výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (21. 5. 2016)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
95 5.04 -0.5 m/s 7.00
2 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 4.38 +2.3 m/s 4.12 -1.8 m/s 5.00
MB Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.68 -2.1 m/s
MB Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 5.29 +0.6 m/s 7.00
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 DNS
Jakub ZuzákJakub Zuzák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.56 +0.6 m/s 7.00
2 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.06 +1.3 m/s 5.00
MB Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.91 +0.6 m/s
Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.51 +0.6 m/s 11.00
2 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.33 +0.1 m/s 9.00
3 Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 5.05 +0.3 m/s 8.00
4 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.91 -0.1 m/s 7.00
5 David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 4.70 +0.2 m/s 6.00
6 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.51 +1.1 m/s 5.00
7 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 4.49 +1.5 m/s 4.00
8 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.36 -0.8 m/s 3.00
9 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.36 +1.5 m/s 2.00
10 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 4.34 +1.5 m/s 1.00
11 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 4.29 -1.6 m/s
12 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.04 +0.9 m/s
13 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.94 +0.9 m/s
14 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.91 +1.0 m/s
15 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.81 +1.1 m/s
16 Šimon TesařŠimon Tesař
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.67 +0.4 m/s
17 Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3.12 +1.0 m/s
18 Aleš ZachAleš Zach
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 2.90 +0.4 m/s
Pavel LovětínskýPavel Lovětínský
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrbicováTereza Krbicová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.32 +1.9 m/s 7.00
2 Pavlína KretováPavlína Kretová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.26 +0.4 m/s 5.00
Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 NM
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 5.13 +1.3 m/s 7.00
2 Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.94 +1.0 m/s 5.00
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.84 +2.0 m/s 4.00
4 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.75 -0.1 m/s 3.00
5 Nikola NachtigalováNikola Nachtigalová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.74 +1.6 m/s 2.00
6 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.70 +0.9 m/s 1.00
7 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.69 +0.8 m/s
8 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.65 -0.8 m/s
9 Lucie PeňázováLucie Peňázová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4.35 +1.0 m/s
10 Klára PrombergerováKlára Prombergerová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.33 -0.1 m/s
11 Sabina KoudelováSabina Koudelová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.32 +1.0 m/s
12 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.31 +0.2 m/s
13 Adéla KřížováAdéla Křížová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
99 4.19 +1.0 m/s
14 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4.16 +1.1 m/s
15 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.04 +0.5 m/s
16 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.68 +0.6 m/s
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 5.00 -2.0 m/s 11.00
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.90 -0.3 m/s 9.00
3 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.73 +1.2 m/s 8.00
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.67 -1.4 m/s 7.00
5 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.61 -2.1 m/s 6.00
6 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.60 +0.3 m/s 5.00
7 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.58 -2.4 m/s 4.00
8 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.40 -2.7 m/s 3.00
9 Johana DvořákováJohana Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.27 -0.7 m/s 2.00
10 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.17 -2.2 m/s 1.00
11 Kateřina ChlubnováKateřina Chlubnová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 4.12 -0.5 m/s
12 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.10 -1.5 m/s
13 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 4.04 -0.8 m/s
14 Eliška CyrusováEliška Cyrusová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.03 -1.6 m/s
15 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.03 -0.3 m/s
16 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.01 -1.7 m/s
17 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.97 -0.9 m/s
18 Lucie PožárováLucie Požárová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.95 -0.8 m/s
19 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.95 -1.7 m/s
20 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.89 -1.8 m/s
21 Jana KaráskováJana Karásková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 3.86 +0.4 m/s
22 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.82 -1.5 m/s
23 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3.78 -2.5 m/s
24 Sára StrnadováSára Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.73 -1.4 m/s
25 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.71 +0.0 m/s
26 Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.61 -0.2 m/s
27 Lenka ŽákováLenka Žáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.48 -0.8 m/s
28 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.27 -0.9 m/s
29 Veronika KývalováVeronika Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.08 -1.5 m/s
MB Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.65 -2.6 m/s
Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 DNS
Zuzana HavlátováZuzana Havlátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 DNS
Aneta MifkováAneta Mifková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Celkem 33 závodníků