Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody žactva

Praha-Děkanka (25. 4. 2016)

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:58.78
2 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:00.14
3 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:02.28
4 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.91
5 Václav VítekVáclav Vítek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.53
6 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:11.92
7 Kilián FrankKilián Frank 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.72
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:49.80
2 Martina ŠimánkováMartina Šimánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:54.61
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.70
4 Klára EliášováKlára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.89
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:07.09
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.37
7 Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:07.58
8 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:10.41
9 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:12.40
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:55.61
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1:58.14
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.70
4 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.45
5 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:04.54
6 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.54
7 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:13.74
8 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:18.80
Celkem 8 závodníků