výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Ústí nad Labem (1. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.92
2 Moritz WagnerMoritz Wagner 01 SG Weissig 1861SG Weissig 1861 08.14
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.37
4 Petr VojtěchPetr Vojtěch 01 AK MostAK Most 08.40
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.57
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.83
2 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.30
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav ZikaLadislav Zika 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.43
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.68
3 Vojtěch HeroldVojtěch Herold 03 TJ KrupkaTJ Krupka 10.07
4 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.13
5 David JuhásDavid Juhás 06 TJ KrupkaTJ Krupka 10.61
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.09
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.17
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.54
4 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 08.57
5 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.74
6 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.11
7 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.54
Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.54
3 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.64
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 09.00
5 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.19
6 Tereza KotrbováTereza Kotrbová 02 TJ KrupkaTJ Krupka 09.35
7 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 09.40
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.53
2 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.66
3 Hana RychnovskáHana Rychnovská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.31
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TieslováSimona Tieslová 03 TJ KrupkaTJ Krupka 09.08
2 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 TJ KrupkaTJ Krupka 09.50
3 Nikola PokornáNikola Pokorná 03 TJ KrupkaTJ Krupka 10.28
4 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 04 TJ KrupkaTJ Krupka 10.38
5 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 TJ KrupkaTJ Krupka 10.42
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.64
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.66
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.71
3 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.98
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 11.91
2 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.93
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.38
4 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.46
5 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 12.51
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.53
7 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SvobodaDavid Svoboda 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.36
2 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.44
3 Michal FilekMichal Filek 99 AK MostAK Most 12.97
4 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.05
5 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.08
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 13.38
2 Gläßer MariaGläßer Maria 96 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 13.80
3 Martina RadošováMartina Radošová 00 AK BílinaAK Bílina 14.89
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 12.81
2 Petra MüllerováPetra Müllerová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.88
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 13.30
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.34
5 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 14.48
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.50
2 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 13.82
3 Tereza NovákováTereza Nováková 99 AK MostAK Most 14.32
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna WagnerAnna Wagner 99 SG Weissig 1861SG Weissig 1861 13.03
2 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.80
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 13.80
4 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.97
5 Dana JunováDana Junová 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.92
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 1:56.49
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:05.99
3 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:10.14
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:08.37
2 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:11.91
3 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 2:15.98
4 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:18.97
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:01.07
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:04.36
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:11.22
4 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:18.47
5 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:27.53
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:08.58
2 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:27.38
3 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 2:28.37
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MüllerJan Müller 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:30.67
2 Ladislav ZikaLadislav Zika 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:46.61
3 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:56.82
4 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:08.03
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:28.03
2 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:41.85
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 2:35.27
2 Hana KokšálováHana Kokšálová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:39.39
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:42.56
2 Sára KordulíkováSára Kordulíková 00 AK MostAK Most 2:49.56
3 Adriana ČernáAdriana Černá 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:50.16
4 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:52.52
5 Nikol JankuNikol Janku 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:13.99
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:25.45
2 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:37.99
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:40.28
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:46.07
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:54.53
6 Štěpánka LankováŠtěpánka Lanková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:11.45
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:45.22
2 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2:56.80
3 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:08.70
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Luboš GaislLuboš Gaisl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
85 1.65
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.90
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.40
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.70
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.60
3 Jannik BertholdJannik Berthold
SG Weissig 1861SG Weissig 1861
01 1.55
4 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.73
2 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.65
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 1.45
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.50
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.50
3 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40
4 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.30
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 1.20
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David VolkeDavid Volke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 6.43
2 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.46
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 5.83
2 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 5.74
3 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.97
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 5.23
2 Moritz WagnerMoritz Wagner
SG Weissig 1861SG Weissig 1861
01 5.12
3 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.09
4 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.89
5 Filip MarkvartFilip Markvart
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 4.80
6 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 4.76
7 Gläßer AaronGläßer Aaron
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
02 4.40
8 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.24
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.56
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.22
3 Gläßer MariaGläßer Maria
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
96 5.21
4 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 5.05
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5.14
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 5.03
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.95
4 Petra MüllerováPetra Müllerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.93
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.90
2 Anna WagnerAnna Wagner
SG Weissig 1861SG Weissig 1861
99 4.89
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.27
2 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 5.08
3 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.75
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.69
5 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.52
6 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 4.51
7 Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.35
8 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.10
9 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.08
10 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.03
11 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3.97
12 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.87
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.75
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 35.46
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 30.06
3 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 27.15
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 38.78
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 30.04
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 24.76
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 24.52
5 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 24.40
6 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 15.20
7 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 13.67
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 44.30
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 37.35
3 Gläßer AaronGläßer Aaron
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
02 36.20
4 Petr VojtěchPetr Vojtěch
AK MostAK Most
01 30.50
5 Jannik BertholdJannik Berthold
SG Weissig 1861SG Weissig 1861
01 29.30
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 27.00
7 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 16.70
8 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 16.10
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 37.40
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 38.35
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 49.50
2 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 38.00
Celkem 2 závodníků