Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (29. 4. 2016)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.32 11.00
2 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:17.32 9.00
3 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.49 8.00
4 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:20.27 7.00
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.56 6.00
6 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:24.48 5.00
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:25.77 4.00
8 Jakub PlevaJakub Pleva 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 2:34.57 3.00
9 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.06 2.00
10 Jan HodisJan Hodis 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:04.47 1.00
11 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:05.13
MB Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:34.59
MB Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:39.86
MB Ondřej SlabýOndřej Slabý 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:00.32
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:20.74 11.00
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:33.63 9.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.93 8.00
4 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.43 7.00
5 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:38.26 6.00
6 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:49.35 5.00
7 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.09 4.00
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:54.16 3.00
9 Veronika MatějkováVeronika Matějková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:05.05 2.00
10 Adéla DizonováAdéla Dizonová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 3:16.94 1.00
11 Berenika BouškováBerenika Boušková 03 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 3:17.61
Celkem 11 závodníků