I. kolo Pražského poháru družstev mládeže
Praha - Podvinný mlýn (10. 5. 2016)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.62 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj ŠvandaMatěj Švanda | 97 | SK Kotlářka Praha | 11.81 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 11.85 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.87 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | SC Radotín Praha | 12.08 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.66 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.19 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Christophe BordesChristophe Bordes | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.52 | |||||||||||||||
4 | Filip OpltFilip Oplt | 97 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 13.24 | |||||||||||||||
MB | Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.55 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.84 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik BednářDominik Bednář | 98 | A. C. Sparta Praha | 12.13 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 12.32 | |||||||||||||||
5 | Dominik ŠimekDominik Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 11.60 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 11.77 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.94 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 12.13 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 12.29 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Ivan FulyarovIvan Fulyarov | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel BambasDaniel Bambas | 00 | Spartak Praha 4 | 12.25 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 12.28 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš RubíkTomáš Rubík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 12.46 | |||||||||||||||
4 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 12.70 | |||||||||||||||
5 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 12.84 | |||||||||||||||
MB | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip PavlicaFilip Pavlica | 00 | Spartak Praha 4 | 12.42 | |||||||||||||||
2 | David KozelkaDavid Kozelka | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.81 | |||||||||||||||
3 | Joel DavidenkoJoel Davidenko | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Kryštof TulisKryštof Tulis | 00 | A. C. Sparta Praha | 14.45 | |||||||||||||||
MB | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.68 | |||||||||||||||
Christophe BordesChristophe Bordes | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.36 | |||||||||||||||
2 | Jan KoberaJan Kobera | 00 | A. C. Sparta Praha | 12.81 | |||||||||||||||
3 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 14.06 | |||||||||||||||
Jasur ZaripovJasur Zaripov | 00 | ŠAK Novoborská Praha | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch UlmanVojtěch Ulman | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.87 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Filip KrálFilip Král | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 12.22 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 12.30 | |||||||||||||||
4 | Jakub FiřtJakub Fiřt | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.65 | |||||||||||||||
5 | Pavel BartusíkPavel Bartusík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 12.85 | |||||||||||||||
6 | Maciej GorskiMaciej Gorski | 00 | A. C. Sparta Praha | 12.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 12.46 | |||||||||||||||
2 | David DobášDavid Dobáš | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 12.61 | |||||||||||||||
3 | Patrik JanečekPatrik Janeček | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 12.91 | |||||||||||||||
4 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 13.02 | |||||||||||||||
5 | Václav BrůhaVáclav Brůha | 00 | Spartak Praha 4 | 13.08 | |||||||||||||||
Martin JínaMartin Jína | 00 | A. C. Sparta Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 10.5.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 11.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 12.60 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 12.87 | |||||||||||||||
4 | Artem GornostaevArtem Gornostaev | 01 | ATLETIK RUDNÁ | 13.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 13.05 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | ASK Slavia Praha | 13.50 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.24 | 0.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 13.67 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.97 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 14.09 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora DudkováBarbora Dudková | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.43 | |||||||||||||||
MB | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 13.92 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 13.98 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 14.21 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | ASK Slavia Praha | 14.24 | 0.50 | ||||||||||||||
Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Pravidlo 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 12.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.99 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.05 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 13.56 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Kamila JíchováKamila Jíchová | 99 | ASK Slavia Praha | 14.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 13.48 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 13.58 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 13.79 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 14.08 | |||||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 14.17 | |||||||||||||||
Lucie SmíškováLucie Smíšková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.30 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Tina KititiTina Kititi | 99 | ASK Slavia Praha | 13.74 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 14.04 | |||||||||||||||
4 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 14.11 | |||||||||||||||
5 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 14.24 | |||||||||||||||
6 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 15.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.77 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 14.10 | |||||||||||||||
3 | Adéla ČermákováAdéla Čermáková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.32 | |||||||||||||||
4 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 14.42 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 14.90 | |||||||||||||||
6 | Tereza BřezinováTereza Březinová | 00 | A. C. Sparta Praha | 14.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina FloriánováKateřina Floriánová | 99 | ASK Slavia Praha | 13.80 | |||||||||||||||
2 | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 14.18 | |||||||||||||||
3 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | A. C. Sparta Praha | 14.32 | |||||||||||||||
4 | Karolína ČesenkováKarolína Česenková | 99 | ASK Slavia Praha | 14.41 | |||||||||||||||
5 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | SK Kotlářka Praha | 14.45 | |||||||||||||||
