Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (29. 4. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.81 2.00
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.69
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.33
4 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.48
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Maxmilián FrancMaxmilián Franc 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.58 5.00
2 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.13
3 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.58
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.12
5 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC ČáslavAC Čáslav 21.58
Václav JanečekVáclav Janeček 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 17.63 11.00
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 18.07 8.00
3 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 18.54 6.00
4 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.77 3.00
5 Jakub PěčekJakub Pěček 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.94 1.00
6 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.89 9.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.75 4.00
3 Dan StrnadDan Strnad 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.18
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 20.34
Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.02
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.30
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.58
4 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.58
Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.53 7.00
2 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.33
3 David VaisDavid Vais 02 AC ČáslavAC Čáslav 21.98
Jan ŽídekJan Žídek 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.78
2 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 21.86
3 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.53
4 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.97
5 Barbora ŠabatkováBarbora Šabatková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KalinováDenisa Kalinová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.07
2 Barbora KašparováBarbora Kašparová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.43
3 Jolana FialováJolana Fialová 01 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 23.28
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.37
5 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 23.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.06 11.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.25 6.00
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.52 4.00
4 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.29
5 Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.32
6 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.63 3.00
2 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.97
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.14
4 Sabina VocelováSabina Vocelová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 22.26
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.12
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.74 1.00
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.18
3 Tereza NaušováTereza Naušová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.51
Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Michaela MitošinkováMichaela Mitošinková 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.80
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.52
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.83
4 Nikola BauerováNikola Bauerová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.68
5 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.84
6 Veronika BrůhováVeronika Brůhová 02 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 24.25
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.23 7.00
2 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.25
3 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.27
MB Anežka SvobodováAnežka Svobodová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.45
Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.22 8.00
2 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.85
3 Jana HowardováJana Howardová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.36
4 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.54
5 Kristýna HofmannováKristýna Hofmannová 03 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 23.81
6 Berenika BouškováBerenika Boušková 03 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 27.08
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.70 2.00
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.96
3 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.01
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.06
5 Martina TýblováMartina Týblová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.33
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.21 9.00
2 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 21.48
3 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.64
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.78
5 Emma KoděrováEmma Koděrová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.11
Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 29.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.48 5.00
2 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.64
MB Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 22.02
Celkem 3 závodníků