výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

17. ročník memoriálu Ludvíka Daňka a turnovských memoriálů

Turnov (24. 5. 2016)

60 m - Dorostenci

(út, 24.5.2016 - 15:21) official Vítr: -1.8 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 08.12
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh (út, 24.5.2016 - 15:20) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 07.84
2 Jan BílýJan Bílý 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 07.99
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 08.54
4 Jakub WeidenthallerJakub Weidenthaller 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 08.69
5 Jan SrbJan Srb 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6 09.51
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 15:00) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
2 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
3 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
4 Adam BartošAdam Bartoš 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
5 Michal SmidžárMichal Smidžár 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
8 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh (út, 24.5.2016 - 15:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.08
2 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 08.24
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 08.45
4 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2 08.56
5 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3 08.86
6 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 08.93
7 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 08.99
Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 14:50) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 08.51
2 Monika JakouběóváMonika Jakouběóvá 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 08.80
3 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 09.04
4 Nikol NáhlovskáNikol Náhlovská 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 09.44
5 Andrea OuvínováAndrea Ouvínová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6 09.50
6 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 09.75
7 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 10.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 14:50) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 04 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 08.95
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 09.33
3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 09.58
4 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 09.81
5 Eliška KřenkováEliška Křenková 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 09.89
6 Natálie ŠabakováNatálie Šabaková 05 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 10.08
Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 08.51
2 Monika JakouběóváMonika Jakouběóvá 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 08.80
3 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 04 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 08.95
4 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 09.04
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 09.33
6 Nikol NáhlovskáNikol Náhlovská 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 09.44
7 Andrea OuvínováAndrea Ouvínová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6 09.50
8 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 09.58
9 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 09.75
10 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 09.81
11 Eliška KřenkováEliška Křenková 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 09.89
12 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 04 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 10.00
13 Natálie ŠabakováNatálie Šabaková 05 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 10.08
Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 1 DNS

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 16:20) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artur DelaneyArtur Delaney 93 United States of AmericaUnited States of America 5 MR 10.38 0.175
2 Joe MorrisJoe Morris 85 United States of AmericaUnited States of America 4 10.47 0.168
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.77 0.146
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.88 0.171
5 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.90 0.141
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.36 0.195
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 16:20) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.13 0.140
2 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3 11.53 0.156
3 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 11.60 0.135
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 11.66 0.169
5 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.67 0.240
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artur DelaneyArtur Delaney 93 United States of AmericaUnited States of America 5 MR 10.38 0.175
2 Joe MorrisJoe Morris 85 United States of AmericaUnited States of America 4 10.47 0.168
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.77 0.146
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.88 0.171
5 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.90 0.141
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.13 0.140
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.36 0.195
8 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3 11.53 0.156
9 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 11.60 0.135
10 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 11.66 0.169
11 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.67 0.240

100 m - Ženy (Běh)

Běh (út, 24.5.2016 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.96 0.114
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.05 0.135
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.43 0.359
4 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.72 0.185
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 12.82 0.158
6 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.93 0.192
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 13.32 0.193
8 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 7 13.37 0.199
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 17:15) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artur DelaneyArtur Delaney 93 United States of AmericaUnited States of America 4 MR 20.66 0.230
2 Joe MorrisJoe Morris 85 United States of AmericaUnited States of America 3 20.67 0.199
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.42 0.233
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.54 0.191
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.97 0.167
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 17:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4 22.63 0.195
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.98 0.262
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 23.00 0.240
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 23.18 0.152
5 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.36 0.253
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artur DelaneyArtur Delaney 93 United States of AmericaUnited States of America 4 MR 20.66 0.230
2 Joe MorrisJoe Morris 85 United States of AmericaUnited States of America 3 20.67 0.199
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.42 0.233
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.54 0.191
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.97 0.167
6 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4 22.63 0.195
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.98 0.262
8 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 23.00 0.240
9 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 23.18 0.152
10 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.36 0.253
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 55.62 0.203
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.94 0.225
3 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 56.33 0.457
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.36 0.255
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 57.81 0.298
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.00 0.234
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.16 0.435
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 59.23 0.348
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 60.57 0.201
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 55.62 0.203
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.94 0.225
3 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 56.33 0.457
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.36 0.255
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 57.81 0.298
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.00 0.234
7 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.16 0.435
8 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 59.23 0.348
9 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 60.57 0.201

