
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 1.25 218
8 Štěpán RoušalŠtěpán Roušal
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 1.20 188
9= Václav NosekVáclav Nosek
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 1.15 159
9= Marek JandaMarek Janda
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 1.15 159
9= Tomáš PetrákTomáš Petrák
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 1.15 159
9= Michal ZelenkaMichal Zelenka
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 1.15 159
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko)
02 1.45 566
2= Veronika ZemanováVeronika Zemanová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
00 1.40 512
2= Sára NetíkováSára Netíková
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 1.40 512
4= Karolína LapáčkováKarolína Lapáčková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 1.30 409
4= alena Trojákováalena Trojáková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 1.30 409
4= Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko)
00 1.30 409
7= Vivien NěmečkováVivien Němečková
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 1.25 359
7= Tina MálkováTina Málková
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
00 1.25 359
7= Kateřina ZobalováKateřina Zobalová
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 1.25 359
7= Eliška VlnatáEliška Vlnatá
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 1.25 359
11= Hana FarováHana Farová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 1.20 312
11= Denisa MarčenkováDenisa Marčenková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 1.20 312
11= Pavla TouškováPavla Toušková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 1.20 312
14 Aneta DubskáAneta Dubská
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 1.15 266
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marcelka VlčkováMarcelka Vlčková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 1.35 460
2 Adéla PeckováAdéla Pecková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 1.30 409
3= Sabina VlasatáSabina Vlasatá
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 1.25 359
3= Monika MáchalováMonika Máchalová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
04 1.25 359
3= Lucie NováčkováLucie Nováčková
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
03 1.25 359
3= Johana SeidlováJohana Seidlová
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
02 1.25 359
7= Kateřina TáborováKateřina Táborová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 1.20 312
7= Berenika StřízkováBerenika Střízková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
03 1.20 312
9= Tereza DoubkováTereza Doubková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 1.15 266
9= Eliška FormánkováEliška Formánková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
03 1.15 266
9= Kateřina BendováKateřina Bendová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 1.15 266
9= Marie FurstováMarie Furstová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
04 1.15 266
9= Hana BočanováHana Bočanová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 1.15 266
14= Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 1.10 222
14= Eva SrbováEva Srbová
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
04 1.10 222
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
02 5.01 384
2 Jan MaryškaJan Maryška
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
00 4.97 377
3 Gabriel PtákGabriel Pták
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 4.93 369
4 Daniel ŠpírekDaniel Špírek
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 4.75 335
5 František UrychFrantišek Urych
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
01 4.72 330
6 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
02 4.57 303
7 Jakub PechoušJakub Pechouš
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
00 4.47 285
8 Marek MasopustMarek Masopust
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 4.42 276
9 Vít KoubekVít Koubek
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 4.42 276
10 Luboš PopelkaLuboš Popelka
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
00 4.35 264
11 František DoležalFrantišek Doležal
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
01 4.35 264
12 Jiří PešičkaJiří Pešička
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
01 4.28 252
13 Pavel HrochPavel Hroch
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 4.27 250
14 Jaroslav BeranJaroslav Beran
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
01 4.16 232
15 Vít UrbanVít Urban
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 4.02 209
16 Martin KukrálMartin Kukrál
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
00 4.02 209
17 Michal RůžičkaMichal Růžička
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
00 3.96 199
18 Jakub KortanJakub Kortan
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 3.88 187
19 Josef SinghJosef Singh
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
01 3.84 181
20 Roman BolekRoman Bolek
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
02 3.46 125
21 Lukáš BrůžekLukáš Brůžek
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
01 3.39 115
22 Vít ČunátVít Čunát
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
01 3.28 100
23 Pavel MelkesPavel Melkes
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
02 3.06 73
Lukáš KolafaLukáš Kolafa
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KeřkaJan Keřka
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 4.52 294
2 Lubomír ŠimekLubomír Šimek
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 4.20 239
3 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 4.02 209
4 Daniel HašekDaniel Hašek
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
02 3.91 191
5 Lukáš LalákLukáš Lalák
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 3.82 177
6 Ondřej SoučekOndřej Souček
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 3.71 161
7 Ondřej BeranOndřej Beran
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 3.61 146
8 Miroslav NovákMiroslav Novák
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
02 3.61 146
9 Jakub StejskalJakub Stejskal
