Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo

Třinec (5. 5. 2016)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.49 11.00
2 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.43 9.00
3 Radim ŠudákRadim Šudák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.40 8.00
4 Radim MartynekRadim Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.40 7.00
5 Jonáš RyškaJonáš Ryška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.35 6.00
6 Petr VyskočilPetr Vyskočil
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.30 5.00
7 Dan VčelkaDan Včelka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.25 4.00
8 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.20 3.00
9 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.20 2.00
10= Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.15 0.33
10= Jakub SlanýJakub Slaný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.15 0.33
10= Vojtěch PařezVojtěch Pařez
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.15 0.33
Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 DNP
Ludvík MartynekLudvík Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 DNP
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.33 11.00
2 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 1.30 9.00
3 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.30 8.00
4= Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.25 6.00
4= Anna JavorkováAnna Javorková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.25 6.00
4= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.25 6.00
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.25 4.00
8 Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.25 3.00
9 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.20 2.00
10 Zuzana KostkováZuzana Kostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.20 1.00
11 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.20
12 Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.15
13 Marcela MauritzováMarcela Mauritzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.15
14 Simona PadyšákováSimona Padyšáková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.10
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 NM
Celkem 15 závodníků