Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP mužů skupiny A a veřejné závody

Beroun (23. 4. 2016)

skok vysoký - Muži

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.55
2 Tomáš GregorTomáš Gregor
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
90 1.55
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bruno UlbertBruno Ulbert
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.20
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.48
2 Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.42
3 Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.36
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.60
2 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.39
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1.36
4 Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1.36
5 Kateřina DondováKateřina Dondová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.30
6 Natálie SixtováNatálie Sixtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.18
Barbora SoučkováBarbora Součková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 NM
Karolína PlzákováKarolína Plzáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 NM
Diana VlnasováDiana Vlnasová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 NM
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.39
2 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.27
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.21
4 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.10
Celkem 4 závodníků