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
02 3.54 136
10 Petr RothPetr Roth
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 3.50 130
11 Ondřej BatistaOndřej Batista
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
03 3.40 116
12 Jan KračmanJan Kračman
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 3.40 116
13 Jakub PokornýJakub Pokorný
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
04 3.29 102
14 David InbrDavid Inbr
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 3.27 99
15 Vojtěch ŠtěpkaVojtěch Štěpka
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 3.13 81
16 Adam MotejzíkAdam Motejzík
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 3.03 69
17 Eduard HolubEduard Holub
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
03 2.82 46
18 Michal PokornýMichal Pokorný
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 2.68 32
Štěpán HofmanŠtěpán Hofman
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
02 NM
Lukáš CihlářLukáš Cihlář
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
00 4.43 411
2 julie Buzickájulie Buzická
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 4.36 393
3 Eliška PešičkováEliška Pešičková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 4.29 376
4 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
00 4.19 352
5 Kristýna PeckováKristýna Pecková
GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko)
01 4.15 343
6 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 4.05 319
7 Eva RoušalováEva Roušalová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 3.92 290
8 Lucie BlažkováLucie Blažková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 3.84 272
9 Petra KalinováPetra Kalinová
GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko)
02 3.83 270
10 Pavla TůmováPavla Tůmová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
01 3.81 265
11 Monika VrbováMonika Vrbová
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 3.81 265
12 Karolína RothováKarolína Rothová
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 3.80 263
13 Jana RoušalováJana Roušalová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 3.64 229
14 Natálie AndrlíkováNatálie Andrlíková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 3.63 227
15 Andrea BernatíkováAndrea Bernatíková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 3.52 204
16 Nikola NovotnáNikola Novotná
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
02 3.44 188
17 Jana VelkováJana Velková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
01 3.21 144
18 Sabina PáralováSabina Páralová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 3.19 140
19 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 3.07 119
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 4.30 379
2 Pavla MolíkováPavla Molíková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 4.22 359
3 Dominika ChvojanováDominika Chvojanová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
02 3.93 292
4 Inka BittováInka Bittová
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
03 3.93 292
5 Kateřina TáborováKateřina Táborová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 3.91 287
6 Nela NoskováNela Nosková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
04 3.87 279
7 Nikola SobíškováNikola Sobíšková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 3.84 272
8 Michaela SitterováMichaela Sitterová
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
02 3.83 270
9 Apolena ŽákováApolena Žáková
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
03 3.82 267
10 Karolína DuškováKarolína Dušková
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
04 3.79 261
11 Kateřina BendováKateřina Bendová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 3.70 242
12 Eliška ČtrnáctováEliška Čtrnáctová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 3.69 239
13 Eliška FormánkováEliška Formánková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
03 3.66 233
14 Sabina HudrmentováSabina Hudrmentová
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
02 3.57 214
15 Tereza ViererováTereza Viererová
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 3.55 210
16 Josefína VitujováJosefína Vitujová
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
03 3.51 202
17 Eliška SochováEliška Sochová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
04 3.48 196
18 Daniela HanzlováDaniela Hanzlová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 3.40 180
19 Michala KubcováMichala Kubcová
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
04 3.35 170
20 Markéta ŠvarcováMarkéta Švarcová
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
03 3.31 163
21 Eliška HrdličkováEliška Hrdličková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
04 3.23 148
22 Anna ŽofkováAnna Žofková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 3.06 117
23 Adéla BenediktováAdéla Benediktová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
04 2.92 94
24 Tamara ŠrámkováTamara Šrámková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
04 2.43 26
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 09.00 464
2 Monika VejvodováMonika Vejvodová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 08.78 450
3 Tereza FenclováTereza Fenclová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 08.16 410
4 Barbora FořtováBarbora Fořtová
GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko)
01 08.16 410
5 Eliška VlkováEliška Vlková
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
02 08.02 401
6 Kateřina KršováKateřina Kršová
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 07.79 386
7 Anna KluckováAnna Klucková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 07.75 383
8 Lucie BlažkováLucie Blažková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 07.70 380
9 Kristýna KalinováKristýna Kalinová
GYMM (Gymnázium Milevsko)GYMM (Gymnázium Milevsko)
01 07.68 379
10 Julie JarolímkováJulie Jarolímková
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
01 07.42 362
11 Adéla KovářováAdéla Kovářová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
00 07.34 357
12 Šárka BuzkováŠárka Buzková
