Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (11. 6. 2016)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.80 11.00
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
99 6.77 9.00
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 6.49 8.00
4 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.49 7.00
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.39 6.00
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.25 5.00
7 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.23 4.00
8 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.14 3.00
9 Dominik HutákDominik Huták
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
98 6.04 2.00
10 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.02 1.00
11 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.94
12 Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
84 5.90
13 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 5.51
14 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.14
15 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.13
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.48 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.34 9.00
3 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.31 8.00
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.28 7.00
5 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.27 6.00
6 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.16 5.00
7 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.12 4.00
8 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.97 3.00
9 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.89 2.00
10 Aneta PalánováAneta Palánová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
97 4.71 1.00
11 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.68
12 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4.48
13 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 4.37
MB Anežka HanouskováAnežka Hanousková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.03
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 DNS
Celkem 15 závodníků