Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody žactva

Praha-Děkanka (25. 4. 2016)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.58 567
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 10.50 562
3 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 09.88 522
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.53 499
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 07.88 392
6 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.57 372
7 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 07.28 353
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.27 352
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.75
2 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 09.24
3 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 08.72
4 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 08.49
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.89
6 Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.68
7 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.41
8 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.27
9 Ema KalivodováEma Kalivodová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.85
10= Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 06.69
10= Anna ChvojkováAnna Chvojková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 06.69
12 Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 06.65
13 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.44
14 Michaela HassmannováMichaela Hassmannová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.39
15 Matylda WinterováMatylda Winterová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.30
16 Magdaléna KrumlovskáMagdaléna Krumlovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.22
17 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 06.00
18 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 05.96
19 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.57
20 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.50
21 Sabrina ŘíhaSabrina Říha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 05.25
22 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 05.24
Celkem 22 závodníků