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 07.31 355
13 Natálie AndrlíkováNatálie Andrlíková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 07.01 336
14 Kristýna MatějčkováKristýna Matějčková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
00 06.62 311
15 Denisa PlochováDenisa Plochová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
00 06.51 304
16 Eliška VlnatáEliška Vlnatá
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 06.38 295
17 Michaela SakařováMichaela Sakařová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
00 06.25 287
18 Laura PeroutkováLaura Peroutková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 05.44 236
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ČechmánekFrantišek Čechmánek
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
00 12.15 616
2 Luboš MarešLuboš Mareš
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
00 11.42 571
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
01 10.85 537
4 Jaroslav BeranJaroslav Beran
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
01 10.73 530
5 David JelínekDavid Jelínek
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
01 10.60 522
6 Karel KulichKarel Kulich
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
00 10.29 503
7 Denis PanasDenis Panas
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 10.09 491
8 Martin ŠímaMartin Šíma
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
01 10.03 487
9 Jakub ZáleskýJakub Záleský
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
01 09.97 484
10 Vojtěch MarešVojtěch Mareš
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
01 09.95 483
11 Jiří MaredaJiří Mareda
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
01 09.65 465
12 Matěj VlachMatěj Vlach
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 09.50 456
13 František DoležalFrantišek Doležal
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
01 08.70 408
14 David DobrovodskýDavid Dobrovodský
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
00 08.67 406
15 Martin VčeličkaMartin Včelička
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 08.50 396
16 Jan StanislavJan Stanislav
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
01 08.35 387
17 Vít HronVít Hron
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
01 08.12 373
18 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
00 08.08 371
19 Martin KukrálMartin Kukrál
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
00 07.95 363
20 Tomáš KoudelkaTomáš Koudelka
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
02 06.50 278
21 Adam FridrichAdam Fridrich
CHYS (ZŠ Chyšky)CHYS (ZŠ Chyšky)
02 06.07 253
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr RothPetr Roth
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 53.50 338
2 Matyáš MasopustMatyáš Masopust
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
03 50.60 313
3 Jakub LeškaničJakub Leškanič
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
03 50.45 312
4 Jakub KlarnerJakub Klarner
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 48.50 295
5 Martin DolejšMartin Dolejš
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
02 47.90 290
6 Petr UrbanPetr Urban
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
02 46.70 280
7 Petr Vít SvobodaPetr Vít Svoboda
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
03 42.95 249
8 Eduard HolubEduard Holub
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
03 42.70 247
9 Václav TupýVáclav Tupý
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 41.90 240
10 Matěj MáchaMatěj Mácha
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
04 41.45 236
11 Lukáš TrojáčekLukáš Trojáček
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 41.25 234
12 Matouš KačírekMatouš Kačírek
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
04 41.00 232
13 Dominik HodálDominik Hodál
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 38.00 208
14 Adam MotejzíkAdam Motejzík
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 37.85 207
15 Pavel PewnerPavel Pewner
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 36.90 199
16 Jan KračmanJan Kračman
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 36.85 198
17 Lukáš CihlářLukáš Cihlář
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 36.30 194
18 Jakub VotavaJakub Votava
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
04 26.10 113
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StrnadováEliška Strnadová
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
02 44.00 405
2 Barbora OndruchováBarbora Ondruchová
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
04 40.35 360
3 eliška Zborníkováeliška Zborníková
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
03 40.30 359
4 Sára ValvodováSára Valvodová
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
04 40.00 355
5 Andrea ČyhuraAndrea Čyhura
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
04 39.95 355
6 Jana StrakováJana Straková
BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)BEPI (ZŠ E.Beneše Písek)
02 38.75 340
7 Kateřina SuchanováKateřina Suchanová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 37.20 321
8 Ella TexlerováElla Texlerová
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
02 37.00 319
9 Gabriela CtiborováGabriela Ctiborová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
02 36.80 316
10 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 36.10 308
11 Vanda JiříkováVanda Jiříková
TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)TGMA (ZŠ T.G.Masaryka Písek)
04 33.40 276
12 Rozálie ChleborádováRozálie Chleborádová
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
03 32.10 260
13 Eliška ČtrnáctováEliška Čtrnáctová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
03 30.60 242
14 Apolena ŽákováApolena Žáková
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
03 30.40 240
15 Denisa FučíkováDenisa Fučíková
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
04 29.60 230
16 Petra KaliankováPetra Kalianková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
03 28.50 218
17 Lenka MarešováLenka Marešová
ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Milevsko)ZSMI (ZŠ T.G. Masaryka Mile...
