Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový atletický čtyřboj

Havířov (1. - 2. 4. 2016)

skok vysoký - Žáci

(so, 2.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.73
MS Vojtěch KašpárekVojtěch Kašpárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.65
4 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.65
2 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.65
5 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.60
6= Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.55
8 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.55
MS Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.55
11 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.50
10 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.50
9 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.50
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 2.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.51
1 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.51
4 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.45
5 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.40
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.35
8 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.35
11 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.30
9= Ondřej JavůrekOndřej Javůrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.30
9= Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.30
13 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.25
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 2.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.48
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.48
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.45
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.45
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.45
MS Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.45
8 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.45
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.45
12 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.40
9= Vanessa HurníkováVanessa Hurníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.40
MS Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.40
13 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35
14 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.30
15 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.25
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 2.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.44
2 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.41
4 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.35
5= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.30
5= Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.30
8 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.30
7 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.30
9 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.25
11 Zuzana MarkováZuzana Marková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.25
10 Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.25
12 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.20
13 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.15
Celkem 12 závodníků