Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo

Třinec (5. 5. 2016)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:34.38 11.00
2 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.63 9.00
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.91 8.00
4 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:43.72 7.00
5 Jonáš RyškaJonáš Ryška 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:45.01 6.00
6 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:50.66 5.00
7 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.68 4.00
8 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.09 3.00
9 Jonáš StryjaJonáš Stryja 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:51.44 2.00
10 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:53.04 1.00
11 Lukáš VáchaLukáš Vácha 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:53.07
12 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:54.90
13 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:55.17
14 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:59.63
15 Vojtěch ZupkaVojtěch Zupka 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:18.70
16 Jan DedekJan Dedek 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:19.52
Jan TkáčJan Tkáč 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 03 Sokol Opava BSokol Opava B DNP
Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 21 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:37.23 8.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:37.97 7.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:39.82 6.00
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.08 5.00
5 Petra JančarováPetra Jančarová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:48.30
6 Adriana ŠarköziováAdriana Šarköziová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48.66
7 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.27
8 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:51.53
9 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:52.19
10 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:53.22
11 Nikola VálkováNikola Válková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:56.76
12 Bára KaňokováBára Kaňoková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:58.01
13 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:03.43
14 Tereza KreissováTereza Kreissová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:04.17
15 Aneta KapriAneta Kapri 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:17.19
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.34 11.00
2 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.17 9.00
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:41.55 4.00
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:45.86 3.00
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.49 2.00
6 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.57 1.00
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:50.68
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:55.13
9 Michaela PlachkáMichaela Plachká 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:55.14
10 Amalie BartákováAmalie Bartáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:59.70
11 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:06.42
12 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 04 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 3:09.97
13 Eliška CeltováEliška Celtová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:23.27
MB Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:43.20
MB Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:54.47
Celkem 15 závodníků