03 27.95 211
18 Pavla ŠkultétyováPavla Škultétyová
JHUS (ZŠ J. Husa Písek)JHUS (ZŠ J. Husa Písek)
02 27.10 201
19 Nikola PlávkováNikola Plávková
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 27.05 201
20 Barbora MarouškováBarbora Maroušková
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
04 25.50 183
21 Adéla BenediktováAdéla Benediktová
ZSSE (ZŠ Sepekov)ZSSE (ZŠ Sepekov)
04 25.30 180
22 Romana PixováRomana Pixová
SVBN (ZŠ Svobodná Písek)SVBN (ZŠ Svobodná Písek)
04 22.20 145
23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
ZSPR (ZŠ Protivín)ZSPR (ZŠ Protivín)
02 19.20 112
Adéla TrnkováAdéla Trnková
JAKO (ZŠ J.A.Komenského Milevsko)JAKO (ZŠ J.A.Komenského Mil...
04 NM
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ E.BENEŠE ZŠ E.BENEŠE ZŠ E.BENEŠEZŠ E.BENEŠE 4807
2 ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSAZŠ J.HUSA 4770
3 ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKOZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO 4508
4 ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEKZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK 4497
5 ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKOZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO 4460
6 ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍNZŠ PROTIVÍN 4211
7 ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOVZŠ SEPEKOV 3943
8 ZŠ CHYŠKY ZŠ CHYŠKY ZŠ CHYŠKYZŠ CHYŠKY 3599
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍNZŠ PROTIVÍN 3358
2 ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKOZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO 2829
3 ZŠ SVOBODNÁ ZŠ SVOBODNÁ ZŠ SVOBODNÁZŠ SVOBODNÁ 2553
4 ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKOZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO 2471
5 ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEKZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK 2380
6 ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSAZŠ J.HUSA 2350
7 ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOVZŠ SEPEKOV 1737
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 GYMNÁZIUM MILEVSKO GYMNÁZIUM MILEVSKO GYMNÁZIUM MILEVSKOGYMNÁZIUM MILEVSKO 5051
2 ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKOZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO 4374
3 ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKOZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO 4069
4 ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍNZŠ PROTIVÍN 4058
5 ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSAZŠ J.HUSA 3908
6 ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEKZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK 3598
7 ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOVZŠ SEPEKOV 3143
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO ZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKOZŠ T.G.MASARYKA MILEVSKO 4639
2 ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSA ZŠ J.HUSAZŠ J.HUSA 4420
3 ZŠ E.BENEŠE ZŠ E.BENEŠE ZŠ E.BENEŠEZŠ E.BENEŠE 4161
4 ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO ZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKOZŠ J.A.KOMENSKÉHO MILEVSKO 3897
5 ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK ZŠ T.G.MASARYKA PÍSEKZŠ T.G.MASARYKA PÍSEK 3862
6 ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOV ZŠ SEPEKOVZŠ SEPEKOV 3538
7 ZŠ SVOBODNÁ ZŠ SVOBODNÁ ZŠ SVOBODNÁZŠ SVOBODNÁ 2632
8 ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍN ZŠ PROTIVÍNZŠ PROTIVÍN 2629
Celkem 8 závodníků