6 | Tina ProzrováTina Prozrová | 00 | Spartak Praha 4 | 15.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 14.29 | |||||||||||||||
2 | Johana JamriškováJohana Jamrišková | 99 | A. C. Sparta Praha | 14.39 | |||||||||||||||
3 | Marika VávrováMarika Vávrová | 00 | ASK Slavia Praha | 14.41 | |||||||||||||||
4 | Viktorie MajoberováViktorie Majoberová | 00 | SK Kotlářka Praha | 14.46 | |||||||||||||||
Emma FoottitEmma Foottit | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ValešováVeronika Valešová | 00 | ASK Slavia Praha | 14.17 | |||||||||||||||
2 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 14.54 | |||||||||||||||
3 | Klára CharvátováKlára Charvátová | 99 | A. C. Sparta Praha | 15.07 | |||||||||||||||
4 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 15.25 | |||||||||||||||
Agáta VágnerováAgáta Vágnerová | 00 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 15.52 | |||||||||||||||
MB | Nikola ElmerováNikola Elmerová | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | |||||||||||||||
MB | Markéta SmutkováMarkéta Smutková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | |||||||||||||||
MB | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 14.55 | |||||||||||||||
MB | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 14.97 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DundáčkováEliška Dundáčková | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 14.72 | |||||||||||||||
2 | Anežka VeseláAnežka Veselá | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 15.85 | |||||||||||||||
3 | Hana ProcházkováHana Procházková | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 16.37 | |||||||||||||||
4 | Michaela LyachováMichaela Lyachová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 16.61 | |||||||||||||||
Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 22.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 22.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 23.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.08 | 4.50 | ||||||||||||||
5 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 24.49 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.08 | 4.50 | ||||||||||||||
2 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.45 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | SC Radotín Praha | 24.72 | |||||||||||||||
4 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 24.76 | |||||||||||||||
5 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | SC Radotín Praha | 24.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | ASK Slavia Praha | 24.05 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 24.65 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.97 | |||||||||||||||
4 | Dominik ŠimekDominik Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 28.65 | |||||||||||||||
Jan MusilJan Musil | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.40 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj ŠvandaMatěj Švanda | 97 | SK Kotlářka Praha | 24.82 | |||||||||||||||
3 | Dominik BednářDominik Bednář | 98 | A. C. Sparta Praha | 25.22 | |||||||||||||||
4 | Filip OpltFilip Oplt | 97 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 27.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 23.52 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Michal MačekMichal Maček | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.65 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.76 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.13 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 24.26 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 23.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 25.17 | |||||||||||||||
3 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.51 | |||||||||||||||
4 | Martin JínaMartin Jína | 00 | A. C. Sparta Praha | 26.43 | |||||||||||||||
Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.57 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel BambasDaniel Bambas | 00 | Spartak Praha 4 | 25.18 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PařízekLukáš Pařízek | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 25.64 | |||||||||||||||
4 | Joel DavidenkoJoel Davidenko | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.03 | |||||||||||||||
MB | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 24.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 24.76 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš RubíkTomáš Rubík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 25.33 | |||||||||||||||
3 | Jakub KonvičkaJakub Konvička | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 26.35 | |||||||||||||||
4 | Kryštof TulisKryštof Tulis | 00 | A. C. Sparta Praha | 29.03 | |||||||||||||||
MB | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 25.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KrálFilip Král | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 24.84 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 25.42 | |||||||||||||||
MB | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 25.00 | |||||||||||||||
Adam VodehnalAdam Vodehnal | 00 | ŠAK Novoborská Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 24.87 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jan JanečekJan Janeček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.13 | |||||||||||||||
3 | Václav BrůhaVáclav Brůha | 00 | Spartak Praha 4 | 25.94 | |||||||||||||||
4 | Jan GlogrJan Glogr | 99 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 27.47 | |||||||||||||||
Jan KoberaJan Kobera | 00 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 26.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | ASK Slavia Praha | 26.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 26.97 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.76 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 28.89 | 3.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | ASK Slavia Praha | 28.89 | 3.50 | ||||||||||||||
2 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 29.42 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta MandováAneta Mandová | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 29.98 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | |||||||||||||||
MB | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 28.68 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | Spartak Praha 4 | 27.75 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 27.97 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Johana FeixováJohana Feixová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 30.83 | |||||||||||||||
4 | Tereza ViplerováTereza Viplerová | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 31.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 26.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 26.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 26.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 26.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 27.32 | 4.00 | ||||||||||||||
Lucie SmíškováLucie Smíšková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město z.s. | 26.98 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 27.45 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 27.63 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 28.01 | |||||||||||||||