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.74
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:50.32
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:50.69
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 1:50.93
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 1 1:50.99
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:51.73
7 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.87
8 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:52.89
9 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:53.38
Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNF
Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 1:55.62
2 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:56.49
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:56.97
4 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2 1:58.30
5 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:00.30
6 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:00.48
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 2:02.48
Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 24.5.2016 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 1:59.36
2 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:01.16
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:05.20
4 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:06.91
5 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:07.00
6 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:07.44
7 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:11.32
8 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:11.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.74
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:50.32
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:50.69
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 1:50.93
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 1 1:50.99
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:51.73
7 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:52.87
8 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:52.89
9 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:53.38
10 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 1:55.62
11 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:56.49
12 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:56.97
13 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2 1:58.30
14 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 1:59.36
15 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:00.30
16 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:00.48
17 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:01.16
18 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 2:02.48
19 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:05.20
20 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:06.91
21 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:07.00
22 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:07.44
23 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:11.32
24 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:11.94
Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNF
Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNF
Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:11.73
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:12.06
3 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:12.64
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:13.28
5 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:14.70
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:15.05
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:17.95
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:18.71
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:18.97
2 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:20.80
3 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:22.72
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:23.10
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:26.24
6 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:27.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:11.73
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:12.06
3 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:12.64
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:13.28
5 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:14.70
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:15.05
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:17.95
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:18.71
9 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:18.97
10 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:20.80
11 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:22.72
12 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:23.10
13 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:26.24
14 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:27.40
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF

1500 m - Muži (Běh)

Běh (út, 24.5.2016 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 3:49.73
2 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:53.98
3 Jan MurínJan Murín 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:54.08
4 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:54.79
5 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 3:59.69
6 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:00.25
7 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:04.32
8 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 4:04.42
9 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 10 4:05.66
10 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 4:05.93
11 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15 4:07.13
12 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:12.08
13 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 14 4:13.85
Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 DNF
Celkem 14 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (út, 24.5.2016 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 14.07 0.135
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2 14.89 0.133
Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ -0.74
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři

(út, 24.5.2016 - 15:36) official Vítr: -1.0 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 6 14.13 0.149
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5 NL 50.68 0.246
2 Florian HandtFlorian Handt 91 GermanyGermany 3 50.97 0.221
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.10 0.207
4 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.60 0.167
5 Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 1 54.24 0.215
6 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 56.60 0.298
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.15 0.238
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 54.57 0.251
3 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.92 0.201
4 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.13 0.186
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5 NL 50.68 0.246
2 Florian HandtFlorian Handt 91 GermanyGermany 3 50.97 0.221
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.10 0.207
4 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.60 0.167
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.15 0.238
6 Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 1 54.24 0.215
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 54.57 0.251
8 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.92 0.201
9 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.13 0.186
10 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 56.60 0.298

Skok vysoký - Ženy

(út, 24.5.2016 - 17:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.751.801.831.86
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 7 =NL 1.83 --------O-OOXOXXX
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 6 1.61 OOOOXOXXOXXX
3 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 5 1.58 OOOXXOXOXXX
4 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3 1.50 OOXOXXX
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4 1.50 OOXXOXXX
6 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 2 1.45 OXOXXX
7 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 1 1.45 XOXOXXX
Celkem 7 závodníků

