Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Třebíč (17. 4. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.97
2 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.09
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.63
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.08
5 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.20
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.21
7 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.26
Ondřej BittnerOndřej Bittner 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.21
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.24
3 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.26
4 Aleš PunčochářAleš Punčochář 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.34
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.98
7 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.57
Antonín ČaněkAntonín Čaněk 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.29
2 Pavel KinclPavel Kincl 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.63
3 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.66
4 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.42
5 Šimon TesařŠimon Tesař 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.44
6 Aleš ZachAleš Zach 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.60
7 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.67
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŘíháčekDavid Říháček 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.62
2 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.67
3 Jakub NovákJakub Novák 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.88
4 Filip VojtkoFilip Vojtko 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.44
5 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.09
6 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.59
Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.14
2 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.36
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.44
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.47
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.51
5 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.62
6 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.84
7 Aneta KrajčováAneta Krajčová 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.65
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.68
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.72
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.79
5 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.94
Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 17.4.2016) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.70
2 Karolína MachováKarolína Machová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.84
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93
4 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.01
5 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.07
6 Kristýna PíšováKristýna Píšová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.61
7 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.73
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.81
2 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.20
3 Petra PaločkováPetra Paločková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.54
4 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.58
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.74
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.78
7 Gabriela VejmělkováGabriela Vejmělková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.09
Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 17.4.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.93
2 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
3 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.36
4 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.92
5 Alena VrtalováAlena Vrtalová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.99
6 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.14
7 Monika ZahrádkováMonika Zahrádková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.93
8 Sabina DoležalováSabina Doležalová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.99
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.73
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.29
3 Aneta MifkováAneta Mifková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.37
4 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.57
5 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
6 Michaela DudeškováMichaela Dudešková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.83
Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.01
2 Petr NovotnýPetr Novotný 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.66
Dominik NeckářDominik Neckář 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 3 závodníků

100 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Michal ČihákMichal Čihák 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.94
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.11
3 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.40
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.48
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.55
3 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.56
4 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.06
5 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.43
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.49
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38.47
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38.49
4 Martin BartošMartin Bartoš 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 40.12
5 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 41.10
6 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 41.96
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37.59
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 43.83
3 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 43.87
4 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.62
5 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 41.18
2 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.60
3 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.47
4 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika JemniceAtletika Jemnice 59.60
Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 42.82
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.91
3 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.42
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.53
Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.39
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 45.99
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 46.43
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.62
5 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 48.62
Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 44.83
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 46.16
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 46.31
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.39
5 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 49.98
6 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 50.33
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.58
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 49.20
3 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 50.05
4 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 51.65
5 Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 54.37
Celkem 5 závodníků

600 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1:47.06
2 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1:49.24
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1:52.15
4 Lucie UrbanováLucie Urbanová 01 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1:52.69
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.08
6 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:03.02
Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:52.08
2 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:52.48
3 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1:59.32
4 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:03.76
5 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:05.80
6 Sabina SyrováSabina Syrová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:06.62
7 Aneta MifkováAneta Mifková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:09.73
8 Valerie CébeValerie Cébe 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:27.61
Celkem 8 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:35.50
2 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:39.22
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:41.81
4 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:47.85
5 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:50.28
6 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:05.17
7 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:16.18
8 Leoš NovotnýLeoš Novotný 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:23.43
Celkem 8 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:54.94
2 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:58.29
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:01.54
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:13.38
5 David NovákDavid Novák 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:21.88
6 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:22.72
7 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:22.92
8 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:27.63
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:00.79
2 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:23.40
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:24.59
4 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:37.66
5 Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 4:19.22
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.63
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.34
3 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.96
4 David PokornýDavid Pokorný 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 18.23
5 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.44
6 Šimon TesařŠimon Tesař 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.11
Šimon RyglŠimon Rygl 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.10
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.51
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.37
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 16.77
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.31
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.36
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.30
4 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.16
5 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.62
Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.04
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.12
2 Martin BartošMartin Bartoš 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.82
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.93
