Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (29. 4. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.78
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.79
3 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
4 Jan ŽídekJan Žídek 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.32
5 Maxmilián FrancMaxmilián Franc 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.33
6 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
7 Václav JanečekVáclav Janeček 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.82
Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.82
4 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.90
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.17
7 Jakub PokornýJakub Pokorný 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.73
8 David VaisDavid Vais 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
2 Marek SvatošMarek Svatoš 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.99
3 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
4 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.35
5 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.46
6 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.25
7 Jan KarešJan Kareš 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.62
Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.41
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.18
4 Jan HodisJan Hodis 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.94
MB David ŠprinclDavid Šprincl 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.20
Robin FantaRobin Fanta 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Vojtěch JanegaVojtěch Janega 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Filip DavídekFilip Davídek 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.43
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.31
MB Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.11
MB Cyril Děpold CzerninCyril Děpold Czernin 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
MB Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
MB Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.49
Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Adam KolbAdam Kolb 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.37 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54 9.00
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.65 8.00
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67 7.00
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.69 6.00
6 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.68 4.00
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.76 3.00
3 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.84 2.00
4 Marek SvatošMarek Svatoš 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.90 1.00
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
6 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.41
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
3 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.87
5 Jana HowardováJana Howardová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.52
6 Veronika BrůhováVeronika Brůhová 02 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.56
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.62
MB Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.57
2 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.10
4 Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.15
5 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
6 Jolana FialováJolana Fialová 01 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.77
Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.45
3 Emma KoděrováEmma Koděrová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.55
5 Eliška VonakáEliška Vonaká 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.63
6 Diana VlnasováDiana Vlnasová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.08
Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.57
2 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.12
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.40
5 Veronika MatějkováVeronika Matějková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.68
6 Adéla MarečkováAdéla Marečková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.62
Michaela MitošinkováMichaela Mitošinková 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.57
2 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.81
3 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.95
4 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.79
5 Kristýna HofmannováKristýna Hofmannová 03 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.85
MB Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.88
Daniela VodičkováDaniela Vodičková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.49
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.57
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63
5 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.72
6 Karolína PalkováKarolína Palková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.32
7 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
8 Gabriela ŽídkováGabriela Žídková 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.52
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
4 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
5 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.80
6 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.83
Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.92
3 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.42
4 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.08
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.05 11.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.37 9.00
3= Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.43 7.50
3= Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.43 7.50
5 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.63 6.00
MB Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52 4.50
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.52 4.50
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.56 3.00
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.60 2.00
5 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.62 1.00
6 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64
Celkem 6 závodníků