8 x 200 m - Žáci

(út, 24.5.2016 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Missbach,Milotová,Adamec,Vokálová,Štancl,Novotná,Osoba,Štanclová A Missbach,Milotová,Adamec,Vokálová,Štancl,Novotná,Osoba,Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 3:34.08
2 Ponocný,Zikmundová,Hanyk,Vinšová,Žerava,Hobelantová,Šafář,Střihavková Ponocný,Zikmundová,Hanyk,Vinšová,Žerava,Hobelantová,Šafář,Střihavková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 3:41.97
3 B Sobota,Kořínková,Kumsta,Voštová,Princ,Hudrlíková,Velička,Dočekalová B Sobota,Kořínková,Kumsta,Voštová,Princ,Hudrlíková,Velička,Dočekalová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 3:45.48
4 Petrželka,Stuchlíková,Paldus,Folková,Schubert,Jakouběová,Vodička,Kadavá Petrželka,Stuchlíková,Paldus,Folková,Schubert,Jakouběová,Vodička,Kadavá AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 3:45.91
5 A Uhlíř,Podpěrová,Ďurčovič,Frolíková,Šebek,Posltová,Kožíšek,Matušková A Uhlíř,Podpěrová,Ďurčovič,Frolíková,Šebek,Posltová,Kožíšek,Matušková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:48.08
6 Černý,Szoláriková,Stránksý,Širlová,Tregler,Košťálová,Pícha,Peškařová Černý,Szoláriková,Stránksý,Širlová,Tregler,Košťálová,Pícha,Peškařová AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 3:55.32
7 B Zikmund,Masaryková,Hlaváček,Landovská,Čančík,Horáková, Brázda, Smutná B Zikmund,Masaryková,Hlaváček,Landovská,Čančík,Horáková, Brázda, Smutná AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:08.10
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži

(út, 24.5.2016 - 15:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.004.154.304.454.604.754.854.955.055.155.355.555.71
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 6 5.55 ----------OXXOXXX
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5 5.35 ---------OXOXXX
3 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4 5.15 -------O-XOXXX
4 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3 4.75 ----XOXXO-XXX
5 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 2 4.60 -O-XXOXXOXXX
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 24.5.2016 - 17:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
93 6 7.72 -3.2 m/s 7.51-0.77.72-3.27.66-0.57.727.44-0.57.16-1.2X-0.1
2 Andrzej KuchAndrzej Kuch
PolskoPolsko
91 5 7.70 +1.0 m/s 6.97+0.17.07-0.57.28-1.17.287.45+0.87.56+1.07.70+1.0
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4 7.00 +0.5 m/s 6.76-0.1X+1.06.63-1.56.766.64-1.77.00+0.56.68-2.5
4 Adrian WeberAdrian Weber
PolskoPolsko
96 3 6.93 +0.7 m/s 6.48-0.36.69-1.06.76-1.16.766.73-1.66.93+0.7X-0.5
5 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 2 6.78 +0.6 m/s 6.77-2.46.71+0.26.71-1.46.776.64-2.36.78+0.66.77-0.4
6 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 6.45 -1.8 m/s X+0.26.45-1.8X-0.86.45X-0.26.30+0.06.08-1.3
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 24.5.2016 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 6 6.00 +0.1 m/s 5.90+0.45.62-1.06.00+0.16.00X+0.25.96+0.35.69+0.2
2 Katarzyna WróbelKatarzyna Wróbel
PolskoPolsko
94 5 5.97 -0.3 m/s X-0.2X-0.7X+1.55.61-0.25.80+0.85.97-0.3
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4 5.36 -0.1 m/s 5.36-0.15.08+0.05.31-0.65.36X-0.9-
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 1 5.05 -0.6 m/s 4.83+0.2X5.05-0.65.05--4.87-0.2
5 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 3 4.97 +0.8 m/s X-0.2X-0.2X-0.54.97+0.84.78+0.54.86-0.5
6 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 2 4.44 +0.0 m/s X-0.2X-0.44.29+0.84.29X+0.74.44+0.0X+0.2
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Muži