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.69
2 Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 1.63
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 DNS
David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.57
2 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.51
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.51
4 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 1.45
5 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.40
Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1.54
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.54
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.51
4 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1.40
5 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 1.40
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.44
2 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.44
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.38
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.35
5= Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.30
5= Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.30
7 Nela SmejkalováNela Smejkalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.25
8= Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.20
8= Simona JonášováSimona Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.20
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
95 6.30 -0.5 m/s
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 6.10 +1.9 m/s
3 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.87 -1.0 m/s
4 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5.69 +0.0 m/s
5 Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 5.15 +0.1 m/s
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5.85 +1.4 m/s
2 Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 5.08 -0.3 m/s
3 David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.60 +0.3 m/s
4 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.50 +1.5 m/s
5 David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 4.45 +1.2 m/s
6 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 4.45 +1.2 m/s
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.44 +0.7 m/s
8 Aleš PunčochářAleš Punčochář
Atletika JemniceAtletika Jemnice
01 4.43 +2.8 m/s 4.42 +0.0 m/s
9 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.43 +1.0 m/s
10 Jakub NovákJakub Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 3.92 +0.9 m/s
11 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.71 +1.3 m/s
12 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.66 +0.9 m/s
13 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.59 +2.2 m/s 3.42 +1.6 m/s
14 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 2.91 +0.7 m/s
Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 DNS
MS Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 NM
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 5.04 +0.2 m/s
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4.83 +0.9 m/s
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.74 +1.9 m/s
4 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
97 4.62 +1.6 m/s
5 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.49 +0.1 m/s
6 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.48 +1.1 m/s
7 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 4.20 +2.9 m/s 4.11 +0.2 m/s
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 DNS
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 5.13 -0.7 m/s
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.83 +1.1 m/s
3 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.73 +0.7 m/s
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.67 -0.9 m/s
5 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.67 +1.7 m/s
6 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.56 +2.7 m/s 4.48 +0.9 m/s
7 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.40 +1.2 m/s
8 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 4.38 +1.2 m/s
9 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.37 +2.3 m/s 4.31 +1.5 m/s
10 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.36 +0.2 m/s
11 Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 4.27 +0.3 m/s
12 Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.24 +1.3 m/s
13 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.18 +2.3 m/s 3.90 -0.3 m/s
14 Johana DvořákováJohana Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.07 +2.6 m/s 3.93 +1.2 m/s
15 Aneta MifkováAneta Mifková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.02 +1.1 m/s
16 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.97 +1.2 m/s
17 Tereza JonášováTereza Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.95 +0.5 m/s
18 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.91 +0.6 m/s
19 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.79 +3.4 m/s
20 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.70 +1.5 m/s
21 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.68 +3.1 m/s 3.67 +0.1 m/s
22 Aneta KrajčováAneta Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 3.67 +0.2 m/s
23 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.65 +0.3 m/s
24 Gabriela VejmělkováGabriela Vejmělková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.56 +1.5 m/s
25 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.47 +0.5 m/s
26 Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.46 +1.5 m/s
27 Kristýna PíšováKristýna Píšová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.43 +0.3 m/s
28 Sabina DoležalováSabina Doležalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.35 +0.4 m/s
29 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.35 -0.9 m/s
30 Valerie CébeValerie Cébe
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 3.31 +0.0 m/s
31 Jana KaráskováJana Karásková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 3.26 -0.6 m/s
32 Marie FučíkováMarie Fučíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2.83 +0.6 m/s
33 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2.80 +0.9 m/s
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 DNS
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 12.07
2 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 10.85
3 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 10.73
4 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 10.02
5 Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 09.42
6 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 08.99
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 DNS
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
01 11.13
2 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10.48
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 09.04
4 Tereza JonášováTereza Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.26
5 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.23
6 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.06
7 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 07.92
8 Barbora VelebováBarbora Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 07.88
9 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 07.14
10 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 07.03
11 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 05.83
12 Veronika KývalováVeronika Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 05.80
13 Alena VrtalováAlena Vrtalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 05.72
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 13.86
2 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 10.69
3 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10.65
4 Jakub NovákJakub Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 09.37
5 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 09.03
6 David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.92
7 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 08.76
8 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 07.03
9 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 06.42
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 12.81
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 11.40
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 10.58
4 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 10.29
5 Leoš NovotnýLeoš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 08.40
Sebastien PilařSebastien Pilař
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 14.25
2 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 12.24
3 Jakub ZuzákJakub Zuzák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 10.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 13.80
2 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika JemniceAtletika Jemnice
95 10.51
Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 DNS
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 31.03
2 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 29.08
3 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 26.36
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 25.50
Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 DNS
Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 DNS
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 26.34
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.56
3 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 23.87
4 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 23.41
5 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 22.77
6 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 22.08
7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.30
8 Andrea VojáčkováAndrea Vojáčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 20.44
9 Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 19.26
10 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 18.87
11 Sabina SyrováSabina Syrová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 16.66
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 45.33
2 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 42.34
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 35.45
4 David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 31.71
5 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 30.86
6 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 30.27
7 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 26.58
8 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.08
9 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 20.78
10 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 17.78
11 Aleš ZachAleš Zach
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 13.82
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 29.78
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 41.47
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 35.78
3 David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 30.67
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 53.21
2 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 48.41
3 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 45.98
4 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 43.81
5 David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
94 42.91
Celkem 5 závodníků