5 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 28.26 | |||||||||||||||
Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 27.58 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.83 | |||||||||||||||
3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 27.89 | |||||||||||||||
4 | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 28.02 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 28.74 | |||||||||||||||
6 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 29.07 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.64 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 28.39 | |||||||||||||||
3 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 29.26 | |||||||||||||||
4 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 29.85 | |||||||||||||||
Emma FoottitEmma Foottit | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 28.84 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 29.48 | |||||||||||||||
3 | Alina DenisováAlina Denisová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 30.65 | |||||||||||||||
4 | Klára CharvátováKlára Charvátová | 99 | A. C. Sparta Praha | 30.81 | |||||||||||||||
5 | Natálie SovováNatálie Sovová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 30.92 | |||||||||||||||
6 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 31.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila JíchováKamila Jíchová | 99 | ASK Slavia Praha | 28.82 | |||||||||||||||
2 | Nikola NagyováNikola Nagyová | 99 | ASK Slavia Praha | 29.31 | |||||||||||||||
3 | Viktorie MajoberováViktorie Majoberová | 00 | SK Kotlářka Praha | 29.47 | |||||||||||||||
4 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 29.94 | |||||||||||||||
5 | Marie SkalickáMarie Skalická | 00 | Spartak Praha 4 | 31.91 | |||||||||||||||
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 28.99 | |||||||||||||||
2 | Johana JamriškováJohana Jamrišková | 99 | A. C. Sparta Praha | 29.65 | |||||||||||||||
3 | Barbora JanebováBarbora Janebová | 00 | Spartak Praha 4 | 30.21 | |||||||||||||||
4 | Petra UhlíkováPetra Uhlíková | 00 | Spartak Praha 4 | 30.54 | |||||||||||||||
Anna MatějovskáAnna Matějovská | 00 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Ekaterina PetrenkoEkaterina Petrenko | 00 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 28.61 | |||||||||||||||
2 | Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 32.79 | |||||||||||||||
3 | Michaela LyachováMichaela Lyachová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 35.08 | |||||||||||||||
MB | Nikola ElmerováNikola Elmerová | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | |||||||||||||||
MB | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 29.19 | |||||||||||||||
MB | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 29.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 1:59.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 2:01.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan JanoušekJan Janoušek | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:08.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub JunekJakub Junek | 97 | SC Radotín Praha | 2:16.53 | 7.00 | ||||||||||||||
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:01.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2:09.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ČervenkaJan Červenka | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:12.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PavelMartin Pavel | 99 | A. C. Sparta Praha | 2:14.35 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2:15.22 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub KönigJakub König | 00 | ASK Slavia Praha | 2:17.91 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:17.92 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 2:23.72 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan BašusJan Bašus | 99 | Spartak Praha 4 | 2:27.86 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | |||||||||||||||
Richard NovákRichard Novák | 00 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Daniel BlažekDaniel Blažek | 00 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:32.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana ProzrováJana Prozrová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:34.50 | 9.00 | ||||||||||||||
Karolína FiksováKarolína Fiksová | 98 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:23.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:24.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:27.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:35.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:36.25 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza BřezinováTereza Březinová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:47.57 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:35.58 | |||||||||||||||
Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 09:47.53 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš KorandaMatyáš Koranda | 98 | A. C. Sparta Praha | 14:49.77 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex WalaAlex Wala | 00 | A. C. Sparta Praha | 11:06.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Benjamin VáchaBenjamin Vácha | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11:55.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš CílekTomáš Cílek | 99 | ASK Slavia Praha | 11:56.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HůleTomáš Hůle | 99 | TJ Dukla Praha | 11:57.31 | 7.00 | ||||||||||||||
Vojtěch LubasVojtěch Lubas | 99 | ŠAK Novoborská Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 11:32.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ester NajmonováEster Najmonová | 97 | A. C. Sparta Praha | 12:42.44 | 9.00 | ||||||||||||||
Lea MitrovičováLea Mitrovičová | 98 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 99 | Spartak Praha 4 | 12:28.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radka VlachováRadka Vlachová | 99 | SK Kotlářka Praha | 12:54.32 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13:05.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Laura ŠimonováLaura Šimonová | 00 | A. C. Sparta Praha | 13:11.64 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 13:28.31 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Marie KarlickáMarie Karlická | 99 | A. C. Sparta Praha | 16:38.87 | 5.00 | ||||||||||||||
Kristina SavchenkoKristina Savchenko | 00 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 15.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | ASK Slavia Praha | 17.01 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 17.61 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 17.91 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Alena SkácelováAlena Skácelová | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.17 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 15.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město z.s. | 15.66 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 16.23 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 16.51 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 16.91 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 15.56 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.64 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 18.32 | |||||||||||||||
