Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo

Třinec (10. 9. 2016)

Trojskok - Junioři

(so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 14.63 +1.1 m/s 11.00
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 14.28 +1.6 m/s 9.00
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13.88 +1.2 m/s 8.00
4 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 13.35 +1.8 m/s 7.00
5 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 13.18 +0.3 m/s 6.00
6 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 12.75 +0.9 m/s 5.00
7 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 12.28 +0.5 m/s 4.00
8 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 12.24 +0.4 m/s 3.00
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 DNS
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 DNS
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 DNS
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BisahaDaniel Bisaha
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 13.81 +2.0 m/s 11.00
2 Patrik MegelaPatrik Megela
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 13.41 +0.8 m/s 9.00
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12.99 +0.2 m/s 8.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 12.96 +2.0 m/s 7.00
5 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 11.70 +1.0 m/s 6.00
MB Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 14.53 +1.4 m/s
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 11.56 +1.4 m/s 11.00
2 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 10.49 +1.2 m/s 9.00
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 10.06 +0.8 m/s 8.00
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 11.27 +1.1 m/s 11.00
2 Johana MičánkováJohana Mičánková
ASK BlanskoASK Blansko
00 11.27 +0.7 m/s 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.23 +1.2 m/s 8.00
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11.19 +0.4 m/s 7.00
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.78 +0.7 m/s 6.00
6 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10.52 +1.2 m/s 5.00
7 Petra FritschováPetra Fritschová
ASK BlanskoASK Blansko
99 10.38 +0.4 m/s 4.00
8 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
00 10.29 +0.7 m/s 3.00
9 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 09.92 +1.2 m/s 2.00
10 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková
ASK BlanskoASK Blansko
99 09.45 +0.2 m/s 1.00
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 DNS
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNS
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 NM
Celkem 13 závodníků