(út, 24.5.2016 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Koule politiků
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HotovecMarek Hotovec
Město SrmžovkaMěsto Srmžovka
80 5 15.58 14.6815.5815.2015.58
2 Jiří MikulaJiří Mikula
Město TurnovMěsto Turnov
74 7 11.52 11.0811.5211.1511.52
3 Petr HemerkaPetr Hemerka
Sport Jablonec nad NisouSport Jablonec nad Nisou
64 4 11.35 11.0111.3511.3011.35
4 Petr BeitlPetr Beitl
Město Jablonec nad NisouMěsto Jablonec nad Nisou
66 10 11.10 X11.1011.1011.10
5 Tomáš HudecTomáš Hudec
Město TurnovMěsto Turnov
70 6 11.05 10.1210.6011.0511.05
6 Michal LoukotaMichal Loukota
Město TurnovMěsto Turnov
83 8 10.97 10.8810.9710.8210.97
7 Jana SvobodováJana Svobodová
Město TurnovMěsto Turnov
82 1 10.33 10.209.8610.3310.33
8 Martin PůtaMartin Půta
Liberecký krajLiberecký kraj
71 11 10.04 8.889.8410.0410.04
9 Tomáš HockeTomáš Hocke
Město TurnovMěsto Turnov
75 9 07.74 7.477.747.207.74
10 Pavla ŘechtáčkováPavla Řechtáčková
Město Jablonné v PodještědíMěsto Jablonné v Podještědí
82 3 07.31 7.316.507.037.31
11 Petra HouškováPetra Houšková
Město TurnovMěsto Turnov
77 2 06.45 5.096.366.456.45
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 24.5.2016 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 8 19.70 X18.8219.0419.0419.4819.3419.70
2 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 5 19.50 X19.50X19.5019.14XX
3 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 7 19.06 18.60X18.4718.60X19.06X
4 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 4 18.58 17.57X18.5818.58XXX
5 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 3 17.67 16.9717.17X17.17X17.67X
6 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 2 17.40 16.8916.8017.4017.4017.26X17.08
7 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 1 15.24 15.24X15.2015.2415.13XX
Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 6 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(út, 24.5.2016 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Piotr MalachowskiPiotr Malachowski
PolskoPolsko
83 9 66.35 60.0565.2263.5665.2265.0666.3564.84
2 Mauricio OrtegaMauricio Ortega
ColumbiaColumbia
94 5 64.80 64.07X64.8064.8059.02X63.78
3 Robert UrbanekRobert Urbanek
PolskoPolsko
87 8 64.47 62.3464.4764.2164.47XXX
4 Lukas WeisshaidingerLukas Weisshaidinger
AustriaAustria
92 6 64.20 X63.2064.2064.2059.7563.19X
5 Martin WierigMartin Wierig
GermanyGermany
87 7 63.33 61.2362.9163.3363.33X61.4762.33
6 David WrobelDavid Wrobel
GermanyGermany
91 4 59.32 59.32X58.8959.32XX58.57
7 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3 59.04 55.8358.0358.9958.9957.7359.04X
8 Irfan ShamsudinIrfan Shamsudin
MalaysiaMalaysia
95 2 55.72 55.1955.5754.0755.5754.6355.72X
9 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 1 55.20 X55.20X55.20
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(út, 24.5.2016 - 17:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
89 7 77.27 74.87XX74.87X77.27X
2 Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6 71.57 66.1768.9167.5568.9170.7269.5871.57
3 Martin SklenářMartin Sklenář
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 5 66.52 65.9966.52X66.52X62.03X
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 58.65 54.2158.6555.2558.65X56.81X
5 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 3 57.59 55.9854.07X55.9857.2957.59X
6 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 2 43.75 43.7541.38X43.75XX40.26
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 1 DNS
Celkem 7 závodníků