4 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 20.04 | |||||||||||||||
5 | Marie SkalickáMarie Skalická | 00 | Spartak Praha 4 | 21.71 | |||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 17.71 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 17.75 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Petra UhlíkováPetra Uhlíková | 00 | Spartak Praha 4 | 18.34 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 18.72 | |||||||||||||||
MB | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 18.77 | |||||||||||||||
Kateřina BaldováKateřina Baldová | 01 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 14.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 15.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 15.43 | 8.00 | ||||||||||||||
MB | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 16.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 16.28 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 16.58 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 16.86 | 5.00 | ||||||||||||||
David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DQ | ||||||||||||||||
Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2016) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 15.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 15.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 15.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 15.58 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Václav LuhanVáclav Luhan | 99 | ASK Slavia Praha | 16.07 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 17.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 16.70 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 17.00 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 17.99 | |||||||||||||||
4 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 18.88 | |||||||||||||||
5 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 19.69 | |||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 16.01 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 16.96 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 17.04 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 17.58 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 17.64 | |||||||||||||||
6 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 18.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia Praha |
98 | 1.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 1.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 1.65 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Filip OpltFilip Oplt
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
97 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia Praha |
99 | 1.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 1.81 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 1.77 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 1.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub KonvičkaJakub Konvička
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 1.69 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 1.69 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan KoberaJan Kobera
A. C. Sparta Praha |
00 | 1.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 1.45 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Pavel BartusíkPavel Bartusík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 1.45 | 2.50 | |||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | 2.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2.60 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín Praha |
97 | 6.19 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia Praha |
98 | 5.84 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 5.67 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Samuel FabianSamuel Fabian
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | 5.51 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominik BednářDominik Bednář
A. C. Sparta Praha |
98 | 5.43 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 5.65 | ||||||||||||||||
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha,z.s. |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 6.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 6.09 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Roman BabicaRoman Babica
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 6.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 5.79 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam VymazalAdam Vymazal
ASK Slavia Praha |
00 | 5.78 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 5.76 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia Praha |
99 | 5.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 5.74 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 5.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 5.44 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 5.44 | ||||||||||||||||
12 |
David DobášDavid Dobáš
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
00 | 5.43 | ||||||||||||||||
13 |
Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia Praha |
99 | 5.43 | ||||||||||||||||
14 |
Patrik JanečekPatrik Janeček
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
00 | 5.28 | ||||||||||||||||
15 |
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 5.23 | ||||||||||||||||
16 |
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta Praha |
00 | 5.09 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 5.07 | ||||||||||||||||
18 |
Martin JínaMartin Jína
A. C. Sparta Praha |
00 | 5.04 | ||||||||||||||||
19 |
Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 4.93 | ||||||||||||||||
20 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 4.92 | ||||||||||||||||
21 |
Tomáš RubíkTomáš Rubík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 4.87 | ||||||||||||||||
22 |
Pavel BartusíkPavel Bartusík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 4.70 | ||||||||||||||||
23 |
Artem GornostaevArtem Gornostaev
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 4.37 | ||||||||||||||||
24 |
Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 4.36 | ||||||||||||||||
MB |
Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 5.31 | ||||||||||||||||
Tadeusz BurskiTadeusz Burski
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha,z.s. |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jasur ZaripovJasur Zaripov
ŠAK Novoborská Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia Praha |
97 | 5.54 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 5.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia Praha |
98 | 5.31 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia Praha |
98 | 4.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza TitěrováTereza Titěrová
Spartak Praha 4 |
97 | 4.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominika RybářováDominika Rybářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
98 | 4.39 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4 |
95 | 4.69 | ||||||||||||||||
