Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo Pražského poháru družstev mládeže

Praha–Podvinný Mlýn (10. 5. 2016)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.44 11.00
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.61 9.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.31 8.00
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.08 4.50
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.49 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.08 4.50
2 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.45 3.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.72
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.76
5 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.80
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.05 6.00
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.65 1.00
3 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 25.97
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.65
Jan MusilJan Musil 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 10.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.40 7.00
2 Matěj ŠvandaMatěj Švanda 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.82
3 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.22
4 Filip OpltFilip Oplt 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 27.43
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 10.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.52 9.00
2 Michal MačekMichal Maček 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.65 8.00
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.76 7.00
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.13 6.00
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.26 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 10.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.13 11.00
2 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.17
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.51
4 Martin JínaMartin Jína 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.43
Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MráčekJakub Mráček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.57 4.00
2 Daniel BambasDaniel Bambas 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.18
3 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.64
4 Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.03
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.77
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 10.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.76 3.00
2 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 25.33
3 Jakub KonvičkaJakub Konvička 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.35
4 Kryštof TulisKryštof Tulis 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.03
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.43
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrálFilip Král 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.84 2.00
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.42
MB Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.00
Adam VodehnalAdam Vodehnal 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.87 1.00
2 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.13
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.94
4 Jan GlogrJan Glogr 99 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 27.47
Jan KoberaJan Kobera 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.60 11.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.79 9.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.97 8.00
4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.76 6.00
5 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.89 3.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.89 3.50
2 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.42 2.00
3 Aneta MandováAneta Mandová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.98 1.00
MB Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
MB Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.68
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.75 7.00
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 27.97 5.00
3 Johana FeixováJohana Feixová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.83
4 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.23
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 10.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.04 11.00
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.31 9.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.46 8.00
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.53 7.00
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.32 4.00
Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 10.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.98 5.00
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 27.45 3.00
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.63 1.00
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.01
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.26
Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 10.5.2016) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.58 2.00
2 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.83
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.89
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.02
5 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.74
6 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.07
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 10.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.64 6.00
2 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.39
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.26
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.85
Emma FoottitEmma Foottit 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 10.5.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.84
2 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.48
3 Alina DenisováAlina Denisová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.65
4 Klára CharvátováKlára Charvátová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.81
5 Natálie SovováNatálie Sovová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.92
6 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.48
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 10.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila JíchováKamila Jíchová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.82
2 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.31
3 Viktorie MajoberováViktorie Majoberová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.47
4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.94
5 Marie SkalickáMarie Skalická 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.91
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 10.5.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.99
2 Johana JamriškováJohana Jamrišková 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.65
3 Barbora JanebováBarbora Janebová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.21
4 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.54
Anna MatějovskáAnna Matějovská 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Ekaterina PetrenkoEkaterina Petrenko 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 10.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.61
2 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 32.79
3 Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 35.08
MB Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
MB Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.19
MB Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.34
Celkem 6 závodníků