MB |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
SK Kotlářka Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 5.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.29 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia Praha |
99 | 5.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.85 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.74 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
A. C. Sparta Praha |
00 | 4.68 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 4.64 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.61 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tina KititiTina Kititi
ASK Slavia Praha |
99 | 4.61 | ||||||||||||||||
12 |
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.59 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.56 | ||||||||||||||||
14 |
Lucía VítováLucía Vítová
A. C. Sparta Praha |
00 | 4.53 | ||||||||||||||||
15 |
Viktorie MajoberováViktorie Majoberová
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.36 | ||||||||||||||||
16 |
Natálie SovováNatálie Sovová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.35 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.32 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.26 | ||||||||||||||||
19 |
Klára WeiserováKlára Weiserová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.19 | ||||||||||||||||
20 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.16 | ||||||||||||||||
21 |
Michaela LyachováMichaela Lyachová
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 3.97 | ||||||||||||||||
MB |
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.47 | ||||||||||||||||
Zuzana DrtinováZuzana Drtinová
Spartak Praha 4 |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Kristina SavchenkoKristina Savchenko
SK Kotlářka Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 11.27 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 10.81 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 10.23 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | 09.47 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 09.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 08.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | 08.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 08.67 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 07.94 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 07.84 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Klára WeiserováKlára Weiserová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 07.71 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia Praha |
99 | 07.42 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie ŠimonováLucie Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 07.00 | ||||||||||||||||
14 |
Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 06.70 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie MaršíkováLucie Maršíková
Spartak Praha 4 |
99 | 06.62 | ||||||||||||||||
16 |
Anna MatějovskáAnna Matějovská
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 06.42 | ||||||||||||||||
17 |
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 05.65 | ||||||||||||||||
Ekaterina PetrenkoEkaterina Petrenko
ATLETIK RUDNÁ |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 10.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 08.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ViplerováTereza Viplerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | 07.48 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka Praha |
98 | 05.57 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 13.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia Praha |
99 | 12.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia Praha |
99 | 12.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Matěj VeveraMatěj Vevera
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 11.96 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 11.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan UhlířJan Uhlíř
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 11.15 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 10.87 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 10.74 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
René MutomboRené Mutombo
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 10.03 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 09.58 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 09.12 | ||||||||||||||||
Theodor GondíkTheodor Gondík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 12.82 | 11.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 26.32 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka Praha |
98 | 22.28 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 31.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 28.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 25.08 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 23.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 21.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 21.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | 19.03 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina CísařováKateřina Císařová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 17.99 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela PistorováMichaela Pistorová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 16.51 | 2.00 | |||||||||||||||
MB |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 20.72 | ||||||||||||||||
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia Praha |
99 | 36.54 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 36.31 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 35.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal MačekMichal Maček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 33.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 31.33 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj VeveraMatěj Vevera
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 28.48 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan UhlířJan Uhlíř
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 28.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
František KostkaFrantišek Kostka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 28.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch UlmanVojtěch Ulman
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 25.91 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ivan FulyarovIvan Fulyarov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 24.46 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 23.74 | ||||||||||||||||
12 |
René MutomboRené Mutombo
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 20.76 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 20.07 | ||||||||||||||||
MB |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 19.56 | ||||||||||||||||
Theodor GondíkTheodor Gondík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Richard GründlerRichard Gründler
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub KapalínJakub Kapalín
ATLETIK RUDNÁ |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín Praha |
97 | 35.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 34.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia Praha |
98 | 29.41 | 8.00 | |||||||||||||||
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 31.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 30.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | 29.99 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 29.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 25.79 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 25.64 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 25.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | 23.14 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 23.04 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eliška MartínkováEliška Martínková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 22.50 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michaela PistorováMichaela Pistorová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 20.51 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina CísařováKateřina Císařová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 16.04 | ||||||||||||||||
13 |
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 14.98 | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 14.42 | ||||||||||||||||
15 |
Marika VávrováMarika Vávrová
ASK Slavia Praha |
00 | 14.30 | ||||||||||||||||
16 |
Anna MatějovskáAnna Matějovská
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 14.09 | ||||||||||||||||
17 |
Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 09.40 | ||||||||||||||||
MB |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 27.42 | ||||||||||||||||
Ekaterina PetrenkoEkaterina Petrenko
ATLETIK RUDNÁ |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 33.07 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | 30.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Slavia Praha |
98 | 29.84 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 28.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 23.93 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 46.36 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
František KostkaFrantišek Kostka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 45.26 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ŠestákPetr Šesták
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 41.18 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 38.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 36.58 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Richard GründlerRichard Gründler
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 36.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 34.66 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík
ASK Slavia Praha |
00 | 34.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 30.69 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 26.03 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 25.12 | ||||||||||||||||
MB |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 27.11 | ||||||||||||||||
Jakub KapalínJakub Kapalín
ATLETIK RUDNÁ |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia Praha |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (út, 10.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | 62.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín Praha |
97 | 50.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 43.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia Praha |
98 | 42.71 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 40.02 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 39.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | 38.94 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 197.00 | ||||||||||||||||
2 | RADPR RADPR | SC Radotín Praha | 039.00 | ||||||||||||||||
3 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 034.00 | ||||||||||||||||
4 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 033.00 | ||||||||||||||||
5 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 029.00 | ||||||||||||||||
6 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 027.00 | ||||||||||||||||
7 | JESPR JESPR | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 024.00 | ||||||||||||||||
8 | ATHOS ATHOS | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 005.00 | ||||||||||||||||
9 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 004.00 | ||||||||||||||||
10 | VLASI VLASI | TJ Spartak Vlašim | 002.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., disk 1,75kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, výška, 110 m př., 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 199.00 | ||||||||||||||||
2 | JESPR JESPR | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 153.00 | ||||||||||||||||
3 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 052.00 | ||||||||||||||||
4 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 028.00 | ||||||||||||||||
5 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 023.50 | ||||||||||||||||
6 | VINPR VINPR | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 020.00 | ||||||||||||||||
7 | DVOPR DVOPR | SK DVOJKA Praha z.s. | 020.00 | ||||||||||||||||
8 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 015.00 | ||||||||||||||||
9 | RADPR RADPR | SC Radotín Praha | 009.00 | ||||||||||||||||
10 | ATRUD ATRUD | ATLETIK RUDNÁ | 007.50 | ||||||||||||||||
11 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 007.00 | ||||||||||||||||
12 | NOVPR NOVPR | ŠAK Novoborská Praha | 002.00 | ||||||||||||||||
13 | ATHOS ATHOS | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., disk 1,5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, výška, 110 m př., 110 m př., 100 m, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 104.00 | ||||||||||||||||
2 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 079.00 | ||||||||||||||||
3 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 061.50 | ||||||||||||||||
4 | VINPR VINPR | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 031.00 | ||||||||||||||||
5 | JESPR JESPR | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 027.00 | ||||||||||||||||
6 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 022.00 | ||||||||||||||||
7 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 009.00 | ||||||||||||||||
8 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 006.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, 100 m, 200 m, 200 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 159.00 | ||||||||||||||||
2 | JESPR JESPR | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 115.00 | ||||||||||||||||
3 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 079.00 | ||||||||||||||||
4 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 059.00 | ||||||||||||||||
5 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 041.00 | ||||||||||||||||
6 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 034.00 | ||||||||||||||||
7 | ATLJM ATLJM | Atletika Jižní Město z.s. | 012.00 | ||||||||||||||||
8 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 003.00 | ||||||||||||||||
9 | RADPR RADPR | SC Radotín Praha | 001.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., disk 1kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, 100 m př., 100 m př., 100 m, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |